La Multi Ani Fulguleti de n-d '06 (197)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

Mario!
Mihaita!
Matia


ce imi place, toti 3 sarbatoritii sunt cu M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Mario
Mihaita
Matia
Un ocean de sanatate,
Un munte de noroc,
Un camion cu bani,
Si un sincer

LA MULTI ANI!!!

Felicitari mamici sa va traiasca


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Venim si noi la petrecere!!!

La multi ani, MARIO!
La multi ani, MIHAI!
La multi ani, MATIA!

De acum sa te tii ... numai bauturi fine, tort si dulciuri!

Vazut poze de frumoasa Alessia! ... dragutza si o eleganta, la fel ca mami! Mi-a placut cum arata tortul - cred ca era delicios - si palariutele alea simpatice foc!

Noi am inceput sa exersam suflatul in lumanare si ne iese trucul intotdeauna :)


Rares - puiutul mamei (8 nov. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

Mama...am inceput...2 ani ..

LA MULTI ANI MIHAI!
LA MULTI ANI MARIO!
LA MULTI ANI ALESIA!
LA MULTI ANI MATIA

Flore, sa va traiasca Emma si sa fiti fericiti pana la adanci batraneti langa cele 2 printese!

Ruxandra, pt memoria ta!
Uite ca iar nu a fost sa fie cu cateterismul la tg mures...cica echipa dnei dr. si-a dat demisia.
Am facut eco,nu mai e mare lucru de zis,decat sa incercam treaba asta cu balonasul.. sa vedem ce iese..ca spre dezamagirea mea cica se rezolva doar 80% din problema..va trebui in continuare monitorizat..pt o valva care nu se inchide bine...da nu vreau sa ma mai gandesc la asta.Sper ca cei din germania sa aiba alta parere.
Am zis sa o lasam pt la primavara...si kiar ma rog sa nu faca nimeni in romania interventia asta,poate beneficiem de subventii cu formularul e112.
By the way,ai idee daca pe undeva prin bucuresti se fac interventii pe cord la copii?Sa ma interesez de metoda asta,daca se practica?Ca google-ul nu m-a ajutat.

ps.- cum te prezinti bre cu asa un dezmatz la noi?mama ce locuri,ce frumuseti..pana si mancarurile alea mi-au lasat gura apa...sa va fie de bine!

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Buna fetele

Parca vine primavara asa cald si frumos e afara
Antonia e mai bine nu a vomat nici ieri si nici azi deci merge bine cu noul tratament,azi dim a facut ochi la 6.30 si vroia papa sper sa recuperam ce am pierdut

fug si eu langa ea la un pui de somn,maine avem petrecere
multa sanatate bolnaviorilor,Oana?Seba?



Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anateo2004 spune:

am scris ditamai mesajul si l-am pierdut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anateo2004 spune:

LA MULTI ANI ALESIA!ce petrecere frumoasa ati avut!
LA MULTI ANI MATIA!
LA MULTI ANI MIHAI!
LA MULTI ANI MARIO!
FORE sa-ti traiasca mica printesa!sa fie sanatoasa si mancacioasa!
Seba e mai bine.miercuri a avut in total 20 de scaune,dar starea lui era buna,dansa,alerga.a si mancat cate ceva,dar eu cred ca la ajutat fff mult tztz.ieri a avut doar 6,iar azi pana acum doar unul.mergem cu tratamentul in continuare si regim.tinem regim la regimadica ne invertim intre morcovi,orez-pe care nu prea vrea sa-l vada,asa ca am introdus pastele de orez.alta viata,le mananca cu o viteza-carne,banane si grisine.oricum acum pot rasufla usurata,ca o cam imbulinasem...maine sper ca apuc sa ne si laudam un pic
aka Teo merge cu placere la gradi.de cate ori facem cate o escaopada pe la munte,dupa doua zile incepe sa bazie ca ii e dor de colegi,de Raluca-educatoare- si mai nou de bebele Ralucai-tipa e gravi
dandusa tin pumnii sa nu vina Raducu mai repede!nu trebuie sa te sperie cezariana.eu nu am avut durei mari,suportabile,a doua zi mergeam si am putut sa am grija singura de amandoi.si mai am inca doua prietene care au avut experiente similaresfatul meu ar fi sa iti gasesti o tanti pt curatenie si calcat astfel ai mai mult timp pt copii.
pupici bolnavirilor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Pentru mamicile interesate (cei cu bb mic sau care urmeaza sa aiba bb), legea aia faimoasa privitoare la indemnizatia de crestere a copilului in cuantum de 85% din media veniturilor realizate pe ultimele 12 luni a fost promulgata (urmeaza a fi publicata in Monitorul Oficial).

Dar eu tot nu ma apuc de bb2




Rares - puiutul mamei (8 nov. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crykett spune:

a inceput petrecerea
mihai de atudor

mario de porumbita

matia de somleac

Adina -sa va bucurati de printesa voastra,foarte animata petrecerea.felicitari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crykett spune:

am bagat un ochi la odiseea de nov-dec08 si ce imi vad ochii


Fetelor sa nu dati cu pietre...Dandusa mi-a trimis mesaj acum cateva ore...eu de abia acum 1 ora l-am vazut pentru ca tot am avut musafiri:

"AM AJUNS LA SPITAL CU DILATATIE 4, MA PREGATESC SA INTRU IN OPERATIE, TINE-MI PUMNII."

hai dindusa
nastere usoara

Mergi la inceput