Clopotei de ianuarie - februarie 2008 (134)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:

La Multe Lunitze! si La Multzi Ani!
Luca Gabriel
Razvan Gabriel
Tudor Gabriel
Daria Maria





Cristina, mami de Antonia Izabela (29.01.2008)- avem 8+ lunitze.

luna a8a
luna a7a
lunaa6a


Vedetele mele
Luna a 5a-Ghidusha
La Mare
Luna a 4a
Luna a 3a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EliaElia spune:

\Am intrat special sa vad ce face Eva. Daca sunt 10ml ar trebui sa fie de ajuns pentru urocultura.Si eu zic la fel ca LalaD, sunt prea multe episoade de febra ca sa mai stai asa. Daca ti-e groaza de mers prin spitale, dr. etc poti sa mergi la medlife sa o vada un medic, mie mi s-au parut foarte de treaba in general.Si poti sa mai recoltezi inca odata pentru urocultura si sa duci si in alta daca tot sunt suspiciuni cu laboratorul lor.Gratiela imi pare rau pentru problemele mamei tale. Acum stiu ca se fac proteze foarte bune. Soacra mea a avut o problema asemanatoare si s-a recuperat foarte bine. Nu stiu pe termen lung cum ar fi evoluat pentru ca ea a murit la ceva timp dupa(fara legatura).Camelia si Laura (06.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:


Buna dimineatza.
Astazi va invit la si dau si de baut , bineinteles si o prajitura.

Elle, imi pare tare rau pt. Eva. Lala are dreptate, trebuie sa-i faci niste investigatii. Adik, si noi am avut febra 39-39.5, dar doar 3 zile si doar noaptea, de la rosu in gat si laringita. Ziua avea 38.
fetele sa treaca repede.


Cristina, mami de Antonia Izabela (29.01.2008)- avem 8+ lunitze.

luna a8a
luna a7a
lunaa6a


Vedetele mele
Luna a 5a-Ghidusha
La Mare
Luna a 4a
Luna a 3a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:

Gratiela, imi pare rau pt. mama ta. Daca este o femeie puternica se va reface repede, o sa vezi. Important este ca va are pe voi langa ea sa o sustineti.
Sa-ti traiasca Tudorashul scump.

Cristina, mami de Antonia Izabela (29.01.2008)- avem 8+ lunitze.

luna a8a
luna a7a
lunaa6a


Vedetele mele
Luna a 5a-Ghidusha
La Mare
Luna a 4a
Luna a 3a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



am ramas in urma cu pozutele si filmuletele ..

moni cum poate sa faca frumusica clarita! chiar ca rasu' plansu' .. si am ea mai face asa. oricum, e tare haiosica .. si cum se trage ea de urechiuise. mama pe ea de dulcica!!

raluca ada e o printesa delicata si frumoasa!! ce pozitie de somic are .. cum o sta asa ghemuita? am vazut si pozele de la rau .. ii place printesei sa se balaceasca.

ceska ce dulcic e benji!!!! cum a reusit el sa se bage sub dulap. ce misuna piticul peste tot.



ven cum e mathias? mai tuseste? pupam piticul frumos!

alina ce e cumnata ta .. incredibil .. si sotul ei nu vede ce face cu copilul???

grati imi pare rau pentru mami tau. daca pot sa te ajut cu ceva, spune-mi, te rog. sanatate multa lui mami tau.

micsunea vrem poze din concediu!!

alina tare dulce ioana, cum face ea nani cu papusa. si ce-o mai iubeste.

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Neata!!!
Of Elle, deci nu a fost bine nici in noaptea asta.Fa-i analize amanauntite, ceva are pe undeva, nu face febra asa dgeaba, si nu cred ca e doar de la rosu in gat.

Am vazut-o pe Clara care se tareste peste tot.Si am vazut si fulmuletele.

Micsunea, si Razvi meu e mic de inaltime, are la fel 67 cm, da el si la kg e codas, acu are 7,500.

Grati imi pare rau de problemele tale.Sper sa se rezilve cat mai usor.

Am facut azi exudatele, vineri avem rezultatul.Sper ca am scapat de balaur.

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 9 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

neata
Eva mica se pare ca tot cu febra sa luptat pe noapte,Elle si eu zic sa o duci la niste investigatii,D-ne mila mi de voi ,poate descoperiti cauza si primeste tratament potrivit si scapati de febra si atatea neplaceri
pup mamica si fetita scumpica

Sara Ioana 15.02.2008
**************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
**************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


da, ii fac. nu am ce sa mai astept. episoadele astea de febra sunt multe si uite ca nu trece febra asta.

o sa merg la medlife. acolo recolteaza la orice ora??? ca eu as merge dupa-amiaza.

lala, elia, ramo, ali, cristina

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



bineinteles ca nu ajunge urina .... deci maine dimineata o iau de la cap!

imi vine sa fug in lume!!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EliaElia spune:

Elle, fiind (si) spital cred ca recolteaza la orice ora.Camelia si Laura (06.02.2008)

Mergi la inceput