Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (131)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristacoman

Of Elle, tare rau imi pare pt. voi, fetele sa treaca supararea.
Poate fi verde kk si de la brocoli, dar nu stiu ce sfat sa-ti dau. Cand a vomat Eva, ai fortat-o sa manance?

Cristina, mami de Antonia Izabela (29.01.2008)- avem 8+ lunitze.

luna a8a
luna a7a
lunaa6a


Vedetele mele
Luna a 5a-Ghidusha
La Mare
Luna a 4a
Luna a 3a


nuuu Doamne fereste, chiar deshidea gurita frumos sa pape .. nu am fortat-o deloc!!

am vb cu doc .. mi-a spus ca nu e cazul sa ma ingrijorez de kk, m-a intrrebat daca am fortat-o sa pape .. NU .. a zis ca maine o vede .. dar poate fortez nota si ma reped pana la ea acasa ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Elle din ce povesteti tu se pare ca v-ati pricopsit cu un gat putin rosu ( sau mai mult) . De aici vomitatul, febra de ieri etc
Seamana a faringita sau amigdalita.

Azi copilul meu a luat la cazaturi de imi e frica sa ii pipai capul
Parca nu a avut azi frate maini, fund etc ...numai cu capul a dat de toate mobilele
Tot se chinuie sa isi dea drumul la maini cand merge si isi pierde evident echilibrul si buf mai da un cap .
M-a disperat

O zi excelenta !
Lala.


Fratele mai mare!
Baby Andrei ! (27.12.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Elle sa speram ca nu-i nimic grav cu pitica! Ufff, nu se mai termina racelile astea!
LalaD pe cucuiele lui Andrei! Nici nu vreau sa ma gandesc cand va incepe Thea sa cada asa direct in capsor Sigur toti bebelusii au si fazele astea!

Fetelor, avem voie sa le dam puiutilor castane? Ca mananc castane coapte la cuptor si Thea se uita cu o poftaa


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Elle, ce ma enerveaza sefii tai! Chiar ca nu ai cum sa incepi cu deplasari in strainatate acum, ei nu inteleg? Imi pare rau ca situatia asta face sa-ti fie tot mai greu ca ai inceput serviciul, alte fete ziceau ca le-a echilibrat, dar la tine vad ca fac tot posibilul sa te trimita inapoi acasa!
Multumesc, gagici, pt raspunsurile cu scaunul de masina. Ema am dat cautare pe scaunul de care ai, dar ce scump e, in pana mea Mai caut


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Ioana

Elle sa speram ca nu-i nimic grav cu pitica! Ufff, nu se mai termina racelile astea!
LalaD pe cucuiele lui Andrei! Nici nu vreau sa ma gandesc cand va incepe Thea sa cada asa direct in capsor Sigur toti bebelusii au si fazele astea!

Fetelor, avem voie sa le dam puiutilor castane? Ca mananc castane coapte la cuptor si Thea se uita cu o poftaa


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai


eu i-am dat la Razvi castane coapte.Si [pana acum nu am vazut nici o reactie.Si el se uita cu pofta la noi, si i-am dat si i-a placut tare.

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 9 LUNI
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=19" target="_blank">PARTICIP LA CONCURSUL MIRESELOR
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ramo pe tine te asteptam sa-mi raspunzi Acu ma duc sa-i dau un pic.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Ce scumpica e Clara!!!!!Rontzaitoare de cabluri ce e ea!!

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 9 LUNI
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=19" target="_blank">PARTICIP LA CONCURSUL MIRESELOR
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Ati disparut? AL meu mai trage un somn de pe la 19 si inca nu s-a trezit.Da nu cred ca mai dureaza mult.


RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 9 LUNI
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=19" target="_blank">PARTICIP LA CONCURSUL MIRESELOR
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Hello zuzici!
Nu am mai intrat de mult ....am multa trb cu actele mele si azi ca bonus am avut control garda financiara+politia economica+cei de la mediu m-am distrat pe cinste cateva ore cu nervii intinsii la maxim plus ca fata a fost cu mine neavand cu cine sa o las....

Vad ca se discuta despre petrecerea aniversarii clopoteilor VA ROG NU PE DATA DE 01.02.2008,ar trebui sa gasim o data in care nu este nascut nici un clopotel,fiecare dintre noi ar vrea sa-si serbeze puiul alaturi de familie,nasi....

Cati,AurelCris am citit despre probl voastre sper sa treceti peste aceasta perioada mai proasta copiluii vostrii au nevoie de voi sanatoase,cate o si un pt fiecare.

Am vazut poze cu clopotei nazdravani si doar un filmulet cu micuta omida-tare simpatica cum se taraste ea.

Elle nu mai fi supi sunt sigura ca iti vei intra in ritm iar Eva nu iti va mai simti lipsa cat esti la job,iar cu sefa poate te tine la depart care esti acum.

Crista chiar ma intrebam ce mai faceti.Un pupic mare de la Sofia pt Antonia.

Revin mai incolo am o caracuda care nu ma lasa am mai pierdut un mesaj din cauza ei.

Madalina de Sofia 01.02.2008

calea sigura a esecului este sa renunti...
www.petitieonline.ro/petitie/semneaza/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html?msg_ok=1" target="_blank">Semneaza petitia pt introducerea procedurilor de reproducere asistata
in Programul national de Sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



am fost la doc cu ea ... nu are rosu in gat, e curata la plamani .. se poate sa fie un virus. continuam cu nurofen si panadol. saptamana viitoare ma duc sa-i fac coprocultura, urocultura si ceva analize la sange .. cand am plecat la doc avea 38,8 .. acum parca arde si mai rau ..

va pupacesc

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput