Regasiri (27)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Alexandra grija mare cu crizele de rinichi...paco are nisip...si luni dimineata se tavalea pe jos in urgente de durere...noroc ca l-au luat imediat si i-au inhˇjectat imediat calmant in vena, ca era vai de curu' lui...

tunsoarea iti sta SU-PER!! e foarte moderna si-ti vine foarte bine!! n-am vazut dintele spart...

angi cum sunteti? cand faceti analizele?

Eu sun foarte satisfacuta(nici sex nu mai vreau) Dani a cinat foarte bine. de 2-3 zile nu prea a avut chef de papa...dar si-a revenit

Dbunny si Daniel
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel

I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Multumesc mult Dbunny.......ma gandeam astazi ce mamica indrazneata sunt...
Hai ca ma uit acum in mail sa vad...poate nu a trimis-o pe aia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Acuma le-am trimis....intradevar nu erau...!
Noapte Buna tuturor...e cazul sa trag si eu pe dreapta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Neata va invit la o

Antonia e bolnavioara de ieri varsa si nu poatea manca nimic,a mancat struguri ieri si cred ca de la ei a facut o gastroenterita,am fost la medic ne-a dat metroclopramid picaturi si regim,problema este ca ea vrea apa ceai mereu plange sa manance si dupa iar varsa,nu are febra si nici scaune moi,doar muci,acum dimineata a reusit sa pape 1 biscuite si putina banana,acum doarme

Alexandra-imi place mult noua tunsoare,Marc tot mai smecher e,si antonia doi dinti ciobiti cu unu a muscat dintr-o masa de sticla si celalat nu stiu pe unde
Angi-multa sanatate la toti 3
Kokorina-sandokanii,eu pt muci ii dau vit C picaturi si ii trec in cateva zile poti incerca si tu,cam asa sta si al meu cand conduc eu,tinandu-se cu mana de sus,nu stiu de ce dar de cand am nascut imi este frica de condus
Dastefa-ce mai face Daria?au mai trecut bubitele?noi am facut testul pt alergii alimentare cand avea 8-9 luni,ia iesit alergie la proteina din lapte,dar vad ca am scapat de ea ce par lung aveai la 4 ani
Dbunny-multa sanatate lui Dani ,f frumos dormitorul

pt toata lumea si multa sanatate



Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui bamboletta

Neata va invit la o

Antonia e bolnavioara de ieri varsa si nu poatea manca nimic,a mancat struguri ieri si cred ca de la ei a facut o gastroenterita,am fost la medic ne-a dat metroclopramid picaturi si regim,problema este ca ea vrea apa ceai mereu plange sa manance si dupa iar varsa,nu are febra si nici scaune moi,doar muci,acum dimineata a reusit sa pape 1 biscuite si putina banana,acum doarme


Insanatosire grabnica puiutzei mici.

Poftiti la si



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

poze cu acvariu si masina Antoniei

dodo-pui-



Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

frumoasa masinuta antoniei, sper sa.i treaca repede gastroenterita

dbunny, bine ca a inceput dani sa manance, ivan n.a baut azi lapte ca de obicei , chestie care ma face sa ma urc pe pereti :))
apropo....era sa scriu dani cu 2 n ca dbunny

alexandra unde iti pot vedea freza? in emailul comun?

eu azi m.am uscat bobul la perie si a iesit super frumos, nu am insistat cine stie ce dar oricum imi place
leo l.a invatat pe ivan cum ii zice la tunsoare si vine ivan si isi pune manutele pe parul meu si zice bob - bobo -bob
in rest nu mai bine, ma duc sa.mi caut pantofi , va pup pe toate

aaa despre masina si pe mine m.a luat frica, nu stiu ce naiba am efectiv ma simt paralizata, deci iau o pauza

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

sanatate puilor bolnaviori

dolores si David Cristian -22.11.2006-


"Nu cred in sfaturi spuse pur si simplu, cred in sustinere, in omul care iti e neconditionat alaturi, fara interese. In cel care are rabdare sa te asculte si te indruma sa-ti urmezi instinctul"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Alexandra mea tuseste ingrozitor, ieri si azi nu am dus-o la gradi, am fost la pediatra si zice ca nu are nimic in gat, nimic la plamani, nu face febra, dar ma dispera! mi-a dat Humex si eurespal...e ingrozitor cand i le administrez- nu le vrea sub nicio forma! Fiindca tusea nu ceda deloc, ba chiar s-a agravat in ultimele 48 de ore am trecuto pe ospamox antibiotic (asta ca asa mi-a zis pediatra , daca nu merge doar cu siropurile sa-i bag antibioticu asta), sper ca pana luni sa fie bine si sa incepem cu gradinita! Imi e o mila de ea, acuma doarme si se vaieta, a si vomitat de cateva ori de la tuse!

mama din 16 nov 2006
Draga mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

seara buna fetele!

vad ca nu prea ne laudam de bine,care mai de care are cate o problema,tusim,mucim aici cu totii...dar asta este,pe vremea asta care e.abia astept sa dea gerul,macar stim una si buna,dar si mor microbii.la noi pascal e mai "rau" ca sophia.el are inca muci si vad ca tuseste expectorant...slava domnului ca nu e seaca tusea.miercuri avem oricum terminul de 2 ani la medic,sa vedem daca ne-o da ceva.

BAMBO....mersi de sfat cu vitamina c,de maine le dau si eu,chiar daca nu le trece,rau nu le face.ia uite la caprita turbo ce masina si-a tras!?pe cand carnetul?sa o stapaniti sanatoase...lasa sa vezi ce-o sa te plimbe antonia cu masina mai tarziu,ai sa vezi tu.acvariu tare mult mi-a placut,e foarte frumos.sa nu mai dispareti asa mult ca mi-e dor de voi.
ca era sa uit.cum stergi pixul de pe tamburel(e din piele nu?)...ca noi chiar intentionam sa cumparam o canapea din piele tocmai in ideea de a nu mai fi murdarita asa usor.cum se duce pixul de pe piele,stii?daca afli spune-mi si mie pliz

CARLA.....zau ca mi-e mila si mie de ea si crede-ma ca ma rog sa-i treaca pana luni si sa poata merge la gradinita.pupici pe fruntea de printesa...hai linisteste-te ca o sa fie bine pana luni,ai sa vezi..

auziti la DBUNNY ca nici sex nu mai vrea.....dar iti inteleg motivul,asa motiv mai da!super dani,asa te vrea mami,mancacios!!!!ma bucur ca e mai bine.spuneai de o plecare in romania,pe cand?

eu sant rupta de oboseala in 700 de bucati.am plecat azi dimineata la 10 si am mai ajuns acasa la ora 19,am schimbat copchii si i-am culcat.eu am plecat sa-mi caut cizme,le-am si gasit si cumparat,apoi m-am intalnit cu sotul de-am mers impreuna sa ne uitam la canapele.intentionam sa ne luam una din piele,dar cand am vazut ce isorii face caprita lu' BAMBO.....nu!nu renunt..eu tot din piele o cumpar ca e mult mai simplu de intretinut.am vazut noi un model,desi mie mi-ar placea mai mult pe un grena,pe cea pe care am vazut-o era bej deschis.mai vedem pana de craciun.apoi am plecat la socrii unde erau copchii si am stat pana la 7 seara ca am asteptat sa vine un membru al familiei(venea omu' de departe si vroia sa vada si copchii)...

ma duc sa vad poze de ALEXANDRA,ca prima data am intrat aici si am scris mesajul...

Mergi la inceput