Pepenasi de iulie-august 2008 (27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Sa avem un capitol numai cu vesti bune!

Dianami cate produse pot exista!


Mona incerc, v-om vedea....



Flory de George Alexandru 23.02.2006 si David Gabriel 27.06.2008

pozele mele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Diana multumim pt capitol! Ma speriasem, ca la linkul de la capitolul 26 era invitatie pt capitolul 25 Si SUPER saru'mana pt site-ul ala, are inclusiv retete. Eu sunt convinsa ca am mancat un baton de cereale cu baza de ciocolata de la firma asta dar nu stiu de unde/de la cine. Si sa cauti reteta de biscuitei, pt ca mie imi place tare sa bucataresc iar pt Galu chiar vreau sa-mi dau tot interesul! Pup io pe tine, ca tare ai idei bune!

Monicule sa fiti sanatoase! A trecut raceala? Ce m-as bucura sa puteti ajunge la intalneala, sa cunosc si eu Maria mica!

Rontzy ce floricica printre floricele! E un scump si voi o familie frumoasa...si infofolita:)!

Am vazut o poza cu diversificarea in Franta, banuiesc ca Vicky a pus-o. Saru'mana.

Mona hai ca poate reusesti sa-l convingi, totusi! Si speram sa fie vreme buna, nu ca azi, ca e naspa sa purtam o conversatie in conditii vantoase:)

Danuta super saru'mana. Asteptam pozele de la botezul frumoasei!

Bai ce gene are Mihaitza al Cristinei...

Mey asa rau imi pare ca nu mi-am vazut fetele la mall...da' nah, tocmai mi s-a "cerut mana":)) sa fiu nasha la anu' si nu puteam sa fug de acasa. Cand am zis da ma gandeam numai la cum va arata Thea in rochita alba cu muulte volanase si cu pantofi de lac...

------------------------------------------------------------------------

SUN - mamica minunii luptatoare THEA-PATRICIA(16.06.2008)
Cand Dumnezeu saruta suflete...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Sun sa fie intr-un ceas bun naseala! La cine vei fi? Cred ca ti s-au inmuiat picioarele numai la gandul cum va arata Thea in rochita de nasica!




Flory de George Alexandru 23.02.2006 si David Gabriel 27.06.2008

pozele mele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

l-am deghizat si eu pe Matei in maimutzica pe picassa

Ana - mami de Stefan (19 august 2004) si Matei (14 iulie 2008)
expozitia de lucrari - Stefan
Matei - poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Mona, o sa le scriu email sa vad unde gasim produsele lor.

Flo, cu placere.

Ana, i-am scos mereu degetul si n-am lasat-o mai deloc, o urmaream sa vad ce face. In vreo luna de zile a renuntat la deget si a ramas cu suzi (din aia ortodontica, de la Nuk). Si noi lingem/roadem tot ce se poate, asta e...ne schimba de bluze de 7 ori pe zi.

Sun, . Am corectat. Nu-mi bausem cafeaua si n-am vazut ce scriu . O sa caut toate retetele bune pt. bebelusi. Am carti de pe net, dar cand vad ca scrie la ingrediente sare, oua intregi, miere, zahar, ma ia durerea de cap. Eu am modificat unde se poate.


Diana, mami de Iulia si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Fetelor intru doar sa va spun ca eu renunt la comanda de luna asta si comand luna viitoare daca mai face Carmenela...Bunica mea e foarte rau bolnava iar parintii mei au fost nevoiti sa plece langa Cluj si de unde sunt nu au cum sa trimita banii...Iar aici bancile sunt in greva de o saptamana

Citesc din urma si revin

Sun, in sfarsit.Ce ma bucur...Hai la treaba acum ca te-ai odihnit destul...Poze din Bora Bora??Nimik??

Uite, inca un site care livreaza in Ro
Nu stiu exact cum sunt preturile dar ma gandesc ca mai mici.Intr-o saptamana ajunge pachetul din italia

[b]www.bimbomarket.it[/b[

Imi pare rau inca o data, sper ca n-am incurcat prea tare...Nu as fii vrut sa se intample asa...

Tiberica - pup...ma gandesc cata suferintza

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa si Vil parinti fericiti de Anais

Caruciorul rosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Flo la verisorul meu. Sper sa le fie bine si sa avem mana buna pt ei. Iar cu Thea...daaaa, mi se inmoaie picioarele numai cand ma gandesc ca anul asta impodobim bradutul pentru cel mai special sufletel din lumea noastra! Dragostea vietii, asta e ea si ne vine sa muscam bucatele din ea de atata iubire!

Laremi Nu stiu ce ar putea avea Bumpi dar nu cred sa aiba alergie. Dar eu sunt habarnista. Pup puiutul intorcaret!

Ana_a e un dulce maimuticul tau!

Diana am vazut si eu ca in toate retetele apar acele ingrediente "minunate". Si daca mai vine si vreo cucoana atotstiutoare si zice "da-i suzeta cu miere"....Astept cuminte tot ce ai tu...bine, nici nu ma grabesc.:)

Narcisu bine te-am regasit. Imi pare rau pt bunica ta, sa-i dea DD sanatate si clipe senine! Ma uit acum pe site-ul de la tine. Poze sunt in picasa.

------------------------------------------------------------------------

SUN - mamica minunii luptatoare THEA-PATRICIA(16.06.2008)
Cand Dumnezeu saruta suflete...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:

Buna seara si de la noi,

In sfarsit am si eu net...a picat de ieri.
Am pus fata la nani si zbia asteptam cateva minute si pentru mine. Sotul inca nu a venit acasa. Astazi e vineri si merge la bazin.


ANI...e super bouncer-ul...si Irinei ii place sa stea in el,dar sa stii ca nu foarte mult. Bine nici nu o las foarte mult ca mi se pare ca e cam incomoda pozitia. DAr chiuie la jucarelele alea...e o scumpa.

GINI...poti sa imi spui si mie te rog unde i-ai facut Irinei gauri in urechi. Vreau si eu sa ii fac sia cum e momentul. I-am facut Rotarixul ,dar are vreo importanta? am inteles ca nu tb sa fie intepata.

TIBERICA....imi pare rau pt. catel.

MONA..poate reusesti sa ajungi la intalnire....

DARA..stai linistita...azi chiar m-am gandit la tine. Aici langa Huedin e un magazin cu hainute de copii care se numeste DARA...POate mergem intr-o zi,desi eu vreau sa comand de la Tiberica atunci cand primeste marfa...am vazut ce hainute frumoase sunt pe prichindelul.com

VIN SI EU LA INTALNIRE.
Merci SUN ca m-ai pus pe listuta.!!!

Fetelor care aveti botez in weekend...va doresc vreme buna si distractie placuta!!!!

Acum vreau sa intru si eu sa vad ce s-a mai intamplat cu CAMY.

VA pup pe toate,

Bobitamica-mami de SURI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:

Doamne Fereste prin ce trece Camy....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Ankule daaa, DianaMi poate sa bea cafea, inclusiv ness si seara.Nu i se intampla nimic decat ca sta noaptea pe forum si pe mess pana o trimit la culcare...Si imi arata ce a mai crosetat si imi vine sa-mi iau campii ca eu nu-s in stare...Maini de aur are fata asta.Am vazut si compleul tau.MINUNAT!!!!!!

Vicky si pe mine ma enerveaza fetele cu intalneala lor...Ca acum ma urc pe avion si se trezesc cu mine in parc

Irda, ce tare...Houdini!!!Bebe Houdini...Pup fetele frumoasele...

Diarux, noh, bine ca nu m-ai uitat.Te pup si io back...Si Vasilica???Vezi ce-ai facut daca l-ai inselat cu barbatu-to???

Biri trimit PM...Pup Anna, draga de ea, sa se faca bine.Si pe ginerica...



CU DEDICATIE SPECIALA PENTRU MADA
AM GASIT C.....I LA MINE IN SPATELE CASEI!!!!COMESTIBILE!!!!NA!!!ACU POTI SA VORBESTI

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa si Vil parinti fericiti de Anais

Caruciorul rosu

Mergi la inceput