Pepenasi de iulie-august 2008 (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Bai am zis ca ma tirez la meci da tre sa scriu si eu ceva:
Diana ms ca m-ai luminat pe care prima pagina se afla povestea ca eram in ceatza totala ca magarii aia de zicea Ileanna de ei.
Sorelix mult te mai iubesc eu pe tine stii tu de ce da tre sa declar nu cumva sa uiti.
Mama soacra le zicem sau nu?


de Ari si Ami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Bubuleanaaaaaa, de abia astept sa vad poze de la botez. Distractie placuta sa aveti.

Poze de tot felul
P a t t y - la 8 luni

PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Mami a lu' Patty e halucinant de frumoasa fetita ta. Are nist ochisori fa-bu-losi!

Spor la pregatiri botezistelor! Sa iasa perfect!

Ma retrag in sanii familiei!:))

E 19 deja, po' sa-i zic la multi ani lu' gineri'miu! Si Mariei si lui Nicholas!

------------------------------------------------------------------------

SUN - mamica minunii luptatoare THEA-PATRICIA(16.06.2008)
Cand Dumnezeu saruta suflete...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Am fost la supermarket cu Anais...Anais in carucior, biensur.Cu saliva curgand pe barbie si cu mana bagata pana la cot in gura...Doi pusti, unul nu mai mult de 4 ani iar altul de maxim 6, cu paharelele de plastic intr-o mana si cu spiderman in alta, uitandu-se la fie-mea - Ce bucataaaaaaaa....

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa si Vil parinti fericiti de Anais

Caruciorul rosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Vasilica si Diarux sunteti memorabile

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa si Vil parinti fericiti de Anais

Caruciorul rosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Din ciclul Ai nostri ca brazii, toate emisiunile de stiri de astazi din Brazil au inceput cu aceeasi stire...

Doi parinti vor sa mearga sa bea o bericica intr-un bar.O si fac dar isi lasa baietzelul de 5 ani inchis in masina, mai mult de doua ore. Intamplator, un hotz trece prin zona si se gandeste sa fure masina.O fura iar dupa 500 m vede baiatul in masina.Revoltat, trage pe dreapta, merge la un telefon public si suna la politie
- Uite, eu sunt un hotz si am furat o masina, o Mazda.Inauntru este un baietzel.Eu nu vreau sa fur baiatul, eu vroiam doar masina.Si daca-l gasiti pe acel filho de puta de-si spune tata sa-l anuntati ca daca il vad il omor in bataie!!Cum sa lase bietul copil singur in masina????
Politzistul de la celalalt capat al firului - Ihi...Unde ai lasat masina??
Hotzul - In fatza supermarketului Angeloni...Dar sa-i spuneti la filho de puta ca il calc in picioare daca mai face asa ceva copilului...

Acum statul a dat in judecata parintii si intentioneaza sa-i decada din drepturi

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa si Vil parinti fericiti de Anais

Caruciorul rosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biribu spune:

narcisa mor de ris aicea cu hotul ala Si cu fie-ta cica bucata

eu nu am reusit sa va citesc in ultimele zile, pardone moa, dar intrai sa zic ca exist.

azi mergem si noi cu ai nostrii copii la supermarket. Anna ca o fata mare si emancipata nu accepta sa fie indrumata, merge unde vrea domnia ei si face tot ce vrea muschii ei. nu va pot spune cum aratau rafturile de jos dupa trecerea noastra. noroc ca astia aici nu zic nimic. si (apropo de bucata ) vine un pusti un pic mai mare ca ea si o ia in brate si o pupa, la care ea arunca o privire jenata spre noi si apoi ii arata si pustiului cu minuta ca e insotita... ceva gen "nu acuma ca-s babacii de fata". eu am ris, barbat-miu mult mai putin
bb a inceput sa aibe jucarii preferate. are o steluta la gym care cinta lumineaza si face ca toate alea si pe aia o ADORA efectiv... rinjeste la ea si cite o juma de ora, n-am treaba cu el. asta daca nu trece sorsa pe acolo sa-l cotonogeasca...

hai ca merg sa ma delectez din urma, vedeti sa nu scriti prea mult


Mami de Anna (5.02.2007) si Anthony (27.06.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dma2007 spune:

fetelor eu o sa iau o scurta pauza din motive de plecare, o sa va citesc cu nerabdare cand ma intorc
va

sun ma bucur ca esti bine acum



M.A. de minune ANDREEA MARIA (15.08.2008)
http://b1.lilypie.com/M20sp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns the_andreea spune:

Neatza fetele!Bai,sunteti totale,care mai de care,mi-ati facut ziua!Narci,Biri,Ruxi,Carmenela
Ruxi,draga,eu incercam sa iti zic ca in Carrefour au carucioare cu scaune de bb atasate(in Iasi,ca in Sibiu nu este inca Carrefour,oricum am mai vazut in Germania si e super faina ideea) nu cele cu masinute.Si mie mi s-a parut ca sunt si super utile.
Tecky,multumesc pt urari.
pt Maria,Nicholas si Filip,Mara si Gabriel!!!


Andreea mami de Theona Lucia (27.08.2002) si Flavius Casian (18.06.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKYCRIS spune:

Neatza fetele
Nu intra omul o zi iar voi terminati un capitol si incepeti altul.Am incercat si eu sa citesc capitolul trecut(ptr ca l am pierdut)si vaz ca nu se deschide,ba mai mult ma si scoate de pe net.
Vreau si eu sa le urez la cat mai multe lunite pepenasilor urmatoarelor mamici:
Anaxena,atb,Bujo,Turturica,NinaG
Fug ca tre sa .Revin dupa.

MIKYCRIS

Mergi la inceput