veste buna pentru mamicile de gemeni, tripleti ...

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanna3

in 19 avem si noi recursul
Pussi, Tatiana la voi cum a mers?
aveti niste vesti bune sa ma mai incurajez si eu...?




Oanna, mami de tripleti Rares Mihai, Andrei Ioan si Ingrid Maria Izabel ( 20.06.2006)


iubesc si sunt iubita


cum a fost? la noi s-a amanat pe 3 martie!



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanna3 spune:

sunt fericita, am castigat ( a vazut avocatul pe intranetul lor, dar abia peste 15 zile va primi in mana sentinta)... si el zicea ca e posibil ca cei de la directia muncii sa nu se opreasca aici ci sa ajungem la Inalta curte...
eu astept sa vad sentinta si ce se mai intampla... dar sunt plina de sperante



Oanna, mami de tripleti Rares Mihai, Andrei Ioan si Ingrid Maria Izabel ( 20.06.2006)


iubesc si sunt iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Oana felicitari! Ma bucur f. mult ca ati reusit...

Ti-am trimis un PM, n ustiu daca l-ai primit, pt. ca la mine in outbox nu apare deloc ... poate ai timp sa-m iraspunzi si mie... sau daca nu-l primesti... ne putem conversa pe mail?


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Scrisori pt Mos Craciun&page=1" target="_blank">Scrisoare pentru Mos Craciun (ely1)


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Felicitari Oana!! Ma bucur foarte mult pentru voi! Sper ca asta sa feo sentinta definitiva. De altfel voi ce mai faceti? Copii? N-am mai vorbit de prea mult timp. Hai, mai da=ne vesti despre voi



Bazar pentru Robi


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanna3

sunt fericita, am castigat ( a vazut avocatul pe intranetul lor, dar abia peste 15 zile va primi in mana sentinta)... si el zicea ca e posibil ca cei de la directia muncii sa nu se opreasca aici ci sa ajungem la Inalta curte...
eu astept sa vad sentinta si ce se mai intampla... dar sunt plina de sperante



Oanna, mami de tripleti Rares Mihai, Andrei Ioan si Ingrid Maria Izabel ( 20.06.2006)


iubesc si sunt iubita


felicitariiiiiiii!!!!!

imi poti da si mie sentinta? cand o ai



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elsels spune:

am castigat si eu procesul la prima instanta. acum astept sa se judece recursul facut de guvernul romaniei, desi am vazut solutii favorabile mamicilor la instanta suprema. a incasat cineva banii in baza hotararii judecatoresti definitive si irevocabile? ma tem ca ne judecam, castigam si banii...... mai greu de obtinut de la stat.

bafta tuturor!

elena

Elena - mami de gemenei Mihai si Gabriel (09.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:

Am primit si eu sentinta in mana, dupa 5 luni de la proces . Sigur urmeaza recursul, si, dupa spusele avocatului, vor mai trece 4-5 luni pana la finalizare.
Prietene mea si-a primit banii in ianuarie, dupa casigarea recursului in octombrie, fara alte procese sau piedici din partea celor de la Agentia de protectie sociala.

Multa bafta tuturor!

Tatiana si
Clara Maria (31 ian 2004), Daniel Cornel si Eduard Mihai (09 dec 2005)


Album 1 Album 2 Album 3 www.flickr.com/photos/tatianagut" target="_blank">Album 4 ALBUM NOU Copilasi ian-feb2004 www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">Mamici ian-febr 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elsels spune:

Multumesc pentru raspuns Tatiana.

Elena - mami de gemenei Mihai si Gabriel (09.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am inceput si noi demersurile... prin februarie, cam la limita celor 3 ani de prescriere...
Daca nu deschideati subiectul asta nu cred ca faceam ceva... ma gandeam ca ma agit inutil si ca oricum, este prea tarziu... As vrea sa le multumesc pt. sfaturi Tatianei, Oanei si lui Pussi

Intai am cerut decizia, pt. ca nu o primisem, apoi am contestat-o... bineinteles, au respins contestatia... Iar acum urmeaza actiunea in instanta. Am trimis actele inainte de paste... asteptam citatia si nimic...
Zilele trecute am cautat pe site-ul lor... surpiza... avem termen de judecata in noiembrie m-am gandit ca mai dureaza cateva luni, dar nici chiar asa...



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput