FIV 192

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns 2bobocei spune:

Catalina ma bucur sa aud ca esti bine (era si timpul nu-i asa?). Iti inteleg f bine teama, si eu sunt in aceeasi situatie. Spre deosebire de tine, eu nu sunt asa de entuziasmata sa o iau de la capat cu un nou FIV. Ar fi al patrulea. Mai sper insa in minuni.
Bafta multa tuturor fetelor care fie au inceput "lupta", fie sunt pe cale sa o inceapa si ma rog ca fiecare dintre voi sa repurtati o victorie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impatience spune:

Catalina, ma bucur foarte mult pentru tine....
Va pup pe toate si bafta multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisic77 spune:

Blanche, sper din tot sufletul sa urmam noi in noiembrie.
Eu am un chist de 2,9cm pe ovarul stang. Speram sa iau AC ca sa scap de el, dar mi-a zis Dr sa mai stau pana luna viitoare ca sa mai fac o tura de analize de ziua 2 si apoi sa incep AC si sper eu medicatia pentru FIV. Pana atunci nu pot decat sa ma rog in fiecare zi sa nu-mi creasca chistul. Normal trebuie sa rezolv si cu rana de pe col luna asta. Le-am scris la austrieci sa le spun in ce stadiu sunt si acum astept raspuns.
Dar mi-am propus ca in noiembrie sa incepem si noi si pana atunci sper sa fie ok. Inca sunt optimista. O sa vina BB si la noi.
Te pup si sper sa ti se mai resoarba chistul cu noile AC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impatience spune:

apropos, mai face cineva FIV la sf lui octombrie, inceputul lui noiembrie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisic77 spune:

Thabita, Nusy, Mimi, Gabita, Catalina
Dac am uitat pe cineva, iertati-ma, oricum va pup pe toate fetele mele dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impatience spune:

Deci: pisic, blanche, Thabita, Nusy, Mimi, Gabita, Catalina, impatience (sper!), lsita e deschisa Of, fetelor, cat curaj imi dati!

Cand e mai bine sa stau cuminet acasa, dupa puctie sau dupa ET? Dupa ET, banuiesc, nu? ca poate se prinde



Citat:
citat din mesajul lui pisic77

Thabita, Nusy, Mimi, Gabita, Catalina
Dac am uitat pe cineva, iertati-ma, oricum va pup pe toate fetele mele dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisic77 spune:

Impatience, dupa ET, da
Tu cand incepi si te-ai hoatrat sa ramai la dr Cocei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Pisic ce chist ai? Ca si eu am si dupa cum vezi dau aici din coate. Si , sac, il am mai mare ca al tau.

Bobocico, mergem mai departe. Trebuie sa o facem. Alternative prea multe nu avem. Asa ca inchide ochii, strange din dinti ,respira adanc si....haide.
Blanche
Impatience stai linistita fetita ca nu esti singura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Impatience si eu vreau sa fac atunci. Sa vad daca-mi iese planul.
Embrionii se cuibaresc in ziua 6-7 de la punctie. Eu atunci consider ca e cel mai bun moment sa stai linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impatience spune:

Fetelor, nici nu va pot spune cat ma bucur ca o sa fim mai multe atunci! . Am sentimentul ca parca am merge toate, impreuna, in acelasi moment!

Pisic, da, m-am decis sa raman la dr. Cocei pt prima (si sper si ultima pt PRIMUL BB) . Prea multe schimbari ar fi brusc! Desi...cand ma gandesc la pataniile Catalinei cu analizele/doctorii de aici...Si nu numai la ea. Moniland, tu unde faci? Mai face cineva la Giulesti la sf lui octombrie/inceputul lui noiembrie? Eu ma duc vineri, 26 (ziua 19 de la CM) la Giulesti, probabil pt eco si apoi tratament (probabil protocolul lung). Ma mai suportati cu intrebati...retardate? Dar sa stiti ca imi sunteti dragi! . Deci in ziua 6-7 de la ET imi iau concediu si o sa zac in pat cu o carte buna in mana. hmmmm hmmmmm

Mergi la inceput