MODEL DECLARATIE IN FAVOAREA PARINTILOR ADOPTIVI

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

sa-mi spuneti daca ati primit modelele de declaratii
it daca nu poti activa pm-ul o sa-ti dau adresa mea de mail ca tu sa-mi raspunzi si sa-ti trimit modelele de caracterizare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

am primit modelele de caracterizare, multumesc mult pentru ajutor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manu2009 spune:

Buna,
mi-am activat si eu PM-ul, imi puteti trimite cateva modele de caracterizari? eu am incercat sa compun ceva caracterizare dar nu stiu daca e bine..
multumesc mult

o viitoare mamica de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

multumesc din suflet pentru modelele de caracterizari.Cu ce mai am si eu o sa iasa bine.
Daca puteti imi rapundeti la intrebarea cu analizele
Unde ma pot duce ,medicul de familie a dat din umeri asa ca.....
multumesc

Sa ai putere sa spui da, sa ai putere sa spui nu si in orice clipa grea sa ai putere sa fii TU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manu2009 spune:

Multumesc mult dpluhovici, am primit caracterizarile tale, sper sa ma descurc. Simo_75, apropo de analize, eu voi merge la ROMAR, am sunat astazi acolo, nu se fac programari;am nevoie de un ultim certificat deoarece stau cu soacra mea si trebuie sa-i fac si ei.
E greu intr-adevar pana adunam toate cerintele dar efortul nostru va fi raspaltit de bunul D-zeu.

va pup
o viitoare mamica de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IT spune:

dpluhovici,

Multumesc din suflet pentru ajutor... La noi procesul de adoptie e abia in faza incipienta .. nu am depus inca actele.. Sper sa revin cu noutati.

Mult succes tuturor fetelor care sint la inceputul acestui drum..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_t1971 spune:

Citat:
citat din mesajul lui manu2009

Multumesc mult dpluhovici, am primit caracterizarile tale, sper sa ma descurc. Simo_75, apropo de analize, eu voi merge la ROMAR, am sunat astazi acolo, nu se fac programari;am nevoie de un ultim certificat deoarece stau cu soacra mea si trebuie sa-i fac si ei.
E greu intr-adevar pana adunam toate cerintele dar efortul nostru va fi raspaltit de bunul D-zeu.

va pup
o viitoare mamica de


Buna ,
Eu am facut certificatul A5 la ROMMED 2000 (in zona Dristor - Bdul Decebal)
Telefon/fax: 320.60.87; 327.04.41; 031.409.53.41
Mobil: 0726.366.370; 0788.307.370
Ne gasiti de Luni pana Vineri intre orele 8.00 si 20.00, si Sambata intre orele 8.00 si 14.00 la adresa :

Strada Dristorului Nr 4, Bloc B13, Scara 1, Apartament 1, Parter, Sector 3, Bucuresti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nuti1 spune:

Buna seara , am si eu multa nevoie de un exemolu de declaratie si,unul de caracterizare.
Va multumesc mult la toti, care ma pot ajuta cu cite ceva!!!!!, am activat pm.
Nuti1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

notat, multumesc mult de tot.
Acest forum este ca un dar de la Dumnezeu,am citit aproape tot ce trebuie sa stiu despre adoptie si am gasit aproape toate raspunsurile de care aveam nevoie.
IT- si noi tot la inceput de drum suntem si inca suntem un pic dezorientati dar cu incredere si putere eu zic ca le rezolvam pe toate si vom avea si noi un ingeras in viata noastra sau cine stie ..poate chiar doi.
Suntem la faza de strans acte si sper sa le strangem cat mai repede.
va pup si va multmesc inca odata

Sa ai putere sa spui da, sa ai putere sa spui nu si in orice clipa grea sa ai putere sa fii TU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

mai am o intrebare ... OF Doamne, am niste emotii........!!
Cum decurge testul pshihologic?Se sta de vorba face to face sau iti da un sir lung de intrebari?Si cam in ce constau intrebarile?
Multumesc

Sa ai putere sa spui da, sa ai putere sa spui nu si in orice clipa grea sa ai putere sa fii TU

Mergi la inceput