veste buna pentru mamicile de gemeni, tripleti ...

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns biankka spune:

Am sa incerc sa o scanez cat de repede si sa ti-o trimit, dar am nevoie de o adresa de mail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elsels spune:

Imi poti expedia pe adresa melenaliliana@yahoo.com.
Multumesc mult.

Elena - mami de gemenei Mihai si Gabriel (09.11.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TatianaG spune:

BIANKKA, daca nu e deranj prea mare, trimite-mi nr tau de tel pe PM. Si eu sunt in judecata cu directia muncii (din ian 2009) si procesele se amana de la o luna la alta, fara nici un rezultat concret. As vrea sa putem discuta.

Tatiana si
Clara Maria (31 ian 2004), Daniel Cornel si Eduard Mihai (09 dec 2005)


Album 1 Album 2 Album 3 www.flickr.com/photos/tatianagut" target="_blank">Album 4 ALBUM NOU Copilasi ian-feb2004 www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">Mamici ian-febr 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biankka spune:

Fetelor am sa incerc weekendul acesta sa le scanez. E tare greu cu timpul, eu am inceput serviciul, fetele sunt la cresa, alerg sa ajung de la servici dupa ele si mie tare greu sa gasesc timp liber. Promit ca le scanez si vi le trimit la cele care mi le-ati cerut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biankka spune:

Tatiana, am incercat sa iti trimit nr de tel dar imi zice "Scuze, Tatiana nu primescte PM"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biankka spune:

A trimis sentinta tuturor celor care au cerut-o, daca mai are careva nevoie imi ziceti si o trimit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

S-a votat si legea, in sfarsit. Pentru cele care nu au aflat inca

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=125dtbzf.4phg5fl3&x=0&y=kdca89" target="_blank">Leia&Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Scuze, s-a publicat in MOF in data de 15/06/2009.

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=125dtbzf.4phg5fl3&x=0&y=kdca89" target="_blank">Leia&Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

Mai are cineva noutati despre mult trambitata lege?
Le-a trebuit mai bine de o luna sa o publice si acum asteptam normele de aplicare............................................
Am telefonat la MM pt detalii si o "doamna" foarte amabila mi-a spus ca dureaza cam 3 luni pana se publica si aceste norme, ca ei nu stiu nimic, cui si de cand se aplica, poate va fi numai pt gemenii si tripletii care se nasc de acum incolo
Foarte amabila "doamna", functionar public, deh



daca mai aflati cate ceva poate mai dati un semn

Mamica fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_oana26

Mai are cineva noutati despre mult trambitata lege?
Le-a trebuit mai bine de o luna sa o publice si acum asteptam normele de aplicare............................................
Am telefonat la MM pt detalii si o "doamna" foarte amabila mi-a spus ca dureaza cam 3 luni pana se publica si aceste norme, ca ei nu stiu nimic, cui si de cand se aplica, poate va fi numai pt gemenii si tripletii care se nasc de acum incolo
Foarte amabila "doamna", functionar public, deh



daca mai aflati cate ceva poate mai dati un semn

Mamica fericita

eu am vb la directia de as...si mi-au spus ca sigur cei in crestere vor primi..insa normele..intr-adevart se publica in 60 de zile de la publicarea legii in MO.

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
Fa un gest umanitar

POZE

Mergi la inceput