Puiuti de Randunici 2008!! (125)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Sovi , merci de raspuns. Chiar nu stiu cum s-o mai conving. Chiar ma gandeam sa incerc sa-i dau lapte de vaca pt ca iaurtul ii place...dar stiu ca nu are atatea vitamine, fier, etc. O sa incerc si cu suc de morcov.

Adriana, mamica unei minuni - Daria Maria - 2 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

mamici "frumusici"
daaaaaa, si pe mine ma enerveaza cu ora asta schimbata, ca nici teo nu s-a "reglat" dupa noua ora, si la 7 dimineata da trezirea in verva mare, pe timpul zilei ciuciu somn (maxim juma de ora pe zi, in zile bune un trei sferturi de ora adunat pe toata ziua )
azi noapte a dormit teo mai bine si nu s-a trezit pana la 7, in schimb nu am putut sa dorm eu din cauza de sufocare de amigdale si de nas infundat....
bubu iti era pofta de vin fiert ? pai stiai interfonu', ca la tine
stela o duamna cu manusi fine de "chirurga" ....refacere rapida si nedureroasa iti doresc
mimo ete ce-ti dau, na na ...pai azi noapte cine intindea rufe la 12 noaptea ca o in lumina becului pe balcon? si altadata cine spala vase si facea papica la brotac pentru a doua zi? aud ? cine?...eeeeee....asa ca nu te mai lua de tine, da?
astia de la medlife au inebunit; azi am programare la control dupa amiaza si nici acu nu am rezultatul la analiza lu pishu ...zici ca le-am dus ca de la un elefant si o cerceteaza picatura cu picatura ...azi in drum spre clinica am sa intru si la sectia de politie, ca am de anuntat 2 disparitii: kya si ariel...si diseara ma rujez, ma parfumez si ma duc la OTV

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Pai ce faciGeckote-ai ratacit prin capitolul trecut Imi pare rau pentru noptile tale si pentru bursucul vomitacios E clar ca are legatura cu diversificarea, cel putin in opinia mea ...Incearca si sfintele borcane, nu stiu ce spun Rabdare si papa bun pentru Tazmanian
Ma duc si eu la tazmanianul meu care s-a trezit si s-a ridicat instant in picioare, in patut...exerseaza de 5 min EA-EA-EA si incearca sa deschida usa unui dulap care e blocata de patutul lui (dar nu stie,ssst ) Apoi fructe, plimbare cu urlete, mancare ca greva s-a terminat (vine famelia inapoi ) of, ca deja am obosit ...
semnat: O DUAMNA


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

mamici "frumusici"
daaaaaa, si pe mine ma enerveaza cu ora asta schimbata, ca nici teo nu s-a "reglat" dupa noua ora, si la 7 dimineata da trezirea in verva mare, pe timpul zilei ciuciu somn (maxim juma de ora pe zi, in zile bune un trei sferturi de ora adunat pe toata ziua )
azi noapte a dormit teo mai bine si nu s-a trezit pana la 7, in schimb nu am putut sa dorm eu din cauza de sufocare de amigdale si de nas infundat....
bubu iti era pofta de vin fiert ? pai stiai interfonu', ca la tine
stela o duamna cu manusi fine de "chirurga" ....refacere rapida si nedureroasa iti doresc
mimo ete ce-ti dau, na na ...pai azi noapte cine intindea rufe la 12 noaptea ca o in lumina becului pe balcon? si altadata cine spala vase si facea papica la brotac pentru a doua zi? aud ? cine?...eeeeee....asa ca nu te mai lua de tine, da?
astia de la medlife au inebunit; azi am programare la control dupa amiaza si nici acu nu am rezultatul la analiza lu pishu ...zici ca le-am dus ca de la un elefant si o cerceteaza picatura cu picatura ...azi in drum spre clinica am sa intru si la sectia de politie, ca am de anuntat 2 disparitii: kya si ariel...si diseara ma rujez, ma parfumez si ma duc la OTV

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Cupilu' meu s-a trezit, am intrat la el in camera, s-a luminat la fata si mi-a zis din tot sufletul..."BA-BA" (stie el ce stie...)

Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

liana..
Duamna Mimo,zici ca s-a finish cu greva??Plimbare fara scancete..
all

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Un individ intra intr-un cabinet medical.
Doctorul: buna ziua cu ce va putem ajuta?
Individul: Sunt bolnav, dom' doctor !
Doctorul: dar ce aveti?
Individul: ma cred molie!
Doctorul: ok,dar sa stiti ca aici e cabinet stomatologic.
Individul: da, stiu, da aveati becul aprins....

Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Un studiu sociologic arata ca barbatii, in general, ies la baut din doua motive:
1. N-au nevasta
2. Au nevasta

Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

cami Tudor ii zice "ba-ba" lu' tasu'. n-o fi invatat inca sa zica "moshu'"

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Raportez succes la fructe: 180 de g , mar , banana si cereale!

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput