Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (202)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui sim_stoian

Helou, helou!
In primul rand, multumim Roxanei, Luizei si lui Mihai, lui Bobo si Bernix si celorlalti implicati in organizarea petrecerii. A fost foarte frumos, pacat insa ca nu am apucat sa socializez foarte mult. Sunt persoane cu care nu am apucat sa schimb mai mult de 2-3 vorbe si imi pare rau. Multumesc de asmenea fetelor din strainatate care ne-au transmis mesaje.

DVD-ul va fi gata spre sfarsitul saptamanii, dar vroiam sa va rog sa cadem de acord asupra textului pt genericul de pe DVD. Marius (cameramanul) asteapta sa i-l trimit pe mail. O sa imi storc acusi creierasii sa va propun ceva.


Ai uitat sa-ti multumesti tie pt. tort! Dar eu nu am uitat, a fost delicios, a ajuns sacosa! Deci, multumesc!
Uau, ai apucat sa schimbi vorbe cu toata lumea, chiar daca uneori doar 2-3? Bravo! Nu numai ca stii cu surubelnita, dar si vorbesti repede!
Despre mesaje, ce sa zicem, a fost putin 'pe fuga', noi l-am facut intr-o seara, dupa serviciu+gradi...eram obositi, neschimbati si...timizi. Si ma gandesc Ayumi ca puteai sa-i filmezi si separat, mesajul conta. Stiu ca iti doreai sa fie amandoi si sa fie in forma, dar eu cu un am avut de furca, datamite cu 2! Oricum, pe gemeni ii vedem pe blog, deci e ok.

Sim, vezi nu-ti stoatrce creierii prea tare, bine?


Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sabina

Teo, ai mail la yahoo



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




Ti-am raspuns!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Andreea cu samburel in burtica, tinem pumnii sa fie bine!
Eu cred ca sotul tau ar face totul si chiar dublu, numai voi (tu si samburel) sa fiti bine si sa ajungeti la termen. Probabil ii e greu ca Vladi misuna deja, dar o sa se obisnuiasca.
Multa sanatate!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Mey, da' ce sueta am ratat azi...

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Eu cica trebuia sa dorm...hihi, am incarcat pozele de la petrecerea de sambata, la care baiatul meu a fost super fericit.
Cine vrea sa-l vada aici

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Annisia
Yaia, pantofii rosii cu toc de 20 is ai mei. Picioarele misto sunt ale zapascitei de Betty.


I-ai dat si ei pantofii tai, ati facut schimb?

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Sabina,te rog, poti da cateva amanunte despre bazinul ala, zau ca m-ar interesa si pe mine, poate asa mai dau si eu ceva kg jos, candva a dat rezultate(bazinul).

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

N-am putut intra deloc, ca Degetica e mucioasa. IAR!
De data asta are niste muci curgatori pana la barbie, care fac clabuci cand stranuta si pe care si-i intinsde apoi pe toata fata.
In rest nimic. Nu febra, nu lipsa apetitului, nu tristete sau apatie.
Insa mucii astia sunt de groaza. Nici n-am scos-o azi afara ca mi-era rusine asa cu mucii atarnand.
Cred ca i-ar prinde bine niste aerosoli, da' n-am apaprat si nici nu cred sa stea, asa ca nu cumpar.
Numai nu stiu ce sa-i pun in nas sa mai usuce secretiile astea in afara de Colargol.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Andreea, ce sperietura! Sa nu cumva sa te apuce vitejia si sa te ridici din pat. Vladi e mare acum si sigur va integele ca ceva nu-i in regula cu tine. O sa vina si-o sa se joace in preajma ta si-o sa te iubeasca cum poate el. Iar tati sigur se va descurca.
Tu trebuie sa ai mare grija de tine si de bb din burtik.

Multa sanatate!

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Yaia, daca Betty imi da mie picioarele ei, zau ca-i imprumut pantofii cu drag! Aaa, si silueta. O vreau si p'aia. Eu mai am mult si bine pana cand voi arata asa. Dar nu ma las! Aici sunteti si-o sa vedeti! Bineeee???

Gata, fugim acum, io si cu mine, ca ma ciupe al meu sa ma misc de la computador. Noapte buna gagici!

Micul Yanis creste mare

Mergi la inceput