Mamici norocoase de sept-oct 2008 (168)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Salutare mamici!
Am venit sa o felicit pe MARYB!

Sa iti traiasca pruncul, mamica fericita, sa fie sanatos si sa va aduca mii de bucurii!!!
Asteptam sa vii si pe la noi sa ne povestesti cum a fost!

Anca mami de Eliza si Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Hai Felicic!!! Chiar ca esti super organizata si cuminte! Nu mai zic de Vladut cum a asteptat el ziua potrivita, cand e dr de garda si cand oricum l-ar fi scos, a zis "hai sa va fac pe plac, dar ies eu nu ma scoateti voi".

Nikolici Nu ai ce sa ii faci, ii va trece. Cel mai bun lucru p[e care poti sa il faci este sa o alaptezi...de la tine au trecut la ea hormonii care i-au dat criza genitala si tot de la organismul tau vine reechilibrarea. O sa ii treaca in max o saptamana! Ambele fetite ale mele au avut si a fost ok! O sa treaca si durerea acolo .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Kid tie la cat timp dupa operatie ti-a cazut firicelul de la cusatura ?

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

A nascut FELICIC!!!!!!!!!

Bebe Vlad are 3,770, 51 cm si APGAR 10. La ora 7.30 a plecat spre spital, la 9.30 era internata, in salon, la 10.30 au dus-o in sala de nasteri la 12.45 a dat EJECT cum singura mi-a marturisit la telefon. Il trimisese pe sot acasa ca "ea naste mai tarziu" si saracul nu a fost prezent...acum il astepta. Era cu gura pana la urechi, a avut epidurala, doar o ora si jumatate a durut-o mai tare, acum nu o doare nimic...e cusuta dar nu a simtit si asteapta la 3 sa o mute in salon!

Deci: In cor sa va aud!
Bine ai venit pe lume bebe Vlad!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Babytza Nu mi-a cazut, nu am avut curaj sa trag de el, mi l=-a scos dr la vizita de la 6 saptamani. Vezi ca l-a scos cu degetele, a rasucit usor de el intre degetul aratator si cel mare...si nu m-a durut deloc. Eu cand am incercat sa trag de el cu penseta m-a durut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

Felicitari Feli!Bebe Vlad bine ai venit pe lume, sa fii sanatos, norocos si papacios!

38+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Felicitari Felicia !!!!!!!!! Sa iti traiasca VLAD !!!!!!!! Sa te bucuri de el si sa fie sanatos si papacios si necolicios !!!!!!!

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MommyMagda spune:

BINE AI VENIT PE LUME BEBE VLAD DE FELICIC !!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gargaritza85 spune:

acum ca a nascut Feli pot sa plec linistita la plimbare, ca pana acum tot asteptam sa vad marea veste

aaa era sa uit...schimbaram si noi semnatura...de maine intram in 40s...ce mari ne-am facut

mamici, burtici si pitici

39+ Piccola e Fragile Ariana Stefania

bebe si pe tati lu' bebe


bebelina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Bine ai venit pe lume bebe Vlad!!! Felicitari Felicic!!!
Iulia,mamica de Ioana(24.09.2008)@ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclip Alex
Poze si filmulete

Mergi la inceput