Pepenasi de iulie-august 2008 (10)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

Diarux hai DESCARCAREA!

MIKYCRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamelya spune:

diarux vreau sa citesc cei 4 pitici

Camelia de Daria Ecaterina 14.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

Vreau sa ies cu fetele afara dar o astept pe DIARUX cu cei 4 pitici ai ei

MIKYCRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MIKYCRIS

Mai fetelor eu am alta problema legat de picasa si anume nu stiu cum sa intru! nu am stiut nici cand eram la odisee.Putina mila va rog fata de o nestiutoare

MIKYCRIS


tre sa intri pe www.picasaweb.google.ro cu userul pepenasi08.

activeaza-ti PM-ul sa-ti trimit si parola



GABRIELA de IRINA PAULA (02.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabriela82

Citat:
citat din mesajul lui MIKYCRIS

Mai fetelor eu am alta problema legat de picasa si anume nu stiu cum sa intru! nu am stiut nici cand eram la odisee.Putina mila va rog fata de o nestiutoare

MIKYCRIS


tre sa intri pe www.picasaweb.google.ro cu userul pepenasi08.

activeaza-ti PM-ul sa-ti trimit si parola



GABRIELA de IRINA PAULA (02.07.2008)



am trimis



GABRIELA de IRINA PAULA (02.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rontzy

gata,am pus poze...enjoy!

rontzy,mamica lui David Andrei25.06.2008


vazut Davidutzu minunat



GABRIELA de IRINA PAULA (02.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

Gabriela82 multumesc frumos ptr tot
Vazut puiutii asa in treacat dar nu e deajuns asa ca atunci cand am timp mai mult am sa ma holbez la fiecare in parte caci merita
Se pare ca DIARUX nea sedus si abandonat cu piticii ei ori se lupta de una singura cu ei?

MIKYCRIS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MIKYCRIS

Gabriela82 multumesc frumos ptr tot
Vazut puiutii asa in treacat dar nu e deajuns asa ca atunci cand am timp mai mult am sa ma holbez la fiecare in parte caci merita
Se pare ca DIARUX nea sedus si abandonat cu piticii ei ori se lupta de una singura cu ei?

MIKYCRIS


cu drag



GABRIELA de IRINA PAULA (02.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

MIKY . ai reusit cu picasa???
Tu vrei sa iesi ei eu ca o nesimtita ce sunt...te tin in suspans cu piticii.Da stii ce am facut? am reluat capitolele de la pepenasi...de cand eram burtoase! am citit 36 cand ai aflat ca o sa fie fetita!!!

Deci pititi:

1. tocmai am citit pe site aici ca vigantolul in exces duce la intoxicatii. Si ca doze recomandata este de 2 picaturi si dadca cumva din greseala dai 3 , ziua urmatoare dai una.Bun, si unde e problem??? Pai problema e ca mie mi-a zis dr sa ii dau 3 picaturi si eu nu nimeresc niciodata 3. cu dozatorul nici atat, iar cu pipeta nu-mi dau seam daca a picurat sau nu.si sigur i-sm dat de mai multe ori mai mult de 2 picaturi.

2. Andrei a facut la cutele de la gatutz o iritatie. Eu incerc sa i le curat la fiecare baitza cu ser fiziologic si cu fasa sterila, dar de multe roi ma chinui pentru ca nu ma lasa golansky. asseara am dat si cu bepanten ca se iritase rau. ce sa fac? ati patit si voi???

3. i se zbate crestetul capupi, e normal> stiu ca amai scris cineva despre asta da nu mai tin minte cine si unde si ce sfat i-ati dat.

4. e din cer in ce mai activ ziua. daca nu are colici swe zbate si da din picioruse si din manutze si parca ar vrea sa imi tot zioca ceva. o fi de la puseul de 6 sapt? ca atat avem. Bun si daca e de bine, atunci inseamna ca se plictiseste, deci nu mai vrea sa doarma si se presupune ca ar trebui sa ne jucam cu el. dar de-a ce sa ne jucam? ca e asa de misc? noi facem ca toate animalurile in jurul lui, tati face chiar tumbe, ii vb, ne prostim...o fi bine???

5. (asta mi-a venit acum, e proaspat!!!)Are un miros ciudat la gatutz acolo unde are iritatia...si in urechiuse, ca si cum nu ar fi spalat. Crek am luat-o si eu razna...(acum mi-am dat seama...)


Ruxandra,binecuvantata si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

ANDREI TUDOR- minunea noastra -The Story

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

Citat:
citat din mesajul lui kamelya

diarux vreau sa citesc cei 4 pitici

Camelia de Daria Ecaterina 14.07.2008


iaca ti-am dat de lucru , fata draga!

Ruxandra,binecuvantata si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

ANDREI TUDOR- minunea noastra -The Story

Mergi la inceput