.

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Bitza multumim!Multa fericire si tie si micutul Lucas sa va aduca numai bucurii!!

Minunea a venit! de Luca Nicolae

Luca cel frumos

Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

musette felicitari pt bebitza asa frumos. Am mai spus, ma bucur pt fiecare dintre voi. Felicitari pt puiuc frumos si sanatos.

poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Delphinas multumesc mult!Tu cum mai esti?abia astept sa aud vesti bune de la tine!

Minunea a venit! de Luca Nicolae

Luca cel frumos

Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

o minune si un copil frumos pentru doi parinti frumosi!
Bebe Luca, sa fii sanatos si sa le faci viata frumoasa parintilor tai in continuare!

musette (acum blue) sa ramaneti asa senini, cum v-am cunoscut eu, toata viata!

35+ Vlad
falcone
bibinika
D'ale gravideniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicic76

o minune si un copil frumos pentru doi parinti frumosi!
Bebe Luca, sa fii sanatos si sa le faci viata frumoasa parintilor tai in continuare!

musette (acum blue) sa ramaneti asa senini, cum v-am cunoscut eu, toata viata!

35+ Vlad
falcone
bibinika
D'ale gravideniei



Multumim mult!Abia astept sa-l vad pe bebe Vlad!!!!se anunta cu personalitate,vine cand vrea el!

Minunea a venit! de Luca Nicolae

Luca cel frumos

Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

musette, draga mea, ma bucur din suflet ca Dumnezeu ti-a implinit dorinta si ca aveti un bebe perfect. Imi aduc aminte cu cate emotii am trecut impreuna in primele luni de sarcina si cat de teama iti era. Un special pentru o mamica tare draga mie.



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte


Mamica de INGERAS in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Musette sa-ti traiasca minunea mica numita Luca si sa fiti fericiti! Si fetita mea s-a nascut tot pe 11, la ora 10, prin ceza, doar ca in iulie

Anna de Ioana Maria
printesa noastra poze cu ariciul
povestea nasterii www.totsites.com/tot/ioana-maria" target="_blank">pagina mea web
www.onetruemedia.com/shared?p=676cf86b3431cbc69b663e&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">could this be love

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

musette, draga mea, ma bucur din suflet ca Dumnezeu ti-a implinit dorinta si ca aveti un bebe perfect. Imi aduc aminte cu cate emotii am trecut impreuna in primele luni de sarcina si cat de teama iti era. Un special pentru o mamica tare draga mie.



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte


Mamica de INGERAS in ceruri



Monicaiti multumesc mult!!!!!!!Asa cum am mai zis esti un suflet deosebit si sigur in curand vei anunta din nou 2 linute!!!!!

Minunea a venit! de Luca Nicolae

Luca cel frumos

Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Citat:
citat din mesajul lui AnnaBaby

Musette sa-ti traiasca minunea mica numita Luca si sa fiti fericiti! Si fetita mea s-a nascut tot pe 11, la ora 10, prin ceza, doar ca in iulie

Anna de Ioana Maria
printesa noastra poze cu ariciul
povestea nasterii www.totsites.com/tot/ioana-maria" target="_blank">pagina mea web
www.onetruemedia.com/shared?p=676cf86b3431cbc69b663e&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">could this be love



Anna ti-am citit povestea si ti-am scris si acolo ce frumusete de fetita ai!Sa va traiasca si sa fie sanatoasa!!!!!!

Minunea a venit! de Luca Nicolae

Luca cel frumos

Povestea noastra

Mergi la inceput