Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (19)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Aris cat e TT la genetic lab si pana la ce ora se fac recoltari?Trebuie programare?

Alina 12+
POZICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

lysbeth - m-ai facut sa rad nu gluma cu violul...

15+
http://community.webshots.com/album/565528924vcaGAV?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floryela spune:

buna fetele. n-am mai intrat de mult pe forum. vreau sa va intreb ceva. la cite saptamini se face ecografie ptr morfologie fetala? la 22 cumva?
mersi
sanatate tuturor

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

Fetelor...de la farmacie procurati crema pt vergeturi si sani?
Si eu am nevoie...am auzit ca este forte bun uleiul de masline, este si natural...numai ca este foarte unsuros.....

fbruma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

floryela - eu la 22 m-am programat

Alina 12+
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

Eh.. imi place nu-mi place asta e trebuie. sa va zic una mai dragutza:
data trecuta cand mi-am facut programare pentru ecografia de ieri mi-am zis numele si prenumele meu si numarul de telefon al sotului. Numai ca, in momentul in care au sunat pentru confirmare la numarul de telefon a aparut automat numele si prenumele sotului (el mai facuse niste analize la clinica inainte) si un operator "dashtept" mi-a modificat in dreptul programarii prenumele cu prenumele sotului.
Faza faina e ca sotul a fost programat ieri seara pt ecografie morfofetala de trim 1:))) Medicul zicea ca mai aveam un picutz si ajungeam subiect de stiri: al treilea barbat in sarcinat:D

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui florinela79

Fetelor...de la farmacie procurati crema pt vergeturi si sani?
Si eu am nevoie...am auzit ca este forte bun uleiul de masline, este si natural...numai ca este foarte unsuros.....

fbruma


Eu folosesc uleiul de masline si crema de galbenele.Intr-adevar uleiul este gras dar mie imi intra f. repede in piele dupa ce masez un minutel.

Alina 12+
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADA1974 spune:

alina, eu am facut in alta parte TT, m-a costat 90 lei (cu tot cu interpretare)si am rezultatul in 10 zile lucratoare. Daca te intereseaza spune-mi sa-ti zic unde, ca nu vreau sa zica fetele ca fac reclama, chiar nu vreau!

ada 15+ si ana-gabriela 3ani + 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

La Medsana, intre orele 8.00- 17.30 se fac recoltari - fara programare, doar cu acea trimitere de la medic(este un formular pe care-l completeaza medicul ginecolog cu datele tale si are si parafa sa)plus o copie dupa ultima ecografie.
In cazul meu asa mi s-a spus.Maine caf TT si va tin la curent.

Citat:
citat din mesajul lui alina.n

Aris cat e TT la genetic lab si pana la ce ora se fac recoltari?Trebuie programare?

Alina 12+
POZICI


fbruma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

dragutza, se fac recoltari pana la ora 19, nu iti trebuie programare.costa 150 de lei si rezultatul il ai in 2 zile maxim
p.s. fetele de acolo sut atat de dragutze...nu am cuvinte

bafta, sa vi cu un super rezultat

Citat:
citat din mesajul lui alina.n

Aris cat e TT la genetic lab si pana la ce ora se fac recoltari?Trebuie programare?

Alina 12+
POZICI


15+
http://community.webshots.com/album/565528924vcaGAV?vhost=community

Mergi la inceput