Bulgarasi si globulete de nov-dec (113)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

nu erau albe ghetele,erau rosii si dintr-o piele daia fina dar nu stiu firma.Le-am vazut si eu pe alea de 170 lei si mi s-a parut cam maricel pretul.

Maricel?Mie mi se pare imens. Sa dau 170 pe o pereche de ghetute pe care le poarta doar 1-2 luni? Pai nu dau atat pentru mine,si eu le port fo 5. Ei,nu chiar...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Ciaooooooo !!!!

Ce bine ca au revenit multe fete care erau active odinioara!

adina - ceea ce povestesti tu despre Floris e exact ceea ce trec eu cu Silvia in acest moment. Despre funduletul usor iritat, eu nu cred ca e de la iaurt, ci de la dinti. Mie mi-a zis dr. ca in perioada dintilor au kk mai acida si deci e probabil sa fie mai sensibili la fundulet.
Cum a fost in vacata? Unde ati fost pana la urma?

bb - intrebasem si eu ceva despre olita in cap. precedent. Nu vreau sa te provoc sau sa isc discutii in contradictoriu. Vroiam doar sa stiu la ce rezultate ati ajuns mamicile care au inceput deja faza cu olita pt. ca vreau si eu sa i-o introduc. Deci, e valabil si pt. alte mamici.

pufu - ce mamica super-activa!



Visele oamenilor sunt aripi cu care acestia zboara spre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellis

MULTUMIM,MIHA!



Citat:
INTREBARE: CE FACETI LA MOT/TURTA? REF. LA RESTAURANT, MENIU, CADOU NASI?

Cadou pentru nasi?
Noi ne-am hotarat...nu facem acasa...La meniu inca nu...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui pufulet74
PS Miha, noroc ca nu is gravida ca in noptile mele de invatat la ce crezi ca visam....


Nu stiu...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Chiar asa, se da cadoul la nasi pt. mot? Si noi tot la restaurant o sa facem ... am facut botezul in varianta restransa acasa si noroc ca era mama la mine ca m-a mai ajutat. Da' acum mi-e absolut imposibil sa fac acasa ... cu SIlvia de gat tot timpul ...



Visele oamenilor sunt aripi cu care acestia zboara spre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui pufulet74
PS Miha, noroc ca nu is gravida ca in noptile mele de invatat la ce crezi ca visam....


Nu stiu...



Eu stiu, sau cel putin banuiesc ... la super-bunatatile tale culinare



Visele oamenilor sunt aripi cu care acestia zboara spre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui abramburika

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui pufulet74
PS Miha, noroc ca nu is gravida ca in noptile mele de invatat la ce crezi ca visam....


Nu stiu...

Eu stiu, sau cel putin banuiesc ... la super-bunatatile tale culinare

Iar mi-o iau pe cocoasa?

Da' am fost fata cuminte,nu v-am mai aratat nik.Eheheeee...nici asa nu-i bun?Las ca vedeti voi...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Pai in ultimul timp oi fi fost tu cuminte si n-ai mai aratat nimic, da' se vede ca a ramas "traumatizata" de bunatatile din urma ...zic si eu!



Visele oamenilor sunt aripi cu care acestia zboara spre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Cam da, numai prajituri ca si in pozele alea visam :))


------------------------
Flory de Joshua Raphael (14.11.2007)

God brought you in our life

Homepage: www.lijfering.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Petro, cum a fost in ROß Cat ati stat pana la urma? Noi am fost in Tunisia, a fost fain...
Cu funduletul rosu stiam, dar nu a fost pana acuma asa tare... Oricum, azi am vazut dintele iesit, baiatul mai linistit si a si mancat la pranz vreo 240-250g legume. Insa dimineata si-a schimbat programul, nu mai vrea fructe, azi a mancat jumate de felie de paine cu unt + ceva iaurt. Si cand vrea, ii mai dau ceva fructe sa le roada el, nu stiu cat intra in burtica si cat e pentru matura, ca din ochi asa mi se pare ca mai totul e pentru matura

Flory, dar la cat somn ai tu mai ai timp sa visezi)

Eu am profitat ca s-a tinut Floris dupa taica-su, ca facea ceva cu niste unelte (ciocan, cleste...) si e mai interesant, si am scris, dar a revenit deja lipitoare ....


Mergi la inceput