Puiuti de Randunici 2008!! (98)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

KYA de ce nu o bagi pe Sanzi in sac de dormit?
si Eric vesnic se descoperea sau isi tragea patura pe cap si atunci i-am cumparat saci de dormit de diferite grosimi si nu mai avem treaba
ce faini ca mergeti la targ!
noi avem noroc ca avem termoteca si am dat drumul la caldura dar uite ca si asa a racit Eric
prea brusc s-a schimbat vremea

http://community.webshots.com/user/blanka75

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

ei, i-auzi kya, daca luny a rezolvat, poate rezolvi si tu....hai sa fiu indulgenta, o fi fost o scapare de-a lor

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Blanka o sa-i cumpar un sac de dormit. Dar cum pana acum a fost cald, am zis ca mai astept. Ei, de acumm s-a facut frig, ie-te.

Luny ce fain ca ai rezolvat. O sa ma duc sa vorbesc si eu.

Liana faza e ca eu ma uit de fiecare data pe suma. Si nu am semnat decat un singur bonulet cu 50 RON. Pe care evident l-am aruncat.



Raluca mamica de Sanziana mititica

Varsta bebelinei

---------------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Mai,nu am crezut ca se va starni atata agitatie!problema e ca David e pe drum.....hai,ca mai e putin!si ca sa vedeti ca nu sunt chiar asa secretoasa,Ursulica e cea mai aproape de adevar!Nici gand de inele,piercinguri..Doamne-fereste! nu suntem noi chiar asa de "moderni"!Gecko,m-am distrat cu presu si Labusu!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008




Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:



mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
POZE ALEX SI TEO:
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006,www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

www.phenforum.com/ticker/img,38,70,0,kg,73.5,68.3,58,/weight.png" target="_blank">ce am fost si ce am ajuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

e 2,30 si doar Mufa a papat legumele, chiar bine, cu fasole verde ca noutate!..puiul e inca pe rotisor, cartofi nu-s gata, ma intreb daca mai ajungem la targ?.. evident ca doar pe mine mA intereseaza de astA, iub n-are nicio graba-n cu....

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000


mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)


stiam eu ca din cauza ta stateam inghesuita dupa canapea ; acu ca am iesit noi, cred ca isi disputa spatiul ursu cu mimo

Liana, mami de Teo (27.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Salut!
ariel, nu mai ai voie sa vorbesti decat cu emoticoane? sai ti s-a stricat tastatura??

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mda, 'pa' targ azi, ambata e ziua norocoasa!!
Mufa merge de-a buselea de ieri, e atat de dulceeee, si ia o viteza de maraton!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Fuga dau si eu de veste...am plecat ca o floare spre biblioteca de la facultate care...SURPRIZA...era inchisa!
ma sui in autobuz si imi misc fundu ' si ceaslovul spre urmatorul reper...biblioteca din romana, unde nu fusesem ever. deschisa, libera si...jalnica! O mizerie cumplita, o cladire nerenovata de 100 de ani, ma asteptam sa vad soareci pe jos....strang din dinti si zic ca e liniste, nu e praf, n-am venit sa ma relaxez ci sa studiez...am rezistat o ora dupa care am simtit ca mor de frig si m-am carat!

Si am purces cu metroul spre baby-expo( ca daca tot am bona sa profit!)

Sotul imi promisese ca la 1 juma' e el acasa, sa-mi vad de treaba linistita!
ajung eu in polivalenta, belesc ochii, ma enervez la un stand cumplit, strang din dinti ca chiar vroiam sa cumpar pijamale Ilincai, reusesc sa ii iau si ghetute ilincai si suna telefonul...sotul ca are o urgenta si nu mai poate ajunge acasa, sa sun bona si sa-i zic ca intarzie o ora!
No, acuma chiar din prima zi in care ramane singura sa fiu neserioasa? Nu-mi sta in caracter! Asa ca las totul balta ( era 12:45) si fug spre metrou! Cum am ajuns in 40 de minute acasa in Crangasi de la Polivalenta numa' Dumnezeu stie!

La sedinta a fost bine, n-avem decat de schimbat mocheta ca e veche de 8 ani si de pus o balama la un geam!

I-am facut vaccin Ilincai( nu va mai zic ca am facut in 45 de minute cu masina un drum pe care il faci pe jos in 25, dar ploua infiorator!) si i-am promis fetei ca mergem la pizza dupa vaccin! Unde naiba sa mai mergi la pizza la 8 seara, cand ploua de rupea si in trafic mai mult se statea decat se mergea!
Sun la Jerry's, fac o comanda, ne ducem si luam pizza noi de la ei( eram la gara- pana pe 1 mai n-a fost chiar mult!) si purcedem spre casa! Numa' bine am facut 45 de minute pe podul grant, am mancat pizza cu fata, am regretat ca nu mi-am luat si o bere!



Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput