Puiuti de Randunici 2008 (107)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Kya, sunt pe aici, ma uitam la pozele Oanei...

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Matei a adormit si mie nu-mi e somn, asa ca mai citesc pe aici, lucru pe care nu l-am mai facut de mult timp...

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Roxana, iti tin pumnii sa fie totul bine cu Amira. Am fost azi la oftalmolog si e totul bine..sau va fi bine..Tu ai ajuns cu Amira?

Ariel, vad ca dai dintr-una intr-alta...Trebuie sa fii tare...

Mimo, s-a intors Teo?

Nu pot sa ma pozez cu dresurile colorate fiindca am imprumutat pt 2 saptamani aparatul foto, asa ca o sa aveti de asteptat.

Cred ca suntem ultimii la aparitia dintilor si ultimii la diversificare, dar nu e nicio problema. Mai asteptam o saptamana cu diversificarea, saptamana viitoare o sa facem 6 luni si o sa cer pediatrei o schema . E bine ca am cui sa cer sfaturi...

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Bubu, bine ai revenit! Frumoase rau pozele, se vede ca v-ati simtit bine!

Kya, ai si tu dreptatea ta, dar n-ai ce-i face! Ieri am lipsit o ora si cand m-am intors Ilinca bea lapte din biberon!

Am fost la nunta, ma enerveaza bisericile astea de fite, cu preturi mari, slujbe fugarite si preoti etanolizati! Corul frumos, mireasa draguta, Ilinca cu o gura cat o sura in biserica( a primit la final piscoturile de la popa!)!

Sunt rupta, Sebaceul doarme deja, Ilinca mai negociaza cu randunoiul!
ma duc si eu in pat, ca de invatat nu mai am sanse si poate ma trezesc maine mai cu noaptea in cap sa prestez!


Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Am uitat sa scriu ca l-am vazut pe americanul uns cu spanac! DEMENTIAL!
O face bine la ten? Ce nu-nteleg e de ce scaunul era asa curat?

Roxana, tin pumnii pentru voi! Si eu zic ca-i cam ciudata Klebsiella aia...poate n-o fi!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Ursuleata, si noi suntem nediversificati si incepem dupa 10...


Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Kyapt randunoiul tau si ventuza lui! Auzi, da' cine spalase pe jos de era ud si tu nu stiai?
Tuchipt Ilinca ! A mancat ea piscot? Sa-i fie de bine
Stelaai recuperat oala aia sau sita macar?
Valentinace bine ca ai reusit sa-ti faci putin timp si pt tine/noi Nu s-a intors Teo, maine vine M-a sunat mai devreme, era bine merci f voiasa,Doamne ajuta !
Bubuspecial te-am lasat la urma ...mama ce peisaj, ce case, ce domuri, ce ape, ce poduri, ce imbratisari, ce spaghete F frumos, ma bucur ca te-ai plimbat! Si mai ales ca totul a fost ok acasa si baietii i-ai gasit bine Si acum doua intrebari:
1.ce misto e chestia aia verde in care esti infasurata, ca un sal asa...de unde ai luat-o? Vreau si eu
2.cum ti se pare ca arata casa cu geamurile nespalate o saptamana ? Asa-i ca merge si asa ?
si inca una mica mica...ai stat cu Becali la tribuna sau ai avut separeu?


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

hai ca ma bag la , ca e cam tarziu pentru mine...
Incerc sa intru si maine, sa vad ce-ati buhuhuit, ca in timpul saptamanii nu am timp...

Cuscra, salutari si

Noapte buna!
http://good-times.webshots.com/photo/2078119810103382524KvSKIH

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:


Mimo, nu mai pot de ras!
So:
1. Salul e de la Florenta, din piata, toata lumea avea saluri, pelerine, ponchouri, era la moda . Am dat 18 euroi pe el. In Venetia erau unele si mai de fitze la 65 de euro . Din Venetia mi-am luat salul ala gri de la gat cu 15 euro. Era cam rece, vant si briza si eu am venit nepregatita
2. Mi-a facut Lica curatenie chiar in ziua in care m-am intors dar sa stii ca am remarcat geamurile murdare si cred ca luni le pun gand rau . Dar cica o sa ploua
3. N-am stat cu Jiji in separeu, el a stat la un balcon, dar tot in tribuna oficiala unde am stat si noi. I-am vazut trabucul dintr-o parte si cred ca i-a facut si cumnatelul o poza

Ma bucur ca v-au placut pozele, o sa mai adaug pe parcurs, ca mai am de recuperat de la nasu' si de la ceilalti cu care am fost. Ehh, vorba Kyei...foarte frumos a fost!

Astia mici au fost super cuminti acasa, Lica si bunica s-au descurcat super cu ei si chiar am fost linistita. Ii sunam pe la 11 dimineata si apoi imi vedeam de treaba.

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

e de la Florenta TREBUIE sa ma duc si eu , ce sa fac ...uf, ce face Lica saptamana asta? Da-le naiba de geamuri

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput