Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (30)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

MULTUMIM MULT DE TOT PENTRU URARI!!!LA FEL VA DORIM SI NOI VOUA SI TUTUROR BEBEILOR DAR AZI MAI SPECIAL PENTRU SARA MARIA, ROBERTZEL, PATRICK, ERIC SI MARA !!!UN MILION DE SI UN CATRALION DE !!!

Noi si fluturica Amelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

MULTUMIM MULT DE TOT PENTRU URARI!!!LA FEL VA DORIM SI NOI VOUA SI TUTUROR BEBEILOR DAR AZI MAI SPECIAL PENTRU SARA MARIA, ROBERTZEL, PATRICK, ERIC SI MARA !!!UN MILION DE SI UN CATRALION DE !!!

Noi si fluturica Amelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

getutza, si lui fiica mea ii plac pungile. Ca fac zgomot. Io am primit insa jucarii foshnitoare, care au in interior, sub plus ceva. Si le framanta fiica mea in miini...

cat despre microunde, si discutii despre asta, probabil se acuza undele ce le contsin. Io in fol. Fara resentimente, si griji, ca imi usureaza enorm viatsa. Intr-o discutie cu profesorii la master (injineri politehnisti), am ajuns la concluzia ca daca e sa iti fie frica de microunde, mai bine arunci tel. mobile mai intai . Ca il fol. mai des :)))) si lipit de cap.
tocmai am vb cu alina_anto 1 ora...despre cupii, despre cu tsipa fetele noastre, despre medicii din ro etc.





o potoroasa potoroasa potoroasa, nu am mai vazut asha potoroshenie!!
soarele din viatsa noastra
mamica natanga de pe 9.05.2008
povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Fetele, multumim pt urari!


Scortisoara Sara

Sara la Breaza
Scortisoara
Botez Sara-Maria

Alina-mami fericita de SARA-MARIA - Scortisoara cu gene lungi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Piggy fa-ti un cont pe Picassa sau pe Webshots si pune poza pe care o vrei. Apoi copiaza link-ul si posteaza-l aici. Mai poti sa pui poza pe contul comun sau s-o trimiti pe mail-ul comun. sau daca ti-e mai simplu, pe mail-ul meu. Ti-l trimit pe PM.
Getutza habar n-aveam ca microundele nu sunt bune. Da' zic si eu ca si Cleo ca n-au cum fi mai nasoale decat tel mobile. Si daca stam sa ne luam dupa ce zic oamenii de stiinta ca-i sanatos si ce nu...nu stiu ce mai mancam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Getutza81 spune:

Cleo, avem si noi tipul acela de jucarii.... dar preferatele sunt tot pungile... numai cand e nervos/obosit, nu mai vrea nik... presupun ca ai dreptate cu microundele... fac parte din viata noastra acuma, si pun pariu ca sunt altele si mai si... doar ca era vb ca la baieti/barbati duce la impotenta.. cum o fi o fi, bine, mai este varianta acelui aparat de incalzit bibe/borcanele, dar nam de unde acuma... asta e si alta nui....

===============


Geta mami de Bogdan Silviu

Povestea nasterii lui Bogdanel - Micuta mea minune mare !
Micuta mea minune mare !

Pentru ca oamenii rai sa triumfe, trebuie doar ca oamenii buni sa nu faca nimic (Edmund Purke)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Getuza pai fii bucuroasa ca numa dupa suzy se trezeste, Diana se trezeste si de 3 ori pe noapte, ii dau ceai, da nu adoarme imediat la loc, de obicei se lasa cu plans, cu plimbat in brate, pus in pat, plans, plimbat si tot asa o tinem, tu esti printre cele fericite si norocoase

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Simona - m-am uitat acum la pozele cu baietii tai, seamana izbitor. Intr-adevar , cum zicea Leeloo, forma fetei un pic diferita, dar parca sunt gemeni in poze... Cu timpul, diferenta de varsta nu se va vedea asa mult, iar baietii dupa 25 de ani pot zice ca sunt gemeni....

Poze
Evolutie David
Bebe David Adrian 16.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonix spune:

Salutare si de la noi

Nicole - Robertel spune ca toti bebii ar trebui sa aiba o vacutza de la Vtech Din pacate a noastra e pe moarte ... nu mai canta si pace. Ca sa nu planga dupa ea, i-am luat o oglinda de la Vtech... care face ca porcul

Gemenele - sanatate muuuulta pentru tatal vostru si Simo - ai doi baieti Ce ochi au !!! Si mi se pare ca seamana fff mult intre ei hihihi

Voiam sa le spun si eu bebitzilor nascuti astazi LA MULTI ANI ! Sa fiti sanatosi si fericiti ! ah... si am mai vazut o gramada de bebici frumosi, m-a distrat bebe de Ralu si mi-a placut mult filmuletzul lui kitzy parca Minunat !

Nu am timp sa fac conspect :( Si sunt super obosita, m-au luat astia pe sus la serviciu ... dar va urmaresc eu

Simona cu Robertzel baietzel frumos

Cum a venit Robertzel in viata noastra

Poze cu noi toti si Poze cu bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

Getutza am vazut ca si tu ii dai puiului tau cereale in laptic. Ce fel de cereale ii dai si cate lingurite pui in ce cantitate de lapte? Eu pun 1 lingurita la 50ml lapte si azi am mai pus putin mai mult adica la 100ml lapte 3 lingurite si s-a facut mai gros si nu a baut pt ca tot tragea saracu si curgea greu. Tu ai schimbat tetinele ca in cazul meu, eu cred ca va trebui ca altfel nu ii curge cum trebuie si mai mult urla.

Mergi la inceput