Timisoara, Impreuna! ( 121 )

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Sa nu zici ca carcotesc, fain loc, dar de relaxare. Io acu vreau chef uite www.sailthelady.com/email2007/IMG_8062.JPG" target="_blank">asa

Alooo, restul trupei, ce faceti, chef sau somn de frumusete?

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Iubitele mele acu am aparut si eu ca am facut o nefacuta, azi dimineata mi-am uitat cheile acasa, ajung in fata usi Florin plecase, ma duc la vecina mea sa punem tara la cale cum sa intru, intre timp apare un alt vecin care are cheile de la subsol, la subsol o scara si asa am reusit sa intru noroc cu vecinu care o escalatat balconu.
Sper ca v-ati distrat fain chiar si in lipsa sarbatoritei

Va multumesc din suflet pentru melodii, banataturi si urari

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:



Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ascultand melodiile am cam salivat pe tastatura dupa cadou lu' Anda si chelnerii lu' Dana dar imi potolesc eu pofta diseara cand vine al meu acasa ... cred ca-l violez ca sigur o sa fie obosit

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

dupa atata dezmat, cand toata lumea e www.ziaruldeiasi.ro/files/cms/z_is/archive/2006/2/22/NATIONAL/0_betie.jpg" target="_blank">mahmura va dau o farfurie tzapana de www.restromania.com/images/vederi/wm_mari/Sibiu_BaleaLac_CiorbaDePerisoare.jpg" target="_blank">ciorba acra de perisoare sa va adunati putin! si dupa, o www.gradinamea.ro/_files/Image/articole/original/cafeauazilnica.jpg" target="_blank">cafea sa va puneti in miscare



sa aveti o zi buna!

Ana si Laura, tin pumnii sa fie bine azi!

pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Maria unde fras ai gasit-o pe babuta aia ca m-am imprastiat de ras?
Io pastrez cioba de perisoare pentru cand ma trezesc, pot, pot?? acu ma duc sa-mi pun tzolu festiv ca imi astept sotu cu un vin, pizza si ... vedem noi

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Face Bula un control medical. Doctorul il consulta, ii analizeaza respiratia, tot, dar la sfarsit, nefiind prea satisfacut, il roaga:
-Domnule Bula, am nevoie sa-mi aduceti in dupa-amiaza asta probe de urina, sa le analizez.
-Da, bun, si mai ce?
-Si de scaun, daca se poate.
-Binee, ofteaza, Bula, si altceva?
-A, si de sperma, daca nu va suparati.
Bula se grabeste sa plece, dar se intoarce imediat si zice:
-Domnule doctor, stiti, eu ma cam grabesc, asa ca daca nu va suparati, va las aici chilotii si-am plecat.

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ha? te-ai inviorat, asa-i??
asa www.lenjerie.com.ro/images/rochita%20sexy%20rosie%202087.jpg" target="_blank">tzol festiv, a? sau www.holga-dance.de/images/dresses/LA_VIOL_LEO_3.jpg" target="_blank">asa! sa ai o zi frumoasa si cu mai multe escaladari
(mai mult nu ma risc, ca-mi fur un avertisment )


pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

primu primu

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Mamaaaa ce dezmatz pe-aici... io am adormit bustean aseara, sunt cu somnul in urma...oricum mai ling si io de prin oale, ce-a mai ramas...

Si cafa aia e beton...recunosc...

Ana, tin pumnii stransi azi, ma gandesc la tine, te sun diseara sa vad cum esti...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput