Campanie de responsabilizare a autoritatilor (6)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

fetelor doamna de la acasa mi-a mai trimis un mail. spune ca vrea sa ne ajute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

i-am trimis link-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Fetelor, imi pare rau ca intru mai rar, chiar am o perioada "dintr-aceea" . Am enorm de multe ore si responsabilitati la scoala si, chiar ma gandeam ca voi incepe urmatorul fiv obosita-moarta.
In alta ordine de idei, daca d-na de la Acasa va dori sa faca emisiune, eu n-am nimic impotriva sa merg (bineinteles, nu singura, mai veniti si voi ), cu conditia sa-mi dea materialul montat inainte sa-l vad.
Repet, nu am vrut sa creez o polemica despre care situatie e mai grea, Doamne fereste, problema a fost ca foarte multi cunoscuti au inteles din acea emisiune ca era vorba NUMAI despre infertilitate masculina si donatorii de sperma, ceea ce, sincer, asa as fi inteles si eu daca nu as fi cunoscut foarte bine propria mea situatie.
Va pupic pe toate...
Felicia: sper ca esti bine

Aly-"Inca mai sper..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Emisiunea este acum si pe youtube:
partea 1: http://www.youtube.com/watch?v=tQNjWVhw4GU
partea 2: http://www.youtube.com/watch?v=DqhWXhy1lIU
Multe multumiri fetei care s-a ocupat de inregistrarea emisiunii si punerea ei si pe youtube!


Ioana
animalutele mele iubite pisicutii nostri

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Fetelor am intrat sa vad inregistrarile dar nu aud sunetul.
Voi il auziti?

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Nici eu nu aud sunetul dar cred ca am ceva restrictii la munca cu accesele pe unele site-uri.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

la mine se aude dar e putin mai incet.

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor!
Rocsy ce se mai aude cu dna de la acasa tv? Nu ti-a mai scris nimic? Cred ca a avut timp sa citeasca pana acum la forumul nostru si propun sa o contactam noi (ii scriu eu in numele nostru daca vreti) s-o intrebam daca si-a fcaut timp sa citeasca subiectul nostru si daca poate face ceva pt noi.
In rest, cam stagnam..din pacate nimeni nu ne-a mai scris, campania electorala bate la usa si inca nu avem pe nimeni care sa fii venit macar cu o promisiune concreta.
S-o asteptam si pe LucaLuca sa vedem cu ce idei vine, oricum campania noastra e de lunga durata si indiferent de cine vine la conducerea tarii, trebuie sa afle si de noi si sa gaseasca modalitati sa ne ajute!
Un lucru bun pe care l-am observat dupa emisiune, a mai crescut nr de semnaturi la petitie!
Sper ca toata lumea are prezentarea cu nr2 -a Mariei, care a inceput sa circule saptamana trecuta, daca nu, astept pm!

Elena nu stiu daca mai ai timp sa intri aici, stiu ca esti in focuri si iti doresc mult mult noroc, sa veniti acasa fericiti cu un bebic sau doi in burtica si care sa stea acolo pana la termen! Dumneze sa te ajute!

toate fetele!


Ioana Driving in my car
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Stiti ca la Realitatea TV tocmai se desfaosara o emisiune despre Mame purtatoare, ocazie sa se discute vad si despre FIV si despre incercarile de reglementare legislativa.
Cred ca este si acesta un pas marcat?
Persoana intervievata ca om responsabil din Ministerul Muncii, Familiei... si anume Theodora Bertzi. Voi cauta emailul ei.
Tinem aproape
PisucMic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocsy2007 spune:

ioana pe mine nu m-a mai contatat probabil ca asteapta sa o contactam noi.

Mergi la inceput