MODEL DECLARATIE IN FAVOAREA PARINTILOR ADOPTIVI

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

ADEVERINTA

Adeverim prin prezenta ca domnul(a) .............., CNP ............, domiciliat(a) în Loc. sector incadrat in functia de....cu contractul nr.... din data de... pe perioada nedeterminata a obtinut urmatoarele venituri:

luna venit brut venit impozabil impozit venit net

aprilie
mai
iunie
iulie



Director general director economic





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BebeAnda spune:

danaionela-Multumesc foarte mult!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Mai simplu decat atat:
ADEVERINTA



Prin prezenta se certifica ca doamna , avind CNP _, identificata cu CI seria nr _, domiciliata in localitatea Bucuresti, str._, este angajata la _ pe durata nedeterminata cu contract individual de munca nr. _ / , avind un salariu brut lunar de RON.



Semnatura/Stampila


Nu mai defalca pe luni ci doar salariul brut lunar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

sunt simona,
ma bucur foarte mult ca existati, si mai ales ca aici am gasit foarte multe informatii pe care cei de la DGASPC nu mi le-au dat, ei doar mi-au dat o foaie A4 cu tot ce trebuie sa contina dosarul de adoptie
un we placut va doresc tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns udhar spune:

Buna dimineata ... o prietena m-a rugat sa-i fac o caracterizare pentru dosarul de adoptii ... mai este disponibil un model ?... ca inspiratie ... hm ... de unde ?...
Mi-am activat PM -ul ... ma ajuta cineva ?...
Multumesc anticipat ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

vezi ca ti-am scris pe PM. Sper sa te ajute pentru inspiratie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

danaionela, imi trimiti si mie te rog mult, un model de declaratie si unul privind motivatia adoptiei
multumesc

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."
(Will Rogers)


simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

Simo ti-am scris un PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mycka_rose spune:

Buna seara, saptaman viitoare depunem si noi dosarul pentru adoptie. Va rog mult sa imi transmiteti prin PM modele de declaratii ce aveti, de la sefi, colegi, prieteni...

Multumesc frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara80 spune:

buna ziua!as dori si eu daca se poate un model de caracterizare pentru un parinte care doreste sa adopte un copil!am cautat modele pe internet dar nu am gasit!daca poate cineva sa ma ajute ii multumesc anticipat!

mara

Mergi la inceput