Praline belgiene (30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bepii spune:

Sara buna fete
Ce s-a mai scris aci.....si ce m-am bagat in ceata..... cu atatea date....
Deci: Mihaela propune "pijama party" pe 15 noiembrie. Apoi seara de termale pe 22 sau 24 oct. Tot Mihaela propunea karaoke pe 18 oct. Lady's night (excelenta idee) prima miercure din luna.
Miri ar vrea ceva actiune intre 15 - 22 nov pt a face cunostinta cu prietena ei sau ea cu noi.
Eu vreau la toate !!! Dar vai, cred ca nu pot!
Karaokele de pe 18 care de fapt e sambata asta nu pot pt ca suntem invitati la premierea unui film si vom fi in grup mare. Dar daca s-ar putea vineri pe 17...... ar fi super desi e cam tarzior si nimeni n-a zis nimic pana acum. Eu totusi sper......
Thermalele zic "pas".
Pijama party de pe 15 nov am zis deja prezent (sau am vrut sa zic). In orice caz , in principiu vin. Oops atunci vine si prietena lui Miri. Atunci poate mergem la un kara si lasam pijamelele pe sapt care vine adica 22 nov. Nu stiu, voi ce ziceti?
Lady's night; da, da, da!!! Doar ziceti ce si cum si vin!
Mah fetelor, se vorbea cu ceva pagini in urma de o intalnire la cafea pe undeva prin Brussel.... Pai haideti!!! Ziceti care cand puteti si n-o mai lalaiti ca vine iarna si ne ia vantu'. Acu e momentu!
Eu pot oricand in cursul saptamanii ca am program flexibil.
Mi-e dor de voi si am chef sa stam la taclale un pic.
Vad ca v-ati vazut in mare parte la zoo! Bravo voua. Ce-as fi vrut sa fiu si eu acolo... numai sa va vad ca animalele le-am vazut la Plankkendael.
Dar a fost bine si pe unde am umblat noi. Am avut un weekend super frumos, am vizitat castele, vremea a fost superba, castelul in care am dormit a fost special, mancarea la fel, am facut poze o multime, ce mai, mi-a placut! O sa pun poze pe contul meu personal si care vrea sa-mi zica si o sa va dau link-ul pe privat.
Scumpi, ce mare s-a facut Sebastian!!! E o mandrete de baiat; frumos , dolofanel si razacios tare! Sa va traiasca si sa va bucure pana la adanci batraneti!
Mai aveam de spus muulte dar am pierdut sirul pt ca s-a scris mult si e in capitolul celalalt. Si mi-s cam obosita. Inca ma mai refac dupa zilele de bantuit prin Franta.
Acu ma duc sa calc urgentele.
Va pup, noapte buna si astept reactiile voastre in ceea ce priveste intalnirile.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaela1171 spune:

Fetelor eu am exagerat cu vinul porto administrat sambata , si vad ca bat campii rau de tot: rectificare:

Propunerea este pt. Therme poimaine 15 OCTOMBRIE si nu 15 NOV

Deci, doritoare?

Pupici si scuze de incurcatura, batranetile maica







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

io chiar vroaim sa spun: daca sunteti intepenite,, cum de stati pana pe cinshpce noiembrie

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Dragelor, eu nu pot tine ritmul cu voi, ca de obicei. E drept ca in ultimul timp am stat mai mult prin vecini, in Germania, am gasit acolo niste fete cu suflet mare gata sa o ajute pe mama cand va fi sa vina la Berlin... Long story, nu mai reiau si aici.

Girls night out si bai termale, cu mare drag doar ca saptamana asta nu pot pentru ca sunt singura acasa cu copiii. Dar pentru sapt viitoare e o super idee.

Ma duc la nani, sunt asa obosita...Stresul cu mama, la birou am colegii in vacanta si lucrez si la proiectele lor, nici nu mai stiu unde mi-e capul. O sa-l pup de 100 de ori pe Greg cand s-o intoarce! Greg e unul din colegi, cel care le stie pe toate, e bun si generos si te poti baza oricand pe el. In afara perioadei de vacanta, cum e acu.

Va pup tare si mi-e dor de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bepii spune:

Meiii, cine a intepenit, unde si cum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

Miha.. da nu stiu imprejurarile.. da' banuiesc ceva

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Am intrat numai sa va spun ca va felicit ca ati ales sa traiti intr-o tara atat de minunata ca Belgia!!
Am fost 3 zile in Belgia(Brugge, Bruxelles si Waterloo) si am ramas profun impresionata de abundenta stilului Gotic(care imi place la nebunie).Brugge e nemaipomenit, la fel si Bruxelles dar traficul e infernal!Daca nu parcam cred ca facea sotu' atac cerebral de la nervii provocati :).
La Waterloo am ramas foarte impresionata de monument, superb!

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"You know your god is man-made when he hates all the same people you do."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

blackpanterro : multumim, frumoasa urare!

La multi ani Chivutzelor si Chivilor pe ziua de azi!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

Mihaela si eu vreau la vorba da termale nu poci din rezonuri fiziologice, eventual viu si stau pe bara cu teancu de prosoape sau fac poze;)De saptamana viitoare sunt in concediu 2 saptamani deci viu peste tot:)
Si noi am fost la Durbuy in week-end, im imbracata ca dochia mi-am carat geaca pe toata dealurile dar a fost superb, asa orasel frumos, asa vreme frumoasa super de super

pupe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Miha, vin si eu mane la termale ca tare imi mai este dor de voi toate si mai ales ca ne vom vedea in asa decor.... miami.

Abia astept ziua de maine.

Pupici




"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput