Mamici de Arad (108)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Cristina, numa cateva ai primit? m-am uitat la toate si am zis ca nu mai termin Sunt numerele noastre?? ca am vazut ceva ptr Raul dar 31 ma gandesc ca ii sunt mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, da intradevar e scumpa fetita. Au facut o pereche frumoasa

Pe bune, azi avem cam multe absente nemotivat

Oare Miha a ajuns cu bine de la Alba Iulia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

'Neatza! Am mai inviat si eu, ma simt mult mai bine. Am bagat sambata Aspirina si Paracetamol,iar aseara am baut un ceai cald cu miere si lamaie, care mi-a picat asa de bine...
Si eu am profitat de ziua de ieri si am fost la hipodrom, sa mai calaresc putin, deci am avut o zi perfecta.
Alinush , am vazut pozele voastre, mi-au placut mult, tu ai fost f sexi, Dragos e un scump si fetita cu care a dus verighetele e f frumoasa.
Clau,e f fain jocul de bowling, cred ca acasa mi-ar placea si mie sa ma joc.
Alina a., Elisa e o dulceatza si mi-a placut f mult cum e patul ei incadrat de pereti, cred ca o sa fur modelul.

Anca , mami de Alex
Poze
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Fetele, care stie un medic oftalmolog bun? Eventual si un numar de telefon daca aveti...

cu Mara 18.01.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neatza la amiaz! Noi n-am putut duce pruncii azi la gradi. A plecat Teo cu ei si s-au intors spre bucuria lui Vlad. A vorbit la telefon cu careva care i-a zi ca e coada de la bariera ...si ei erau abia iesiti din Mandruloc. I-am zis sa vina acasa ca daca dimineata e asa...pai la amiaza cum mai ajungem cu ei acasa? Oricum n-ar mai fi prins nici mancarea la gradi asa tarziu.
Cristina rubi, nu stiu oftalmolog, ce probleme aveti?
Anca bine ca ti-ai mai revenit.
Acum ma uit la poze.
Clau, ma dadusi disparuta!
Cu Gabi ne-am "intalnit" ieri la teatru. De fapt doar am vazut-o ca au ajuns chiar cand incepea spectacolul si la final am plecat cam repede noi, ca mai aveam de pus pastele cu cascavalul si smantana la cuptor... Ne-ar fi placut sa ne mai plimbam putin, mai ales ca a fost asa cald.
Revin.
aaa...Flavia, bineinteles ca mi-e mic sutienul ce la-m luat. Aveai dreptate, mai bine ma duceam sa-l incerc. Asa ajung eu sa am sertarul plin cu sutiene si sa port doar 2-3 care mi-s bune.



Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_rubi

Fetele, care stie un medic oftalmolog bun? Eventual si un numar de telefon daca aveti...

cu Mara 18.01.2007



Dr.Babut la Policlinica Laser, nu stiu numar de telefon.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare!

Intr-un final ajung si eu la net.....ce zile nebune am avut saptamana trecuta....si la servici si acasa...agitatie maxima peste tot!

In primul rand multumesc tuturor de urari si fetelor care au fost la ziua piticilor pentru cadouri!
Iaca si cateva POZE

Miha cum a fost la Alba iulia?

Mai fetelor sunt disperata! Nu stiu cum sa mai procedez cu Nicolas!In fiecare zi face scandal(gaseste el motive si daca nu sunt) si urla frate de nu il mai putem opri!Daca e vorba de imbracat nu ne lasa sa-l imbracam, da din picioare, se da de pamant....Azi am fost de rasul curcilor ca nu am reusit sa-l imbracam de dimineata si l-am dus la gradinita...in pijama!L-am schimbat acolo cu pantalonii de gradi....dar in urlete si printre trantituri de pamant....a fost dezastru!Si eu efectiv nu stiu cum sa gestionez situatia.Sa strig la el n-are rost ca nu-l impresioneaza.....rabdare am dar pana la o limita....simt ca o iau razna!Astept eventualele sfaturi!!!!!!!

Duminica i-a dus Ovidiu pe pitici la Armonia , asa ca am pus 2 poze si cu ei pictati pe fata...

Vad ca tot vorbiti de ceva paste cu vinete....pe unde gasesc reteta??

Am vazut pozele de la intalneala fara pitici....sincer regret ca nu am putut merge si eu, insa am ajuns tarziu acasa(am fost de zi vineri cand v-ati intalnit voi)si am mai avut de pregatit salata de boeuf pentru sambata(ca am avut musafiri).....si in plus am si venit rupta de oboseala....asa ca numai putere de iesit n-am mai avut(da' sincer imi pare rau).

Pupici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ioana, de cand a inceput Nicolas cu crizele astea, nu cumva coincid cu inceperea serviciului tau?
Eu zic ca ar trebui imbracat cumva (tu impreuna cu Ovi) si sa nu cedati pentru ca apoi va repeta figura. Totul cu f mult calm daca se poate, dar sa nu cedati.
Asta-i parerea mea, in rest nu stiu ce sa zic...am scris asa rapid ca sunt la lucru inca.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

www.gustos.ro/retete-culinare/paste-si-pizza/paste-cu-vinete-la-cuptor.html" target="_blank">aici e reteta cu pastele cu vinete.
Ioana, si Vlad are apucaturi de-astea in fiecare zi. Noroc ca nu se manifesta dimineata. Azi n-a vrut sa se spele pe maini cand a venit de afara. Ca el nu vrea in casa, desi le-am pus masa afara si le-am zis ca ii mai las sa se joace dupa ce papa. N-am mai putut sa-l lamuresc deloc, dar pana la urma, dupa ce a plans, a strigat, m-a batut, l-am tot dus pana in camera ca i-am zis ca daca nu mananca se culca imediat, s-a pototlit si a venit la masa. De Nicolas nu stiu ce sa-ti zic, decat ca trebuie cat poti sa fii calma si sa te tii tare pe pozitie sperand ca e o faza trecatoare. Probabil are legatura cu inceperea gradinitei si ruperea de tine. Incearca sa fii intelegatoare cu el (asta suna bine si in cazul meu dar cand nu mai pot sa-l fac nici macar sa ma auda sa vezi cata intelegere mai am pt el).
Am vazut pozele. Alina, foarte frumosi ati fost, tare bine ti-a stat rochia! Magda, s-au distrat copiii acolo. La multi ani pt. Bianca inca o data!
Ma duc in urma sa vad pozele Alinei a, ca n-am fost in stare pana acum.



Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Fetelor, va mai intereseaza pe careva ceva produse de la Amway? Ca sa stiu cum fac comanda...

Anca , mami de Alex
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput