Timisoara, Impreuna! ( 121 )

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Doris, nu pot sa zic decat saru' mana ca te-ai gandit la mine si Claudia Idei momentan nu am dar poate imi vin ceva
Dana, fain fain ... dar cea mai sexoasa e Claudia
Claudia, sunteti tare frumosi, iar ultima poza e mistooooo! Unde sunt pozele din concediu?

Pupici

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:


Nu dati cu rosii...

Asta e propunerea mea de Party pentru sfarsitul acestui an...

PARTY KITSCH - CU SCLIPICI...

sau mix tzoparlanesc...



Se va desemna titlul deeeee...

Mitza Swarovski



Un party in care fiecare vine imbracata cat mai haotic cu putinta...
Asortarea hainelor si culorilor sa fie strigatoare la cer, puteti apela la second hand, sau prin dulapurile bunicilor...
Sa venim tapetate cu orice se poate imagina...sau mai pe inteles, imbracate ca la sfarsitul lumii...sa ni se zvarcoleasca-n morala in chilotii tanga...

Toalete care mai de care mai glazurate ca prajiturile expirate, prin care sa se vada siluete pline sau lasate, sunci revarsate, inele in burice supradimensionate, coapse cu celulita, coaste scheletice sau colacei pufosi.


Ex:

blugi cu strasuri si-n picioare adidasi...obligatoriu o poseta Dolce Gabana...

La sfarsitul petrecerii, sotii sa se intrebe daca am avut suficienta lumina-n casa atunci cand ne-am imbracat?
Sau daca ne-au tremurat mainile si n-am mai reusit sa ne asezam cum trebuie hainele pe noi...sau am gatit ghiveci si am confundat felul de haleala cu imbracamintea...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:





BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Si ca sa fiu dusa pana la capat...va provoc...
daca aveti tupeu, prin oras, la un bar, nu acasa la vreuna din voi...



ha, ha, ha...iote Dana cata dreptate aveai, poate ne vede si Silvana cu Clau...prin Piatza Operei...



BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Doris, bestiala ideea pacat ca nu pot fi acolo as fi prima care ar zice prezent ca intodeauna

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Silva, te cred...pe cuvant...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doris-Alina

Si ca sa fiu dusa pana la capat...va provoc...
daca aveti tupeu, prin oras, la un bar, nu acasa la vreuna din voi...




propunerea nr.1 si singura la ora asta, dupa doua ture de Seinfield
sa ne postam direct in fata la psihopupu, macar stim de-o treaba sa nu ne caute aia cu politia prin oras



pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Aloooo, subiect nou avem??? Sau inauguram capitolul de 25 de pagini?

Dorisake, faina ideea, la cum umbla unele prin Piatza Operei cred ca-s obisnuiti comunitarii cu asa ceva, li s-o fiparand ca asa se imbraca lumea buna. Cand te prin de ms iti trimit poza de blondina. vrei sa-l dai gata pe Radu?

Bre, am fost la cursa de ratze pe Bega, vroiam sa va povestesc, da cu nebunia frezelor n-am apucat. Acu astept cap urmator sa nu postez la sfarsit de pagina si sa nu cititi....

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

No, aveti cap. nou, evident...

Haideti aici, sa ne pove Dana de ratuste...

Si sa-i salut Mariei, ideea locatiei ...


Subiect inchis


BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput