Puiuti de Randunici 2008!! (102)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

pentru mufa!!! luny, a meritat trezitul

si pentru iubitoarele muzicii lui nenea cohen, am trimis un mail pe mail-ul comun ! e melodia mea preferata, asa ca acum gatesc un pic "mai cu talent"

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:


Luny, sper ca-ti dai seama ca maine dimineata salteaua de la pat o muti jos, la ultimul nivel!!!! Daaaaa???????? fii atenta ca te urmaresc ! la cate cazaturi a luat Mufarin, nu vreau s-o ia in botic direct . Si pup eu boticul lui scump, ce schimbat pare in poze! baiat mare, gata!
In curand o sa se cocoate pe plasa si atunci sa vezi distractie!

Ariel, nu mai pune la suflet...da-le incolo...nici nu stiu ce sa mai zic de astfel de parinti...adevarul e, cum zicea Bitza, ca nimeresc copiii nostri intr-un anturaj cu astfel de copii. Chiar trist...

Bitza, super painica! nasa mea are tot Moulinex si face paine de mai bine de un an. Ultima data facuse una cu seminte, iamiiii! si coaja crocanta e bestiala! Mie mi-au promis finii ca-mi iau cand le botez baiatul, asa ca mai astept o luna si cred ca tot Moulinex o sa-mi ia.

Eu i-am facut branzica lui Stefanoi pt. maine...si ma duc la nani...Vlad n-a mai facut febra in seara asta, Doamne Ajuta sa nu mai faca! ma duc sa iau si eu un Claritine si ma bag la nani...maine am zi de calcat, bagaje, cumparaturi pt. copilasi sa aiba de toate cat lipsim...

Noapte buna!





Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Doamne, Ariel...mare ti-e gradina...acum am citit ultimele pagini...chiar facusei o gluma nevinovata, chiar m-am amuzat...si ce raspunsuri...te doare mintea...sau poate vor sa fie ele interesante...ti-am zis, nu mai pierde timpul degeaba, mai bine la mamiceala noastra!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

ariel vezi de ce nu citesc eu si la alte subiecte ! imi e de ajuns ce intalnesc cand ies din casa ;

bubu sa ai noapte linistita si spor la treburi azi!

bitza chiar arata bine painea ta ; eu nu mananc paine decat foarte rar (desi si eu mai fac in casa, ptr randunoi)...dar imi place mirosul de mor, si mai ales daca e calda ...mmmm...yammi ....aaaa, antonia are carucior la fel ca teo

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

vai luny!!!! uite-l pe mufa in picioare! sa vezi ca la 9 luni merge!! mai anca, curaj, putere, ca nu te vad bine!! hahhahha. macar stii ca nu trebuie sa tii regim, ca sa slabesti!

liana, bubu, asa e...dar nu copiii aia sunt vinovati! inconstientele alea! mie mi-e groaza cand ma gandesc ce o sa se aleaga de tzara asta! de lumea asta! imi vine sa ma duc in pestera in munte! e trist cum ne batem joc de noi, de natura umana! eu nu am auzit niciodata de o catea sa dea alcool la pui sau de o maimuta ...

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

luny poate mai apuci sa mergi putin pe la fitness ca te asteapta mult maraton :)

sovi& sasha-pachetelul nostru de primavara 17Apr'08
pozici
nasterea delfinasului ilustrata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

sovi!!! ce cauti tu la ora asta??? aha, stiu stai cu roshia in prashtie!!!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

si noi am dat patul jos, la ultimul nivel, ca duracell se prindea de margine patului, statea in genunchi si cu barbia pe marginea patului ; de ridicat in picioare singurica inca nu, dar tare imi era teama ca isi face vant, la cat de energica e

maaaai, da chiar slaba activitate .....ploaia asta....

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

pai ce sa faci mai liana???pe ploaie unii numara bani, altii...numara si ei:))...

eu atata mai zic:

INVITATIE LA VALS - IN CAMARA

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

maaaaaare dreptate ai tu mai ariel : eu de exemplu acu' nu pot decat sa numar minutele pana se trezeste duracellu' si incepem ziua de agitatie ; vine si nenea dr cu asistenta sa intepe copilu' de 6 luni... imi vine si soacra ...he he...zi "mare" maine

si invitatia la vals - in camara........taaaaaaaaare....cred ca daca au vazut-o, "unii" isi numara la ora asta unghiile ramase de ros

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000

pai ce sa faci mai liana???pe ploaie unii numara bani, altii...numara si ei:))...

eu atata mai zic:

INVITATIE LA VALS - IN CAMARA

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)



Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput