MODEL DECLARATIE IN FAVOAREA PARINTILOR ADOPTIVI

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Astazi am fost la Directia pentru protectia Copilului si sunt putin in ceata. Am nevoie si de un model de caracterizare de la locul de munca.
Si nu stiu ce analize trebuie sa facem!!! cica ar trebui sa aiba medicii de familie tipizate, dar... unii nu au si... sa ma descurc!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

dragele mele, am nevoie tare urgent de modelele de caracterizari din partea prietenilor si din partea serviciului, va rog mult mult mult sa ma ajutati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manu2009 spune:

eu am fost la medicul generalist care mi-a dat un cerificat medical in care sunt trecuta "clinic sanatoasa"; mai este loc si de parafa medicului psihiatru; analizele solicitate sunt HIV si Sifilis
-dupa ce obtinem analizele + control psihiatru, trebuie sa revin la generalist ptr o parafa de la medicul director.

o viitoare mamica de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_t1971 spune:

Buna ! Va rog, ma puteti ajuta cu un model de caracterizare din partea colegilor ?
Va multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

Buna fetelor,
La fel ca si doamnele de dinainte am aceasi problema.Nu stiu de unde sa iau formularul medical .Am fost la medicul de familie si mi-a spus ca habar nu are despre ce e vorba.De unde as putea sa-l iau?La o clinica privata oare gasesc, ma ajuta cineva acolo?
Si caracterizarile ...dac are cineva vreun model va rog din suflet sa imi trimiteti si mie.Cam stiu eu despre ce este vorba dar as vrea sa ma conving.
Va multumesc anticipat!


Sa ai putere sa spui da, sa ai putere sa spui nu si in orice clipa grea sa ai putere sa fii TU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

buna fetele

activativa PM -ul sa va trimit model de declaratie

bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

caracterizarile le pot lua numai de la colegi sau trebuie sa fie si un sef??

Sa ai putere sa spui da, sa ai putere sa spui nu si in orice clipa grea sa ai putere sa fii TU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IT spune:

Scuze pt intrebare.. nu prea am experienta..cum se activeaza PM ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

buna

acel certificat tip A5 trebuie sa aiba 3 stampile (director medical, medic psihiatru, medic generalist), noi l-am facut la clinica ROMAR costul lui fiind de 70 ron /persoana (nu este mult)iar ca analize cei de la dgaspc ne-au cerut doar testul HIV. am obtinut certificatul intr-o zi
bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpluhovici spune:

intra in contul tau sectiunea mesaje private si de acolo se activeaza

Mergi la inceput