Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (20)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

ayla, monnvas, timi 07, petrean si restul fetelor(care sigur se uita la meci)noapte buna

am stat 5 min in pat si am si atipit...bb vrea somnic sa creasca mare.

noapte buna


17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Noapte buna, Mihaela, si la bebe din burtica (sau el e inca atent la meci)

Monica mami de printisor si printese

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Mihaela! Eu nu ma uit la meci, chestia e ca am de lucru si ma sfatuiam cu o colega pe mess cum sa o dau cotita deh, avem baiat in burta, deja incepe comportamentul de skipping school si altele asemanatoare determinate de lene

Monik 19+

CASA LU' BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Da, am trecut si noi prin faza "tu si Iri". Ca sa nu mai zic de Monica de la Casa Alba...

Pe Monica L nu am prins-o, nu eram impreuna in pe vremea aia.

Monica mami de printisor si printese

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
Da, am trecut si noi prin faza "tu si Iri". Ca sa nu mai zic de Monica de la Casa Alba...

Pe Monica L nu am prins-o, nu eram impreuna in pe vremea aia.

Monica mami de printisor si printese

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."


Nici noi pe-atunci, dar lumea nu uita

Monik 19+

CASA LU' BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Baietelul e inca sub tratament:
"mami, imi dai siroape? Imi dai multe? 4,5,6,8?"
merge ca o moara.intr-una, intr-una! Da-i adorabil.
In timp ce ma chinuam sa dozez "siroapele" de pe 2 scheme de tratament, el sarea pe langa mine ca mingea. Concentreaza-te fata!
Sotul ma anunta ca el nu-i insarcinat si de maine nu mananca decat orez si cartofi fierti.

Monica mami de printisor si printese

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

mihaelacg somn usor, vise frumoase!

Ayla21 ce familie cool ai si fetele vin la fix sa fiti majoritare in familie. Felicitari pt fetite.

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)
Iepurasul ne aduce un bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Timi07
Ayla21 ce familie cool ai si fetele vin la fix sa fiti majoritare in familie. Felicitari pt fetite.

Daa, multumesc!
E cool. nu i-as da pe nimic in lume, ii iubesc pe amandoi, de mor. Uneori in ultimul timp sunt stresanti cand vor amandoi cate ceva, dar cred ca e de la hormoneii mei, pt ca eu sunt de felul meu tare linistita si rabdatoare.
As putea povesti despre ei aici pana dimineata.

Monica mami de printisor si printese

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Propuneri de nume: Marilena si Ludmila.
No way!!!!!

Monica mami de printisor si printese

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."



Uite aici modele dragute de tickere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Ayla poti sa pove ca la mine e 22:05 si nu mi-e somn inca plus ca-mi plac povestile despre familii adevarate, asa cum ar trebui sa fie toate. Si eu zapacesc pe toata lumea cu ai mei mai ales cu fiica-mea.
Cu numele is de acord cu tine...
Eu data trecuta aveam numele pt fetita inainte de a fi in burtica si-mi era asa de drag, noroc ca si la sot i-a placut imediat ce i-am zis. de data asta sunt in pana de idei. Oricum trebe sa fie ceva international, usor de scris si pronuntat ca sa nu-si rupa bunicii limba

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)
Iepurasul ne aduce un bebe

Mergi la inceput