Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (16)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emilia2008 spune:

Petra abia acum am vazut mesajul tau, te asteptam cu vesti bune de la doctor, cu siguranta ca esti bine doar ca ai fost putin neastamparata, glumesc draga mea, si eu ma simt in general foarte bine fara dureri sau intepaturi, apar si ele dar dispar, insa atunci cand plec la birou chiar si pentru 1-2 ore sau merg mai mult pe jos, a se intelege 30 min, imediat se simte nu pot spune ca ma doare intens dar simt toata burtica amortita si parca am cate o durere atunci cand ma intorc pe o parte sau alta, la mine trece cu no spa pe care oricum il iau zilnic si stat in patut.............aaaa si foarte imp acelasi lucru mi se intampla si cand ma enervez chiar stand in pat si vorbind la telefon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia2008 spune:

Pisik LA MULTIN ANI ! cu intarziere adevar, sa fii sanatoasa si sa cresteti mari si frumoase

Florinela LA MULTIN ANI ! si multe impliniri


Iza felicitari pentru mica printesa

M monique felicitari pentru bebeelus si pentru zmeu, sarcina usoara in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Petrean daca sint doi habar n-am! Dar hai sa vedem, descrie-ti putin burtica, noi ne dam cu parerea iar peste citeva luni cind o sa afli sexul o sa vedem daca se adevereste .



m(11+) & m - (1-aug-2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

madyn burtica de 15 sapt e la pzoe..dc se vad pozele mele
si sper sa aflu in 16 octombrie ce sunt:)

Bogdana
15+ Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia2008 spune:

am vazut ca ascris cineva, scuze nu am retinut ca doctorul si-a dat acordul pentru masaj, chiar si anticelulitic ??? SERIOS ? inainte de aramana insarcinata mergeam de doau ori pe saptamana, faceam masaj total, mamica ce bine mai era, insa doctorul meu inca din sapt 5 mi-a spus ca e exclus sa mai fac masaj ????????????????? iar domaa la care mergeam mi-a spus ca intradevar nu se mai face acelasi masaj si in nici un caz anticelulitic, deocamdata am luat o pauza dar tare m-as duce la un masaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

eu tot asa stiu si am citit ca sunt interzise masajele anticelulitice si cele reflexoterapeutice in sarcina

Bogdana
15+ Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

PETREAN, am vazut ca ai reusit sa faci scurtatura. ti-am vazut si burtica dar f tare l-am admirat pe fiul tau care este un ingeras scump foc. de data asta poate faci si o fata daca nu ai sa fii soacra cu 3 nurori si cam o sa fie vai de tine cu 4 barbati in casa.

burtica mea nu prea stiu cum sa v-o descriu dar este uniforma, nu este tuguiata si din pacate ptr mine mi s-a ingrosat mijlocul, inainte de sarcina aveam 64 in talie iar acum am deja 82. cu toate ca in rest nu m-am ingrasat...deci ce ziceti ca e?


silvi 14 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iza79 spune:

Multumim tuturor burticilor pt urari
Petrean frumoase tare pozele, super flacaul! Silvi, eu pot doar sa-ti spun ca burta mea e cam tuguiata (de aceea o prietena zicea ca neaparat e baiat) si in talie am pus destul, parca toate cele 3 kg sunt acolo..

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Silvi8 io zic ca e fetita iar la petrean cred ca se ascunde un baietel iar al doilea e ....


Fetelor eu glumesc, nu ma luati chiar in serios, ne mai destindem si noi




m(11+) & m - (1-aug-2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Emilia, eu am scris de masaj anticelulitic. Sa stii ca si pe mine m-a uimit raspunsul drului, mai ales ca este destul de prevazator in rest. Spre exemplu mi-a interzis sa ma vopsesc si chiar sa folosesc nuantator. O sa mai intreb o data cand merg data viitoare si va anunt.Ana-Maria 10+

Mergi la inceput