Casnicute sexy[182]

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Monule,atunci n-am mai facut reteta aia de cozonac de la tine.Pentru ca am uitat sa te intreb daca fac maiaua separat sau pun toate ingredientele laolalta si framanta masina.

Mirela,in ultima vreme orasul nostru a ajuns precum o varza. Se construieste mult,se repara strazi,trotuare...E de bine ce-i drept,dar acum e sinistru si plin de praf.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela roxana spune:

buna dimineata

votat miresica, si-am admirat si puiul, un dulcic

danelutza merci; stiu ca exista si pe forum retete; la biblioteca ma duc mai mult ca-i place lui Emily, si asa ma mai uit si yo pe ici pe colo.

doina te-am intrebat daca ai curte ca te tot aud ca ai treaba ptin curte; ce bine de tine ca ai, si poti avea si gradina(banuiesc ca ai nu???); cand te aud pe tine imi amintesc de cum era cand eram la mama fata

ieri am avut o zi groaznica

ma deranjeaza un ochi de nu va pute-ti imagina, tre` fac vizita la medic

o zi buna tuturor casnicutelor sexoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Miha cateodata cand am chef fac maiaua ca la carte cand nu...inmoi doar drojdia in putin lapte caldut si gata...le arunc pe toate acolo in masina

ionela ai grija de tine si mergi la dr daca te supara ochii

noi fuseram pe-afara cu biclele sa dam din piciorute
pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Mai, ce mult ati scris
gogosele. Vreau si eu


Mihaela(25.04.1962) Tatiana(20.09.1991) Mihai(1.08.1995)
FOTO

mhldvrcBrasov 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Am proaspata, ceiut cald sau suc pentru toate.
Va doresc WE placut. Nu mai intru pana luni . Au pustii de facut niste proiecte, asa-i moda acum, si eu nu mai am acces .
Ma duc la treaba,, s-au strans toate pe capul meu .



Mihaela(25.04.1962) Tatiana(20.09.1991) Mihai(1.08.1995)
FOTO

mhldvrcBrasov 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza gagici
Cuscraaa ce faci fato si tu te dai la cuscru? Vad ca-l vreti plimbat cam mult asa ca mai bine il mai pastrez eu.Cat mai merge afacerea...
Ca mi-am adus aminte...Sa va zic o faza taaare cu fina mea care are o fetita de 5 ani.S-a angajat si ea acum cateva luni...pe la munca si-a gasit un partener si acum divorteaza .Inca nu-mi revin din soc....Nu reusesc sa o inteleg pt ca nu-i lipsea nik langa finul.Ma rog...avand in vedere ca si-a gasit altul, cred ca-i lipsea ceva.Sau nu-i ajungea mai bine zis
Si apropos de oki ieri la scoala au venit unii cu aparate sa ne faca control la oki.Io stiam ca n-am nik pt ca am facut control in iunie cand am fost cu Stefi.Asa au zis si ei, ca nu-s chioara
Am baut toata cafeaua de la Mihaela (mersi Mihaela ) asa ca voi sa va faceti daca vreti.Plec la scoala acum
Pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata!
mihaela, multumim de cafea! spor la treburi si bafta copiilor la scoala!
noi azi avem program de umblari, tre' sa merg la dr sa-mi iau cm-ul, apoi la scirbici sa-l duc, la cumparaturi si apoi la bucatareala:)
toata gasca.

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgi75

[font=Comic Sans MS][navy]Cuscraaa ce faci fato si tu te dai la cuscru? Vad ca-l vreti plimbat cam mult asa ca mai bine il mai pastrez eu.Cat mai merge afacerea...

Fata,cuscra-ta il vrea in vizita la ea. Sa-l ospateze,sa-l intremeze si sa-l puna pe picioare (vaiiii...era sa-mi iasa aici o prostie,dar taaaaac... ) si sa-l trimita la tine acasa,nou nout.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgi75
Asa au zis si ei, ca nu-s chioara

Te iei de ochelarii mei cumva,cocoana?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

'neata si multumesc de cafea

Mama, dar ce spor ati mai avut la trancanit si dupa cum vad ca ati programat totul, tre'sa ma multumesc cu mustatea mai scurt, mai obosit, mai blegit (la mustata ma refer), ma rog, dupa ce colinda toata Romanica, la mine o sa ajunga... ... hmmm, dar macar sa nu-l obositi de tot, sa poa'sa ajunga si la je






Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput