Colectia de toamna-iarna 2005 (209)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Noki sunt 400, vreau sa bag si explicatii[:((] fie-ti mila. Lasa, ca dupa amiaza parchez maimuta la bunici si am timp ptr ele
PS: daca le vrei pe mess, zi ca le trimit si plec la Cora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

De acord cu Doru in ceea ce priveste mucoasa inflamata si lipsa mucilor; asta e nasul infundat "pe uscat" si de-asta vaso-constrictoarele ajuta pt ca scad inflamatia.
Mai ajuta umezirea aerului. Inhalatii la abur: de ex. dat drumul la dus.
Aparatul de aerosoli si eu sunt pentru, e foarte util la tuse productiva, bronsite, nas infundat & co.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

noki cum mai stai cu facturile Unicredit? Am constatat ca in primele 2-3 luni de la venirea masinii ploua cu ele, pe noi ne-au exasperat. (Nu ma refer la rate!)
Virgil deja s-a hotarat sa conteste vreo 2 in justitie , dar am rasuflat usurata sa aflu ca intai le plateste urmand sa primeasca banii inapoi daca va castiga

Poze? E rost de poze? Vrem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Neatza colectie!

Mai intai si mai intai La Multi Ani pt Alexutzu lui Joy!!!! Cu intarziere asa cum mi felul

Anna de Tania La multi ani si tie bebitza mica si scumpa!

sa fiti sanatosi si fericiti copii dragi!

feli chiar ma gandeam la voi! Bine ati revenit si vorba lui Noki: pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Roxiut sanatate multa bebicilor, sper sa treaca raceala cat mai rapid!

Ripley acum am citit si eu subiectul cu berea si cred totusi ca fata ceia avea chef sa enerveze lumea, nu cred ca da ea la cupil asa ceva...Altfel daca e adevarat cred ca ati fost prea blande fetelor cu ce i-ati zis!

Lavi faina faza cu telefonul lui Nati iar Andreea sper ca i-ai facut clatite poetului....ca e serioasa treaba! Roxi Alexutza se mai gandeste la TV?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Alina, e o membra veche4 pe forum, are peste 550 de maseje, eu cred ca primele 2 au fost serioase - posturile - iar apoi ca sa se scoata a dat-o in directia ironico-bascalioasa, vazand ce reactii a creat.

Ripley, mami de Ana(10.11.2005) si Iris(10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Feli, 400 de poze e putintel. Nu vrei sa stii cate am facut noi in Bulgaria, dar e drept ca am si amortizat noul aparat. Pe mess putem incerca, dar nu stiu daca o sa mearga. Tu esti in concediu?

Lavi- primele 2 luni sunt nasoale pentru ca in afara de ratele clasice de masina si cea d ecascao iti vin asa: 2 rate de compensare - diferenta valutara si inca ceva diferente, numite deconturi- apoi vine RCA-ul care e mult, ca e pe un an intreg si pe PJ, apoi mie mi-au venit cumulat 2 rate de casco, apoi vine taxa de poluare...Dupa care dezastrul trece si buzunarele raman goale, dar macar raman numai cu ratele clasice.

Delia- io bag mana-n foc ca mesajele sunt reale. Din pacate pentru copil.

Poze aici: http://picasaweb.google.com/andra.ghibutiu/SEPTEMBRIE2008#5248572662308571426 - de dimineata cu Tzitzi si Nichita in centrul vechi, dupa-amiaza prin Piata Constitutiei si ieri in Cismigiu.



Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Neata

Am lasat copilul la gradi intr-o mega criza de plans si tavalit pe jos, nu stiu daca s-a potolit sau nu, sper ca da. A iesit imediat dupa mine una din ingrijitoare (care le mai ajuta pe educatoare), era zgariata saraca rau pe gat, cica a luat-o in brate si a zgariat-o de a zapacit-o. Mi-a fost o rusine

Feli bine ai revenit, asteptam cu interes pozeleeee!

Anda facusi soro clatite la copil?

Noi am deportat sambata copilul la mama si am plecat cu niste prieteni la concert la Bryan Adams, apoi am vazut spectacolul de lasere, apa si foc care a fost SUPERB, si apoi artificiile. Demential! Apoi am mers la prietenii nostri si am vazut filmul "totul despre sex"...la 4.30 am ajuns acasa. Ca in tinerete

Roxi sanatate multa!

Eu mucesc la greu de vineri dimineata, sper sa-mi treaca inaine de a imbolnavi si maimutza.

Am zeci de treburi dar nu-mi sta capul deloc la ele..ma gandesc ce-o face Miru la gradi..or fi reusit s-o calmeze?

Fug.....pup



Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Vazut poze de Noki.... bestiale, mi-a placut dansul cupiilor...Merci Noki ca mi-ai facut un tur virtual prin Bucuresti.... parca mi-am retrait studentia...
Ziceti, povestiti cum a fost Brian Adams....vreau detalii pls!

Lavi nu am inteles cum e cu ploaia de facturi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Dupa mai bine de 2 ani de Olanda, sambata am facut primul pas spre .....integrare in aceasta sa-i zicem interesanta tara. Mi-am cumparat bicicleta.... eterna, clasica bicicleta olandeza....pe care stai de zici ca ai inghitit o matura, pedalezi pe pistele lor drepte de te ia cu somn sau depanat amintiri.... Bestial, genial....de ce oi fi asteptat eu atata? De ce oi fi lasat eu atata lume sa se mire si sa isi faca cruce cand ma auzea ca nu am bicicleta.... Ca nu am bicicleta in Olanda!!!! Cati nu au incercat sa ma convinga.... Dar gata acum am una si, tineti-va bine azi am venit la servici cu ea, teafara si nevatamata doar cu o anchilozare partiala pe partea drepta si o febra musculara intre picioare de nu ma pot ridica de pe scaun....dar merit felicitari ca 9 Km nu-i de colo.
Ei da' de ce va scriu, pai pt ca am o intrebare: poate sa imi spuna cineva cum naiba ma intorc eu acasa ca inca 9 km cocotata pe dragutza mea bici nu ma vad in stare la cum ma simt, cred ca mor pe pista.... Ar fi o solutie : sa iau frumusel masina lui Phil care e parcata langa bicicleta mea si sa ii trimit un sms cum ca poate el sa vina cu bicicleta. Sa vedem cum s-o descurca el pe o bicicleta marimea Adolescent la ai lui 1.82m?

Sper ca nu v-am plictisit cu off topicul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Alinush, concertul a fost super fain: sonorizarea buna, el un pic imbatranit, dar cu aceeasi voce calda, usor ragusita. A alternat melodiile lente cu cele stilul "smuls". A dat 2 bisurim, dintre care unul doar el, vocal plus acompaniament de chitara. Dedicat Bucurestiului si bucurestenilor si foarte emotionant. Tipul mi s-a parut genul "super de treaba".

Cu facturile..asa e la fiecare inceput de leasing, timp d evreo 2 luni: o gramada de diferente de curs valutar, comisionae de-ale lor, RCA etc. Asta este.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput