Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (116)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellis

pupam MONSTRULETUL strambacios http://picasaweb.google.com/alina.buciu/10Luni#5251420266067063106

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)






Alina si Maria - 3 nov 2007
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

Ellis eu ii dadeam de 3 ori pe zi Biotics baby, un pliculet intreg, il dizolvam in ceai, nu mult, ca nu tare ii placea gustul si ca sa nu aibe mult de baut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sorina7

Ellis eu ii dadeam de 3 ori pe zi Biotics baby, un pliculet intreg, il dizolvam in ceai, nu mult, ca nu tare ii placea gustul si ca sa nu aibe mult de baut

Mami de Andrei (27.10.1989) si de Andreea Ana Maria (29.11.2007)


merci

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui Jasmin012

anca, iti raspunsesem in legatura cu intrebarea ta: eu am avut borcanase si n-am avut nici o problema, probail depinde daca te controleaza sa nu... in mod normal cica trebuie sa ai recipiente de cate 100 ml.
Concediu placut si sa va intoarceti sanatosi...


Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007) cu primul pe 28.06.08 si urmatorii 2 pe 29.06.08

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza





mersi mult ,am sunat si au zis ca e ok

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

BAZAR PENTRU SONIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka.san spune:

Multumesc din suflet dragele mele pentru urarile voastre de ziua mea. Imi pare rau ca nu am reusit sa intru pana acum dar nu am reusit sa pun mana pe laptop

A fost o aniversare frumoasa ( 30 de ani ) plina de surprize. Chiar si puiul mic mi-a facut o surpriza: i-au aparut doi dintisori fara prea mare scandal

Cand pot o sa revin cu poze.

Multi pupici pentru alina, anca, pussi, miha, adina, adyanna, ramonella, mihuta, bianca, andreea, dany, flory, totulii.... Petru toate defapt



Anka si Andrei (17.12.2007)


poze Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

n-am vazut ca ati inceput capitol nou, si asteptam sa-mi raspunda careva referitor la intrebarea mea...
asa ca o sa copiez aici postarea din capitolul trecut:

nu stiu ce are eric... e tare iritat, plangacios... o fi de la raceala??? plange la orice... in plus se sperie si daca stranuta cineva sau tuseste mai aatre... daca rade in hohote... s-a intamplat asta acu cateva zile... oare de ce o fi asa sperios??

orice sfat e binevenit!

mersi!


Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC

pui de morosan...

prima mea vacanta...


http://b1.lilypie.com/ce5Mp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eladea2005

n-am vazut ca ati inceput capitol nou, si asteptam sa-mi raspunda careva referitor la intrebarea mea...
asa ca o sa copiez aici postarea din capitolul trecut:

nu stiu ce are eric... e tare iritat, plangacios... o fi de la raceala??? plange la orice... in plus se sperie si daca stranuta cineva sau tuseste mai aatre... daca rade in hohote... s-a intamplat asta acu cateva zile... oare de ce o fi asa sperios??

orice sfat e binevenit!

mersi!


Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC

pui de morosan...

prima mea vacanta...


http://b1.lilypie.com/ce5Mp3.png

Andreea, probabil ca da, fiind bolnavior vrea mai multa atentie, sa fie cocolosit, poate fi plangacios, asa cum zici tu...


Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007) cu primul pe 28.06.08 si urmatorii 2 pe 29.06.08

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Anka, ce dulcic e Andrei ... imi place tare mult aici: http://good-times.webshots.com/photo/2824208210102358559HvJtoz


Jasmin si micutzul Lucas Daniel (28.11.2007) cu primul pe 28.06.08 si urmatorii 2 pe 29.06.08

www.flickr.com/photos/23373490@N02/" target="_blank">poze cu mogaldeatza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Hellou.. am intrat si eu sa salut fetele... Vad ca ati fost harnicuteee.La mine e mai greu acum si cu scoala... dar sincer parca acum am timp sa fac mai multe si in casa ..Pupici

Ank Raul 17.10.2007
si de care creste asa
Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ank83

Hellou.. am intrat si eu sa salut fetele... Vad ca ati fost harnicuteee.La mine e mai greu acum si cu scoala... dar sincer parca acum am timp sa fac mai multe si in casa ..Pupici

Ank Raul 17.10.2007
si de care creste asa
Poze Raulito




cat te tine elanul asta?

dispar si eu ca magaru'n ceata ca merg sa gatesc pentru maine pt fii-mea, ca n-am ce arunca maine; ca in seara asta sotul a mancat pe rand ce n-a mancat fii-mea - fidea cu lapte, fagaras, iar eu un danonino - ca nici ala nu i-a placut; poate ii place ficatul meu...

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)


Mergi la inceput