Timisoara, Impreuna! ( 125 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Aida, cum l-ai pierdut mey? esti sigura? mai cauta-l prin casa...sau l-ai lasat pe malul marii?


BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Pai ieri am facut poze cu aparatul lu mama ca eu aveam memoria full. Faza e ca nu am avut ieri intentia sa il iau , dar cu 4 zile inainte l-am luat de cateva ori cu mine sa descarc cardul , ca eu nu am luat cablul de date de acasa ... si i s-a pierdut urma ... sunt varza ce sa mai ... daca am inceput sa uit asa. Faza e ca nu am nimic in memorie legat de el cand l-am luat ultima oara ...


Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

aidule, nu esti singura in tabara asta...si sa mor de ma mai mir...si la mine la fel, black out legat de treaba respectiva...parca s-a sters cu buretele tot, parca a intrat in pamant.

ma duc sa-mi pun popcorn si sa vad dr. house, incepe o noo serie, imi place de mor serialul asta.

legat de tras la vasle, sefa doris cred ca merita sa bagam norma la scris, ca pe vremea lui ceasca', altfel nu pupam 200 anu asta



looking for my sunshine
+6


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Eu am zis ca nu pupam 200 anul asta de acum cateva luni , dar acum sunt aproape sigura ca scuipam 200
Pai sa scriem un capitol zilnic si tot nu facem 200 , dar de unde atatea capitole zinice cand se trage chiulul grupa mare


Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

hahaha, ete cine-i cu gura mare ai baut apa de mare sau ai dormit cu ciorapii uzi??





looking for my sunshine
+6


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bey, io zic sa nu ne subestimam...

sa ne aducem aminte cum s-a scris capitolul 100...

Totul e sa vrem...

Poate ii anuntam pe aia la cartea recordurilor...pana la Craciun, ce ziceti???n-ar fi fain?

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Ar fi fain , da , dar de la cap.100 v-ati lasat pe tanjeala si cand am zis ca pana la Craciun nu ajungem la 200 mi-ati sarit in cap.
Si acum in loc sa dati din dejte ... dar nici in 3 nu se ajunge acolo
Bey , dar hai sa lasam asta. Cine imi poate spune si mie unde e aparatul meu ?
Tabula rasa ce sunt


Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

A fugit Kissy cu e in dinti, si l-a ascuns in curte...ia verifica, faci si tu ca Anda, o scuturi pe Kissy ...poate auzi aparatul...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

da da
... am gasit aparatul
zau daca io normala


Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Pai stiam...



unde era?

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput