FIV in Ungaria 44

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Sima1, sa ai parte de vesti minunate astazi!
O saptamana frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Buna fetelor va multumesc pentru toate gandurile voastre bune. Am ajuns acsa cu 2 bebei la purtator sper din tot sufleul sa ramana la mine in burtica.

Gyongy multumesc din suflet pentru ce ai facu tu si sotul tau pentru noi sunteti niste oameni minunati si cu un suflet mare ne-am simtit ca la mama acasa la voi ma rog la Bunul Dumnezeu si la Maica Domnului sa va dea sanatate fericire si tot binele din lume incodata mii de multumiri si nu uitati ca vom veni in fiecare an la voi va pupam de un milion de ori

Liana ma bucur tare mult ca te-am cunoscut sarcina usoara si la termen meriti sa fi mamica si tie ati multumesc pentru ca ai fost alaturi de noi cerdema deja va simtim lipsa

Buluna bafta multa si ai sa vezi ca va fi bine.
Incodata va multumesc tuturor pentru sfaturile si ajutoarul dat. Bafta multa fetelor care sunt in focuri si fetelor care u bebei la purtator sarcini usoare si la termen .
Va pup pe taote

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

salutareee vaz ca va cam dor mainile sa faceti galerie
lasa ca fac io
mai e putin si intra in sala buluna..
haiii iubitaaa...curajj..fara emotiii..ca va fi bine..te puppp.



mihalele te pup si sa fii cuminte ca iote'o
steliana te puppp
sima pumnii sunt stransii!!
va puppp..revin


5+

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

PENTRU BULUNA

















Fac eu si pentru restul fetelor.

Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS(15.09.2005) si RARES(13.12.2007)www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

SIMA

Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS(15.09.2005) si RARES(13.12.2007)www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luanaroman spune:

Buna fetelor,

Va rog sa imi spuneti la cate zile de la ET s-au pozitivat testele de sarcina (cele de urina) , daca ati facut? ca sincer nu prea mai am rabdare si tare ma mananca degetele sa imi fac unul. Azi sunt in ziua 8 a de la ET.

Multumesc,

Luana

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Liana, stiu ca sunt cam greu de gasit online, de-aia ziceam ca emailurile ar merge mai bine. :D Din pacate la serviciu nu pot intra pe Messenger, iar cand ajung eu acasa la tine e dupa 12 noaptea. Sambata am fost ocupati toata ziua cu familia (s-au mutat cumnatul si cumnata mea in Kansas, la 1600km de noi), iar ieri am vegetat :D

Multa bafta fetelor care sunt in focuri!

Am primit confirmarea de la Kovacs ca e available in februarie. Sper ca saptamana viitoare sa ne luam biletele pt Budapesta. Va tin la curent!

pe toata lumea!

Laura

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

luanaroman eu am facut primul test in Z10 de la ET si a iesit super pozitiv, dar cu urina de dimineata. Si se pare ca sunt doi, poate de asta s-a pozitivat asa repede. Si data trecuta mi-a iesit tot facut in Z10. Mult succes.


Micky 5+

Mergi la inceput