Strumfi de 1 an (iul-aug 2007) (106)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo78

eh...ce sa facem? strangem bani de silicoane!


Simo mami de Matei
Poze noi




Ridicam oglinzile mai sus de bust pana apar ridurile si pe urma le aruncam ca vor fi motiv de depresie din cap pana-n picioare.

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)
Iepurasul ne aduce un bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Timi07

Citat:
citat din mesajul lui Simo78

eh...ce sa facem? strangem bani de silicoane!


Simo mami de Matei
Poze noi




Ridicam oglinzile mai sus de bust pana apar ridurile si pe urma le aruncam ca vor fi motiv de depresie din cap pana-n picioare.

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)
Iepurasul ne aduce un bebe




Simo mami de Matei
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo78

mi se lasa sanii de jale si mi-au ramas niste sfarcuri erecte...arat ca o pictura de picasso


nu puteam sa ma duc la culcare fara sa o punctez pe simo cu 1.000 puncte pt aceasta expresie: SFARCURI ERECTE!!!!!, deci, esti "cool-a", jos palaria in fata ta

si sa va zic ultima nazbatie a lu fii'miu: mi-a straicat telecomanda de la tunner si nici ca mai gasesc alta. nu stiam ca astea se pot strica. atata a trantit-o de gresie pana a murit saraca........


decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

cafera te raportez la moderator daca mai scrii 2 cuvinte per mesaj! .... m-ai zapacit cu stilul tau, dar e stilul tau! asa ca nu te mai raportez! uof!



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza


si sa va zic ultima nazbatie a lu fii'miu: mi-a straicat telecomanda de la tunner si nici ca mai gasesc alta. nu stiam ca astea se pot strica. atata a trantit-o de gresie pana a murit saraca........


decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!


Ar trebui sa-i fii recunoscatoare lui Andrei ca ai mai invatat ceva
sorry stiu ca tie nu-ti vine sa razi.
Imi pare rau ca si voi ati avut de suferit de pe urma vecinilor.

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)
Iepurasul ne aduce un bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza

nu puteam sa ma duc la culcare fara sa o punctez pe simo cu 1.000 puncte pt aceasta expresie: SFARCURI ERECTE!!!!!, deci, esti "cool-a", jos palaria in fata ta

si sa va zic ultima nazbatie a lu fii'miu: mi-a straicat telecomanda de la tunner si nici ca mai gasesc alta. nu stiam ca astea se pot strica. atata a trantit-o de gresie pana a murit saraca........




Si zi tu ca nu-i asa!

Condoleante pt telecomanda ..si a noastra sufera cumplit..cred ca am sa-i curm suferinta cat de curand.

Simo mami de Matei
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Citat:
citat din mesajul lui karligutza

cafera te raportez la moderator daca mai scrii 2 cuvinte per mesaj! .... m-ai zapacit cu stilul tau, dar e stilul tau! asa ca nu te mai raportez! uof!



karligutza
sunt mamica Adelutei



Baiiiiiiii, e omul in dispozitie si ea: zbang cu tigaia in cap si cu pupicul pe locul cucuiului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo78

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza

nu puteam sa ma duc la culcare fara sa o punctez pe simo cu 1.000 puncte pt aceasta expresie: SFARCURI ERECTE!!!!!, deci, esti "cool-a", jos palaria in fata ta

si sa va zic ultima nazbatie a lu fii'miu: mi-a straicat telecomanda de la tunner si nici ca mai gasesc alta. nu stiam ca astea se pot strica. atata a trantit-o de gresie pana a murit saraca........




Si zi tu ca nu-i asa!

Condoleante pt telecomanda ..si a noastra sufera cumplit..cred ca am sa-i curm suferinta cat de curand.

Simo mami de Matei
Poze noi




Ha, ha! Ma duc sa-mi schimb scutecul, ca mor de ras. Parol ca nu sunt beata. Doar fericita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

de ce esti asa fericita? ai sters oja de pe cada?

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui karligutza

de ce esti asa fericita? ai sters oja de pe cada?

karligutza
sunt mamica Adelutei





Simo mami de Matei
Poze noi

Mergi la inceput