veste buna pentru mamicile de gemeni, tripleti ...

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa_teo spune:

petrean multumim frumos,soper sa fie adevarat.
vreau si eu formatul pdf..dac mi-l poti trimite te rog.
adesa de mail ingerash_micutz4u@yahoo.com.Multumesc.


In data de 4 august 2008 s-au nascut Alexandra &Teodora, minunile lui mamy si taty.

http://s471.photobucket.com/albums/rr74/alexa_teo/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am actualizat pagina legislativa si cu OG 148 din 18.06.2009

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:

Vineri am avut proces si, in sfarsit, s-a finalizat, cu admiterea cererii . Astept sa primesc sentinta, dupa care urmeaza recursul.

Tatiana si
Clara Maria (31 ian 2004), Daniel Cornel si Eduard Mihai (09 dec 2005)


Album 1 Album 2 Album 3 www.flickr.com/photos/tatianagut" target="_blank">Album 4 ALBUM NOU Copilasi ian-feb2004 www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">Mamici ian-febr 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Tatiana felicitari!!!! si multa bafta!

Mie mi-a venit sentinta, au termen 15 zile pt. recurs, adica 20.10.

Va tin la curent!



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabmb spune:

buna.
am trei copii, doi baietei gemeni de 2 ani si o fetita de patru. tocmai am iesit dein crestere copii (pe 28 sept).
am primit banii pt cel de-al doilea geaman de la data aparitiei legii si pana in prezent. ideea e ca ii vreau de la nastere-asa mi se pare normal. copilul meu nu s-a nascut odata cu legea si daca beneficiaza de un drept acum inseamna ca l-a avut dintotdeauna, dor recunoasterea lui a fost cam tarzie. pussi si tatiana g, ati facut o actiune de genul asta. puteti sa-mi spuneti si mie pe ce argumente arti mers?
am auzit la tv de o mamica care a castigat retroactivul. stiti ceva de asta.
multumesc mult
alina, mama de ilinca, vlad si stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:

Pussi, Mersi mult! Multa bafta si tie!!!

Alina, sa-ti traiasca copilasii!!! Eu am cerut banii retroactiv. Baietii mei au aproape 4 ani si-am inceput procesul in ianuarie anul acesta. Exista 3 ani pentru prescriere si am fost la limita celor 3 ani. O prietena de-a mea in aceeasi situatie ca si mine, a castigat saptamana aceata si recursul. Multa bafta!

Tatiana si
Clara Maria (31 ian 2004), Daniel Cornel si Eduard Mihai (09 dec 2005)


Album 1 Album 2 Album 3 www.flickr.com/photos/tatianagut" target="_blank">Album 4 ALBUM NOU Copilasi ian-feb2004 www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">Mamici ian-febr 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanna3 spune:

buna fetelor
Tatiana, Pussi ma bucur pentru voi
sper ca toate dosarele pe rol sa se finalizeze pozitiv

noi am primit sentinta in iulie si in ultima zi, in care se putea face recurs - l-au facut... asa e procedura...
am asteptat luni de zile pt a primi termen la judecarea recusului... e programat in ianuarie 2010

Tatiana pls tine-ne la curent si cu cazul prietenei tale care a castigat si recursul... e ok a luat banii au urmeaza Inalta Curte de Casatie si Justitie?

si daca se poate niste acte care sa ne ajute mai departe

pupicei la toate mamicile si la ingerasi






Oanna, mami de tripleti Rares Mihai, Andrei Ioan si Ingrid Maria Izabel ( 20.06.2006)


iubesc si sunt iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

pe 16.12 am recursul. Tatiana imi poti trimite sentita de la castigarea recursului?



PUSSI mami de gemenele ELENA & ANA 19.11.2007
Suntem mari



DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanna3 spune:

in 19 avem si noi recursul
Pussi, Tatiana la voi cum a mers?
aveti niste vesti bune sa ma mai incurajez si eu...?




Oanna, mami de tripleti Rares Mihai, Andrei Ioan si Ingrid Maria Izabel ( 20.06.2006)


iubesc si sunt iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

daca va ajuta cu ceva, stiu ca mamica de triplete din Alba(Ionela Danci)a castigat si va primi banii retroactiv



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput