Gravidute curajoase de Noiembrie-Decembrie2008(97)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Fetelor, mie mi-a curs ieri putin colostru. Am vazut pe sutien, dar a curs doar la un san.
La voi cum a fost? Au curs amandoi odata, sau pe rand?

Mada 29+ Cristian

http://bd.lilypie.com/PN62p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona_1402 spune:

Gynie, chiar daca esti putin dezamagita, las' ca e bine pentru BB sa mai stea. Agitatele nu le-am scos noi degeaba, trebuia doar sa facem si antrenamente... si oricum nu ne hotarasam la numele bebeilor nostri... asa ca ne-ai mai dat putin timp de gandire

Simona, mamica lui Radu (3 dec 1997),
33+
AMR cel mult 7 pana la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona_1402 spune:

Anes. Madutza bra, lorellay, LA MULTI ANI FERICITI alaturi de sotziorii vostri. Acceptam cu drag invitatia la un paharel...

Simona, mamica lui Radu (3 dec 1997),
33+
AMR cel mult 7 pana la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ginye m-au trecut toate apele cand am vazut ca ai scris, credeam ca ai nascut deja si ai laptop cu tine si net wireless. Ei lasa ca numai bine ne-am antrenat acum si in plus, daca e pt binele bebicului atunci e mai bine asa. Mai facem o data galerie si luni mai ales ca acum suntem experimentate.

Anes, sa stii ca nici mie nu-mi vine sa cred ca vom avea un omulet al nostru, ma simt asa binecuvantata cand ma gandesc ca mi s-a oferit sansa sa aduc pe lume o viata. Parca din cand in cand incearca sa patrunda o umbra de teama dar incerc sa citesc ca sa ma informez cat mai mult si gandul ca o sa-l iubim mai mult decat orice pe lumea asta ma linisteste. Acum realizez cat de egoista eram inainte si cat ne maturizeaza un bebe. Abia astept sa ne putem bucura de fiecare gest al lui, pana si de gazute si ragaieli, ma gandesc ca nici un pishulica intre ochi nu m-ar deranja, asa de mult il iubesc ca simt uneori ca explodez, imi vine sa strig in gura mare.

Lorellay, Madutza, la multi ani si voua si...sa curga bauturaaaa.



Olivia 35+ www.flickr.com/photos/24386067@N08/" target="_blank">David
Lucrusoare bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mendy spune:

Buna fetele, ce nehotarati sunt si doctorii in ziua de azi, si eu programare la cezariana si deja mi-e groaza , sper totusi ca o sa fie pe data stabilita ca la ce pachet de nervi sunt deja nu cred ca mai rezist. Vad ca voi sunteti mai tari si spre rusinea mea eu am mai trecut prin asta o data......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anes spune:

Ohoooo, cate felicitari...Va multumesc tuturor fetelor! Noi implinim 9 ani de la casatorie. Cand ma gandesc ca de 4 ani tot il asteptam pe BB!! Dar iata ca acum ne binecuvanteaza cu prezenta lui!

Chiar ca suntem multe cu aniversari in luna octombrie! sa ne fie cu noroc!

Madutza bra , lorellay La multi ani fericiti impreuna cu sotii vostri!

Ginye, la fel si eu...nu stiam ca sa cred cand am vazut ca scrii!! Bineinteles ca esti dezamagita, dar daca BB mai sta, de ce sa nu il mai lasam in burtica...este bine acolo. Dupa 38 de sapt. este si mai bine sa nasti. Creierul bebelui in burtica produce 2,5 mil de neuroni in fiecare minut petrecut acolo. Asa ca este bine sa stea .
36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Simona

olivia ce frumos ai vb despre dragostea unei mame pt puiul ei!

Mie imi vine rau sa plang. Abia asteptam! Deja ma vedeam tinandu-l in brate! Acum mai am de asteptat. si am ramas iar singura pentru ca al meu a tb sa plece la Bucuresti. Vine tocmai duminica la Targoviste.
Sper sa treaca mai repede zilele astea!

ginye 37+ Stefan

Bebitza
Asa a inceput totul

Bebe sapt5 Bebe sapt9 Bebe sapt12 Bebe sapt22

Nepotelu'
Poze


AMR CATEVA ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Mie imi curga amandoi sanii, dar nu in acelasi timp...si destul de rar.Dar asa mi-au curs si la prima sarcina.Si lapte din belsug a fost pana pe la 5 luni , dupa-aia insuficient.

Sorana 34+ si Codrin 3 ani
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[Despre Codrin]
Poate va place poza mea...www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese cu stil si farmec&page=3" target="_blank">sunt...lo1.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ginye



Olivia 35+ www.flickr.com/photos/24386067@N08/" target="_blank">David
Lucrusoare bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Anes

Mendy cred ca niciodata nu esti suficient de pregatita pt asa ceva!

ginye 37+ Stefan

Bebitza
Asa a inceput totul

Bebe sapt5 Bebe sapt9 Bebe sapt12 Bebe sapt22

Nepotelu'
Poze


AMR CATEVA ZILE

Mergi la inceput