Timisoara, Impreuna! ( 121 )

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Liniste si pace pa la Cimisoara.
Somn usor.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Salutare..la ceas de seara...


Claudia, mi-ai facut o pofta cu potoalele tale, arunca si la mine ceva...

Io am avut o zi de toata kakaua...

Din ciclul : toate mi se intampla numai mie...

1. Mi-am luat doua vopsele kakao, in ideea sa uniformizez culoarea, dupa decolorat, pe cutie arata super tare, cum am iesit eu?
din nou neagra...sau ma rog aproape neagra...dupa cat m-am decolorat si chinuit...
Respir pe nas, trag aer tare in piept, ma uit in oglinda si-mi zic: culmea ironiei...tocmai mie...

2. Ajung si io acasa, nu de mult, bag un ochi in cutia postala, sperand sa primesc vreo veste buna...aiurea...plicul de la Finante cu cat am de dat la stat...o suma deloc de neglijat pe care trebuie sa o achit in 60 de zile...

3. Primesc sms de la viitoarea invatatoare a lui Ines, luni trebuie sa merg sa o inscriu oficial, sa trec pe la dom` Director, cu plicu evident...nu am dat plicul, sunt pe dinafara, deloc de neglijat suma ...incredibil...

4. Radu si-a depus cv si scrisoare de intentie, pentru un alt job, asteapta inca un raspuns, timp in care a primit azi o alta oferta, destul de buna, acum nu stie pe care sa o aleaga, pe aia care nu vine inca, dar si-o doreste nespus de mult? sau pe cea de azi? dar daca o refuza pe cea de azi, si primeste raspuns negativ de la prima? offff, grele vieti traim...


si lista ar putea continua...

asa ca io ma bag in kukta, imi tuflesc un kapak in cap, si stau cuminte pana mi-a fi mai bine...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Asa ca daca aveti mila...de un suflet chinuit...dati cu niste dedicatii-n mine, poate imi revin...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:



Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

vin si io cu o dedicatie, da' de alta natura
daca tot esti la capitolul achizitii, cheltuieli...baga un ochi aici, poate scapi de kukta



pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

si ca sa-ti raspund oarecum la a 4 intrebare o sa-ti spun ca niciodata nu am dat pasarea din mana pentru cioara de pe gard



Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Dorisake, calma te ... daca a fost sa iasa negru inseamna ca asa te prinde cel mai bine pe tine. Banii vin si se duc, pe moment e super stresant, dar sunt chestii mult mai greu de rezolvat sau indurat asa ca ... sanataosi sa fiti, ca gaurile din buget se acopera ele. Cat despre dedicatie, iaca am ales ceva romantic, mobilizator si cu valuri.



Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

uite o melodie care stiu ca iti place



Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

... si inca ceva, asa, ca sa te calmezi (la mine functioneaza). Bey, editez a treia oara raspunsu si nu merge asa ca dau

www.youtube.com/watch?v=5d-8hxLMOcg&feature=user" target="_blank">adresa

Clau, m-am recunoscut in portretul tau. Numa' masina de gaurit nu am, da ma descurc cu un ciocan si un burghiu!

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Mamaaaaa, cat va luv iu io pe voi...cat imi sunteti de dragi...

Cu castile pe urechi, deja ma simt altfel...

da m-am dus la buda, si m-am vazut iar in oglinda...imi vine s-o sparg...
chestia care ma doare nu e culoarea, ci eroarea profesionala comisa...mie nu mi s-ar fi intamplat sa dau asa eroare la cliente...deci ma intelegeti...numai la mine esuez de fiecare data...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput