Mamici de Arad (108)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristina, hai nu te mira ca nu-s asa silfida.

alina.a, am vazut pozele cu Elisa, a crescut si s-a schimbat mult.

Clau, joci bowling acasa?

Calin cu Dragos a fost la ziua Biancai (a lui Magda). Am vrut sa merg si eu cu Ade, dar la ora 13 era picata de somn, s-a trezit mai devreme azi.
Magda, sa ne pui poze!

Intru mai diseara, acum mergem la biserica.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Acu merg sa ma uit si eu la poze ca nu am apucat...Ce cald a fost afara...
Fetele am mai primit ceva ghetute...
Cristina si gemenele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna seara! Noi am tras o tura prin Armonia,dar am ajuns cand se pregateau aia cu gonflabilele si pictatul pe fatza sa isi ia catrafusele,asa ca a mai prins Diana doar toboganul de plastic si casutza,plus doar o floricica pictata pe fatza ... alea erau terminate de oboseala si nu mai scapau de copii Si Diana era gata sa inceapa plansul daca nu-i facea "mireasa" (asa era echipata una din "pictoritze") floarea aia .
Ne-am intalnit pe la KFC cu ALINA.A si Elisa,vai ce inalta e Elisa !!! Diana era pitica rau la un an si trei luni pe langa ea!

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date/2008" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele."

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cristina, nu ai papucei 23 pentru fetite si 29-30 pentru baieti? Nu am vazut in poze...

Am pus cateva poze de la nunta la care-am fost nasi, le-am primit saptamana trecuta, dar n-am calculatorul meu.
Am selectat rapid 10 poze ca-s fff multe, mai pun dupa ce-mi repara calculatorul...AICI.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Buna seara fetelor!
Alina imi pare tare rau ca nu ai putut veni cu Adelina.Poze am pus dar nu toate,mai pun maine,trageti-le pe cele cu Dragos :)
pupici la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, ce frumosi ati fost! Ti-a stat foarte bine in rochia aia, iar Dragos un adevarat cavaler. Ce frumoasa e poza aia in care Dragos duce verighetele

Magda, ce domnisoara ai Sa-ti traiasca!

Ada, pe unde umbli?? Azi esti absenta

Ce fain a fost azi. Am profit si noi si am mers la sora mea. ce bine a fost, toata ziua la aer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Multumesc Claudelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Magda, am vazut toate pozele, sunt super!
Imi pare rau ca n-am putut veni, chiar le spuneam ieri fetelor ca mergem la ziua lui Bianca. M-am gandit ca-i pot prelungi ora de culcare la Adelina pana pe la 14-14,30, dar s-a trezit mai devreme azi dimineata si la 13,30 dormea deja.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Alina mai pun si maine poze,acuma merg la culcare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
Alina, ce frumosi ati fost! Ti-a stat foarte bine in rochia aia, iar Dragos un adevarat cavaler. Ce frumoasa e poza aia in care Dragos duce verighetele

Multumim Clau!
Fetita cu care a fost Dragos era super scumpa, dragutica si vorbea non stop cu Dragos, ziceai ca-s adulti. Acum am vazut pe DVD ca in biserica se apleca la urechea lui, ii spunea ceva si apoi il pupa, iar Dragos se umfla in pene ,tare draguti au fost.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput