Puiuti de Randunici 2008!! (120)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

...
"asa ca e bine sa ai si un baiat pe langa tine...nu de alta dar sa iti ocupi cu ceva noptile...intrebandu-te daca sa intinzi masa sau nu"
"ma duc sa iau un furazolidon sa imi opresc limbarnita...ca de nu oi vorbi si in somn si ma da afara din patul conjugal prapaditul"

Ma incriu si eu in club, dar nu-l dau pe-al meu pe 10 de la 1,80.
"si daca e prapadit nici nu e asa rau...ca barem nu o bate..." Gecko, nota 10 cu , esti mortala!

Aoleu, deci tre' s-onvat pe Andreea "poale-n brau",, ce ma fac ca nici eu nu stiu sa fac.


Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Nicoleta nota maxima pentru Stefan Tare pustiul, a stiu sa "vireze"

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mimo, vireaza bine si in alte situatii! Asa radem de ce zice sau face pe ascuns!! Oricum, am zis ca il facem actor, plange la comanda! Si intr-o seara se strauia, ii iesea, eu il faceam sa rada si el, zambind, isi pipaia obrajii sa vada daca sunt acolo lacrimile...

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Asa-i Nicol, a stiut baietul sa iasa din incurcatura, bravo!
Roxana, in timp ce ma delectez citind ce-ati mai scris astazi, savurez niste bomboane de ciocolata Dove, aduse de randunoi de prin strainataturi. Pe interiorul fiecarei folii in care e invelita bomboana , e cate un motto. Iti dau cateva ex. sa-ti alegi, dar scapa de cel pe care-l ai acum la semnatura, pleease.
"Chocolate therapy is, oh, so good."
"True love lasts forever."
"Break the mold, be extraordinary!"
"Think of every day as a Sunday."
"Find little ways to make every day a holyday."
"Close out the world for just a moment."

A se subintelege si cate bomboane am mancat .

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Stelutza, bafta maine la cauterizare, dar chiar e necesar?!

Si cateva pozite noi. Cele de la sfarsit le-ati mai vazut in albumul Andreea, dar le-am pus si aici.

Si acum va pupez de noapte buna!

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Si eu pe aici..il ascult pe nea Giuseppe de la bubu si imi tremura chilotii de frik pt maine dimi ca am cam multi negi..da ziceti voi ca nu doare??
Mi-am adus aminte sa zic:mai vreau si eu id-uri de mess.Id-ul meu strstella.
Ariel,imi pare rau de Teo ca e inca bolnavior..ofof.
liana,si de tiza imi pare rau..
Of,si Biencutza?Ce nasol.
mimo,voi nu i-ati biruit bre pe mucozauri,nici cu ascensorul?
Si,bre,era vorba de compartimentul B al BB.Si razi,dar intreband eu si facandu-ma de ras,v-ati prins voi de smecherie..haha..
gecko,se pare ca se smechereste si Bursucul,aa?Incepe sa se
poarte duracell.Si asa zici,te-ai maritat cu-n Laur?
Am observat ca nu ati fi vrut niciuna sa fiti nora lui bubu...adevarul e ca nici eu.Acum,nu stiu,ca treaba e cu 2
taisuri:daca va fi o soacra super (gen soacramea) si va face
bubu in continuare de toate,asa cum stie bine,papa,calcat rufe pt tot familionul in juma de ora si lux in toate apartamentele familionului cat ai clipi,fara sa comenteze,apai chiar ca ar fi iubita de nurori si slavita..Dar daca le-ar comenta pe nurori din varful patului,ca nu e gresia frecata asa cum o face
ea,cred ca e vai.Mie mi-ar fi frica sa o dau pe Tea lui Stefanutz,din cauza soacrei pricepute in toate...
Mai kya,de cand am citit despre cauterizarea inauntrul narii,ma duc maine dimineata mai cu forta la taiere.Brrr..
Ursuleata,4 copii?? Pai saracul Relu,la cat il plimba pe Ursulet si il hraneste,cred si eu ca nu ar mai vrea o alta gura de hranit acum...dar daca il intrebi pe al meu randunoi daca mai vrea,si maine ar zice DA...ca-i treaba simpla de crescut,in opinia lui..

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Mi-am adus aminte ca mai aveam si pe telefon cateva nedescarcate si nu puteam dormi daca nu vi le aratam .
De aici incolo!

Am vazut poze cu ursuleti. Sa va traiasca, dar ursuletul cel mare al cui e?

Acum chiar ca fug.

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

Gecko, Mimo, nici sotul meu nu e Fat-Frumos, mi s-a pus pata pe el pe la 18 ani... de atunci suntem impreuna, la 22 ma si maritam... Si incepusera rudele ca doar nu o fi singurul baiat din lume, ca prea repede m-am indragostit... dar stiam eu ce stiam! Era THE ONE!


Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)


Haha...la fel si eu..

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

gudinde,nasol cu dintii..si ms de pontul cu uricol.Tocmai i-am luat si eu randunoiului rez uroculturii si are:inf urinara.Saracul.Un copil in plus acum,sa stau cu gura pe el-mananca,ia pastilele!!
Si tare imi e ca si eu am din nou inf urinara ca tot ma doare burta..
Cuscra si plimbare placuta!
Gata,s-a copt dovleacul,plec ca ma scol de dimi tare.
Tineti-mi pumnii sa nu fac pe mine maine dimi.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=641612f5d169402f415057&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Minunea noastra,Teodora

Mergi la inceput