Strumfi de 1 an (iul-aug 2007) (106)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Si eu prin zona...numa ca nu prea am ce zice...ma uit ca-s pe locul 1 la concurs

Simo mami de Matei
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Gata cu ploaia.

Luna, astept un raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo78

Si eu prin zona...numa ca nu prea am ce zice...ma uit ca-s pe locul 1 la concurs

Simo mami de Matei
Poze noi




Unde sa bag ochiul sa votez?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">Concurs la pag 22 ma gasesti si1 si si2 ..mercic!

Simo mami de Matei
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

simo, te votashi si eu! bafta maxima. azi am trecut prin aceleasi experiente zgomotoase ca si tine: si-au pus vecinii termopan, taman cand sa-l adorm si eu pe andrei. s-a dus naibii si somn si tot. cine draq o fi inventat bormasina asta!.fara somnul de la pranz cred ca va dati seama ce zi am avut.m-a apucat si "depresia" cand m-am uitat in oglinda la tzatzele mele flescaite.....nu credeam ca e posibil, dar cred ca sunt mai mici ca inainte.uf, uf, uf......
azi am evadat 2 ore de acasa, am lasat soacra cu copilu afara la plimbare, m-am urcat in tramvai 4 statii si m-am dus la Mall. si m-am tot fatzait pe acolo, am incercat niscaiva parfumuri, mi-am luat o bluza mova.....si cam atat. a, si de suparare ca am tazate mici, mi-am facut o masca cu argila azi....si m-am si epilat.acu sunt obosita moarta dar macar satisfacuta ca am facut ceva si pt mine! nu va spun ce incantat era andrei cand m-a vazut. doamne cum mai radea si dadea din manutze!!!!!!!!!mi s-a umplut sufletul.......si cam asta despre noi.

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

simo care-i premiul la concursu' asta??????????/

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Cafera eu am nascut in iulie 2007 si prima recoltare de celule stem la Medias s-a facut abia in noiembrie 2007 asa ca am pierdut ocazia

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Citat:
citat din mesajul lui mychydutza

simo, te votashi si eu! bafta maxima. azi am trecut prin aceleasi experiente zgomotoase ca si tine: si-au pus vecinii termopan, taman cand sa-l adorm si eu pe andrei. s-a dus naibii si somn si tot. cine draq o fi inventat bormasina asta!.fara somnul de la pranz cred ca va dati seama ce zi am avut.m-a apucat si "depresia" cand m-am uitat in oglinda la tzatzele mele flescaite.....nu credeam ca e posibil, dar cred ca sunt mai mici ca inainte.uf, uf, uf......
azi am evadat 2 ore de acasa, am lasat soacra cu copilu afara la plimbare, m-am urcat in tramvai 4 statii si m-am dus la Mall. si m-am tot fatzait pe acolo, am incercat niscaiva parfumuri, mi-am luat o bluza mova.....si cam atat. a, si de suparare ca am tazate mici, mi-am facut o masca cu argila azi....si m-am si epilat.acu sunt obosita moarta dar macar satisfacuta ca am facut ceva si pt mine! nu va spun ce incantat era andrei cand m-a vazut. doamne cum mai radea si dadea din manutze!!!!!!!!!mi s-a umplut sufletul.......si cam asta despre noi.

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

mychy...sorry de vecini...in depresie acusi acusi te prind din urma...ca mi se lasa sanii de jale si mi-au ramas niste sfarcuri erecte...arat ca o pictura de picasso

eh...ce sa facem? strangem bani de silicoane!

P.S. premiul la concurs e o camera video si un ap de foto...din pacate NU silicoane

Simo mami de Matei
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

cafera, eram sigura ca tu te sesizezi.........mie intotdeauna imi creste moralul cand fac ceva pt persoana mea, numai ca in ultima perioada am intrat in asa o rutina, parca le fac pe toate ca robotzelul........ma simt exploatata(nu pot preciza de catre cine si in ce scop).....si uite asa ma simt ca o zacusca............gata cu aberatiile, ma duc la somn.noapte buna!

decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori!


Mergi la inceput