FIV in Ungaria 45

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elmasi spune:

bulunaaaaaaaaaaaaaaaaaa

FELICITARIIIIIIIIIIIII

sa iti ajute DD sa ai o sarcina usoara si la termen

Liana iubita multi, multi pupici din partea mea
Atelocin si pentru cea mai mare Doamna de pe forum
Miha2004 pupici si sa fii cumintica.
si pentru toate fetele de pe forum

nu vam uitat, va citesc zilnic, dar nu mai scriu pentru ca nu am nici o noutate. eu acum sunt intr-o pauza mai lunga din motive ce nu tin de mine... poate anul viitor voi incepe iar drumul de szeged..

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Buluna: felicitari
Fetelor, va multumesc mult pentru raspunsuri, mi-ati fost de un real ajutor. Inca o data va multumesc mult!
Doamne-ajuta!

Aly-"Inca mai sper..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Fetelor mai vechi pe aici si care ma cunoasteti si nu numai, am intrat putin sa va impartasesc si voua bucuria mea cea mare: azi am aflat ca voi fii a doua oara mamicuta, de data asta natural!!! Inca sunt socata...
Avem 7 saptamani!!!

adaca, tu ai fost pentru mine un exemplu, ca se poate si natural dupa un FIV...si iata ca s-a putut si minunea s-a intamplat.

Va pup pe toate!!!

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elmasi spune:

Mi-ka iubita m--ai lasat fara grai........
FELICITARIIIIIIII SI SARCINA LA TERMEN

ma bucur enorm de mult pentru tine.....
deci MINUNI EXISTA.......

Pupici si sa ai parte de un fecior de data asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Fetite dragi, va multumesc din suflet pentru urari. Am ramas impresionata. Sunteti extraordinare. Bebeii mei va ofera la fiecare cate o ...si va

Adaca, sa stii ca si eu stiam de mult ca mi-a soptit o pasarica, dar rezultatul l-am aflat abia astazi. Nu am intarziat voit. Dar tu de unde stiai??????????? si de la noi.

Elmasi, ma bucur ca ai aparut. Chiar imi era dor de tine. A trecut asa mult timp de cand nu ne-am vazut...

Mi-ka, esti chiar norocoasa, sper sa ai si tu o sarcina super usoara.

Micky, stiu ce greu iti este. Poti sa-mi mai dai si mie din greturile tale...Hai sa impartim sa-ti fie si tie mai usor.

Liana, sa stai la pat si sa nu ai si tu greturi.
Gyongyi, Michaelle, Ali, Sandica, Internet, Jovana, Cristal, Tamaryllis, Mara, Sima, Crisis, Cornelia, Ana-Maria...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

jovana
spune-ne si noua te rog cum de ti-a transferat un singur folicul , numai unul ai avut sau numai unul a ramas ?

sandica
multa , multa bafta , sunt cu pumnii stransi alaturi de tine , o sa vezi ca de data asta o sa fie bine.

buluna
FELICITARI
sa grija de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sima1 spune:

Buluna FELICITARII/b] SUPER SIGUR SUNT 2.TI-AM SPUS CA NE VEDEM LA ODISEE.

[b]MI-KA FELICITARI MAMICUTA FERICITA




6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Bulunaaaa:Felicitari

ALI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Mika felicitari din suflet draga mea! sarcina usoara si bebelas sanatos iti dorim!

buluna felicitari graviduto!!!sarcina usoara! la termen! si bebelasi sanatosi, masi si mancaciosi iti doresc!


andicule pe unde esti???



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

MiKa, wow, ce veste extraordinara, sa ai o sarcina usoara pana la termen, felicitari !



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput