Pepenasi de iulie-august 2008 (29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

e clar ceva cu mada,am sunato si eu si nu mi-a raspuns!!! si nu cred ca e nevoia de a lua o pauza,pt ca dc era asha,sigur imi raspundea

sa speram ca nu e nimik grav,dar ce sa fie???

noi am facut vaccin azi si avem 65cm



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">votati-ma la miresici pe DC-anax1&anax2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pica1 spune:

Multumesc tuturor fetelor pentru aprecierile voastre apropos de pozele de la botez. Intradevar Sebi a fost cuminte si spre surprinderea mea nu a scos nici un sunet cind la bagat popa cu capul in apa.
Mona eu am un singur copil in acte, dar o mai am pe nepoata mea (fata din poze) pe care am crescut-o si o imi este ca si fata mea.

SEBASTIAN (31.07.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

ankalaura cat de slabbbaaa eshti!!!!



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">votati-ma la miresici pe DC-anax1&anax2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

anka tigara isi face treaba daca ai rabdare s-o tot manevrezi / incarci / inlocuiesti consumabilele. Si daca ai si un pic de vointza sa nu mai fumezi din alea puturoase. Eu nu am avut nici de unele mentionate mai sus in perioada asta de stres in care sunt. Azi m-am reapucat cica de ea si sper sa am mai multa rabdare.
Shi de cura m-am lasat de vreo 2 sapt si am mai luat vreo 3 kile inapoi. Nu mai am nervi sa stau sa tai marunt legume juma de ceas ca dupa aia sa rod marunt inca juma de ceas ...
O sa ma reapuc si de asta sper saptamana viitoare ...

Cat despre ham ham, io faceam in oglinda, el se vedeaa shi murea de ras.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

XENOOO FACI MISTO DE MINE??/ Sigur nu te uiti la vreo poza de acum un an juma'??? Am 72 de kile nene!!! Imi trebuie 57!!!

Anca mami de Eliza si Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

Estrella, multa sanatate Mayei!!!
Ana_a, sa stii ca si Nicholas al meu a fost racit si i-am dat Ospamox la recomandarea pediatrului, si i-a trecut destul de repede raceala, iar la medicamente nu a facut figuri ca au tot felul de gusturi de fructe.
A.cicel, tinem pumnii sa castigi concursul!
Anka, La multi ani! cuscrului! Iar voi, fetele, sa va bucurati de cumparaturi si sa purtati sanatoase hainutele! Trenciul e chiar misto!
Kimmy, felicitari pt. micuta crestina! Si la multe aniversari de-acum incolo alaturi de printesa voastra!
Marina, la voi cum a fost botezul?
Mona, insanatosire grabnica bunicii tale dragi!
Ma gandesc la Narci... cata durere poate avea in suflet acum...
Camy, trist videoclipul dar intr-un fel linistitor... tu cum te mai simti?
Ileanna, Maitrey, Anka, pup pepenasii vostri "hohotitori", de-abia stept sa-mi aud si eu puiutul razand in hohote. Deocamdata zambeste pe sub mustata, sau schiteaza zambete de-alea pana la urechi, dar nu si-a dat inca drumul la voce. Iar de rasuciri inca nu poate fi vorba, dar le-asteptam si pe alea cu mare interes.





Adriana mamy de Nicholas Cristian 19.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kimmy spune:

Buna dimineata!
Dau cafeluta sau ceai sau laptic
Se pare ca renunt la cititul unui capitol,ca nu termin intr-o saptamana sa citesc din urma altfel
Am o ciuda ca nu am poze de la botez!!!!
Sper ca toti pepenasii sunt sanatosi,ocoliti de raceli si alte boli de sezon

Izabella mami de Timea Cristina (28.06.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kimmy spune:

Imi spuneti va rog si mie ce a patit Camy si Narci?Off ce rau e sa nu fii la zi!
Fetelor sunt alaturi de voi!
Mada de cand nu a dat semne de viata?Sper ca e ok,si revine cat mai repede!
Multumesc fetelor pentru urarile de bine

La botez au fost trei fetite,si preotul a fost tare simpatic,la sfarsit a tinut mortis sa precizeze ca in ciuda faptului ca au fost trei fetite,au fost tare linistite si cuminti,si mai ales ca,surprinzator,au tacut toate
La restaurant chelneritele au laudat-o pe Timi,ca a fost cea mai cuminte,ca alti copii faceau mai mult scandal

Izabella mami de Timea Cristina (28.06.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pica1 spune:

Femei nebune ce sunteti, sati si scrieti la miezul noptii.

Ankule soata mea e cea cu castile pe urechi. Eu am un of caci de la botez nu avem si noi doi o poza cu cupilul, ca de eu sunt plecata cu pluta si aia bagata in priza si dupa mine angrenez pe toata lumea...Cind am iesit din biserica mie imi era foame drept urmare am trims gasca de oi catre masini si iaca ca la biserica nema poza...Iar la carciuma ia si stai tu la poza cind la inceput nu stiam ce au aistia de stau asa linistiti, iar pe urma nu mai aveam cum sa ii linistesc... In fine... o sa comentez pozele sa faceti cunostinta cu personajele. Si sa stii ca nu esti grasa precum zici...tre sa te simti bine si e ok. Eu am tot cit tine acele saptezecisidoua de cacacioase de kilograme si tot la 57 trebuie sa ajung, dar iti spun sincer ca in gand depun cele mai mari eforturi.

Parc Regina Maria. Care este dispusa sa mearga astazi prin parc pe acolo? Daca vine vreuna dintre voi vin si eu, numai dati-mi de stire.

SEBASTIAN (31.07.08)

Mergi la inceput