Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (197)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

Buna seara,

Reusesc si eu sa tin pasul cu voi, dar greu. Profit de faptul ca toata lumea doarme si iata-ma.

Am reusit si eu sa citesc tot din urma.

La multi ani TUTUROR sarbatoritilor, pup mamicile si copii si va urez numai bine in viata.

Am vazut poze cu minunatii vostri copii. Sunt tare scumpi. Am pastrat o pagina deschisa pt ca vreau sa o savurez pe fetita alineimuller. Mi se pare superba. Felicitari mamii.

Confirm si eu participarea noastra, aman orice pt a veni sa ne cunoastem. Sper sa nu ma "atinga" Annisia, dar cred ca si ea ar confirma, dar spunea ca nu mai poate intra.

Mi-a venit si mie menstra. Vad ca bebe nu a simtit nicio diferenta. Baga lapte in continuare la greu.

De abia astept sa se trezeasca gasca sa strang si eu prin casa. Tudor doarme in patul mare si il pazesc.

Cam atat. Ma bag la vizionat pozele Roxanei.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Abia asteptam sa va anunt ca am terminat raportul si sunt in sfarsit linistita, dar ..... acu am fost in 23 la targul ala de paine si mi-au furat tel.......Ce mi pare rau e ca aveam niste poze cu cris in el de cand mi-l dadusera in salon la maternitate!!!! Si ca sa m,ai am si altele mama trebuie sa se opereze de bila. Deci ma linistesc cu una, vin altele...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

Citat:
citat din mesajul lui ANDREEA11

Abia asteptam sa va anunt ca am terminat raportul si sunt in sfarsit linistita, dar ..... acu am fost in 23 la targul ala de paine si mi-au furat tel.......Ce mi pare rau e ca aveam niste poze cu cris in el de cand mi-l dadusera in salon la maternitate!!!! Si ca sa m,ai am si altele mama trebuie sa se opereze de bila. Deci ma linistesc cu una, vin altele...


andreea

Alegeti viata! Avortul opreste o inima care bate plina de sperante...

http://community.webshots.com/user/andreeagogo


Imi pare tare rau pt tel pierdut. De ce nu oi fi descarcat si tu pozele...?

Multa sanatate mamei tale!

Papanash - stiu ca nu e o imagine prea magulitoare, stiu ca nu i se potriveste papanasului tau, dar prima imagine care mi-a venit in minte dupa ce am citit ce obiecte a ales fiitu a fost: vara la terasa, la un suc, invartind cheile de la masina pe deget, cu un lant mare de aur la gat, admirandu-si masina si uitandu-se dupa gagici. dar nu avea burta, sa stii! Sper sa nu te superi si sa te amuzi de lipsa mea de imaginatie. Sau na, mi-a mai venit una, la fel de proasta. A baut un suc si a castigat sub capac: cheile de la un apt, 7 lingouri de aur si o masina. E mai bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Rox am salivat gandindu-ma la gauffre (nu stiu cum se scire corect).Si noi am mancat o tona cand am fost la Beljica.La Londra nu stiu ce ai putea manca sa te incante.In schimb ai avea muuuulte muzee de vizitat.Nu ai de sarbatorit cumva ziua sotului si nu stii unde?

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Alinus chiar nu ma poti ierta ca nu am venit la Barlad???De ce plangi??

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

Am vazut pozele Roxanei. Foarte frumoase.

Va pun si eu o poza cu Tudor, parca e fetita, nu? http://picasaweb.google.com/urmychance/1AnSi1Luna#5251916444391230482

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Buna seara. Abia astept sa ma culc, m-au stors azi copiii. Bubu a fost tare iritat si plangacios, sper ca de la dinti si nu ne paste vreo raceala, iar atomica a depasit nivelul de energie obisnuit. Macar pe Bubu am reusit sa il culc. Cu Alex abia ma abtin sa nu ma mai rastesc, dar mi-am pierdut ultima urma de rabdare.

Carpatina, azi am fost si am ales masina de spalat vase, uite ca pana la urma am rezolvat si problema asta. O livreaza marti si sper ca miercuri sa fie functionala.

Cam asta de la noi.

In rest sa stiti ca am primit toate confirmarile, ma ocup acusica de actualizarea listei de pe prima pagina. Numerele de telefon le inscriu in listuta, mai astept cateva zile si o voi trimite actualizata pe mailul comun.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Gata, am actualizat cu confirmarile primite, pentru Annisia am crezut-o pe cuvant pe Urmy. Si eu sunt convinsa ca va veni. Oricum pentru cele care nu au confirmat pana acum, o sa incerc sa le contactez maine fie pe mess, fie cu un sms. Deci nu ramane nimeni pe dinafara.

Isabeluta, am ramas datoare cu un raspuns pe PM. Nu am apucat inca, dar pana ma culc sigur reusesc sa iti scriu.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Urmy, Tudor deghizat in fetita cu palarie.

Moldoveanca, cred ca asa se scrie corect, cum ai scris tu. Si eu am ezitat ca nu stiam cum si pana la urma am zis sa scriu oricum ca pricepeti voi. La Londra am mai fost, sotul meu chiar de mai multe ori, deci ziua lui pica din discutie. Nu inseamna ca nu mai venim. Uite chiar in august am avut ocazia, unii din finii nostri au insistat tare mult sa mergem cu ei insa se apropia ziua lui Bubu si aveam alte griji. Ca tot ai zis de muzee, trebuie sa recunosc ca in realitate nu ma omor cu muzeele, imi place sa ma plimb mai mult pe strazi si imi plac gradinile, parcurile, etc. La Londra nu am avut mult timp atunci, am mers cu treburi de birou. Si am dat o tura pe jos prin centru, si aia contra cronometru. Dar am bifat obiectivele principale.


Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Andreea11, imi pare rau de intamplarea cu telefonul.

Gabitz, si noi fetele si ii dorim multa sanatate Elizei.

Alinamuller, am vazut-o pe Sara cea frumoasa, vad ca a savurat petrecerea si bunatatile de papat. S-a jucat cu Leone acela?

Danuta, petrecere frumoasa.

Bernix, bine ca ai scapat de depresie.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput