Puiuti de Randunici 2008!!! (124)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihatp
Liana, merci, in trei pana o sa fim 4
Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008


pai atunci draga miha sa fiti fericiti pana atunci si cand veti fi 4 fericirea sa atinga superlativul

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

sa aveti o noapte blanda, cu cat mai putine treziri... auzi clau?!

Mimo, Luny, Liana... receptie...receptie... noapte buna

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

lunita 5
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

liana

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

lunita 5
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VioletaH spune:

vreau si eu sa raspund unor randunele, sa mai scriu un alta in legatura cu ce s-a mai discutat pe aici, dar ce, pot? plange Sean si se vaita de mi se rupe sufletul...
nu mananca nimic in afara de tzitzi si parca nu prea am lapte cat ar trebui ca sa-l satur...nu vrea formula nici macar sa guste...iar fructe/legume/cerele abia daca accepta 2-3 lingurite. azi nu a vrut decat 3 lingurite de cereale si atat, aia a fost toata hrana lui solida. azi noapte s-a trezit asa de des...nici noi nu prea am dormit pe langa el. i-am dat Tylenol, dar degeaba. nici tzitzi nu mai vroia. se trezea, se vaita si apoi adormea la loc dupa cateva minute. numai asa a tinut-o. offf....
gata, atat am apucat sa scriu...





Nopti albe in Florida: 1 dintzishor a rasarit, mai asteptam 19
"Adam and Eve had many advantages, but the principal one was that they escaped teething." - Mark Twain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

..dar inainte, spun: miha, eu cu Clau suntem in aceeasi oala, spera si la mine la nopti linistite!! vio nasol..sper sa nu ne calcati pe urme cu trezirile..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

Luny arunc niste praf vrajit de linistit si catre tine

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

lunita 5
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

vio...hai ca nu mai sunt multi!
ca probabil ma asteapta si pe mine in curand.

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

lunita 5
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

noapte buna miha si luny! sa aveti noapte linistita si sa va odihniti!

ooofff vio ...tare te mai inteleg....in seara asta mi s-a rupt sufletul de teo ... a plaaaans, cu nimic nu am linistit-o ....si se vedea ca o doare ceva dupa cum se arcuia....isi baga manutele in gura, se freca pe gingii....am incercat amandoi sa o linistim si sa adoarma, si mititica venea fuga de-a busilea spre mine pe intuneric, se catara efectiv pe mine si ma prindea cu manutele, plangand ......dintii astia (o fi si alt motiv, insa eu chiar nu ghicesc ce) o agita raaaaau!!! ea e asa energica, vioaie, rade de se ineaca , chiuie, face un fel de vocalize si rade singura de ea....ca vorba lu' mimo, chiar am zis ca na, am cu cine turui si ma hlizi si eu, ca randunoiu' meu e doar "ascultator" ... cu dintii astia mai mult urlete decat veselie ..... sper ca la micutul sean sa fie doar un episod pasager si sa ii iasa restul de dintisori fara probleme si dureri....ca la teo mi-am pierdut speranta, vad ca se repeta povestea la fiecare aparitie!
vio si sper sa ai o dupa-amiaza( cred ca e dupa-amiaza)mai linistita decat pana acum!

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

M-am dat eu mare ca beau sangria azi dar ma ia somnul si voi sunteti asa tristute ...bebei plangaciosi ( pt Teo mica si Sean)
Noapte buna

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

mimo noapte linistita si somn usor si la "razaciosul" tau !.....aaa, si ia sa-l dai pe brazda pe duomnisorul tau ...cum sa nu ii placa lui usturoiul?

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput