FIV in Austria cap ( 5)-Germania cap (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Arina21 spune:

Ce m-am distrat Elenada de cum ai pus-o pe Kitta pe listuta: Kitta & . Foarte tare!

Multumim pentru listuta, speram sa ne tinem de ea!
Arina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

multumesc mult pt urari. si voua la toate mult, mult noroc.

cristina38, sigur ne vedem. eu pe 29 am punctia si raman toata saptamana la wels pana la ET.

h.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Arina am zis ca poate asa ma iarta Kitta ca am uitat sa o trec pe listuta.
Si am zis sa pun si pisoiasul ca sa ii poarte noroc si 3 majorete pt ea si una pt pisoi.
te-am trecut si pe tine pe listuta
Fetelor daca am mai uitat pe cineva sa imi spuneti si sa nu va suparati pe mine ca nu v-am trecut.
pupici

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Hepilica sa ia mult succes sa iti mearga bine cu tratamentul si sa vi cu burtica de la austrieci.
Pisic
Elenada vreau si eu pe lista de aspirante.Detalii mult enu am doa ca vreau la dr Liomer

Fetelor nu va enumar sa nu uit pe careva, dar va doresc mult succes, Doamne ajuta pt cei care sun tdej ain focuri sa veniti cu burtici . pe toate.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldolina spune:

Hello fetelor!

Felicitari grvidutzelor si mult noroc in continuare celor aflate in tratament!
La mine lucrurile stau cam asa: Joia viitoare plec la Budapesta pentru ET cu decongelati. Sper sa reziste si sa nu fac drumul degeaba.
Daca nu iese nimic nici de data asta, prin noiembrie sau decembrie, vreau sa fac FIV-ul in Austria la Wunschbaby. Nu am fost la consultatie, vreau sa le scriu si sa le trimit tot dosarul sa-l studieze, poate asa scap de un drum.
Oricum va tin la curent si sper sa reusesc sa fiu mai activa pe forum dar nu am avut nici noutati si nici timp.
Kitta, Cristal, mi-e dor de voi fetelor!
Pup pe toate cu drag si va tin pumnii stransi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Magduta te-am trecut pe listuta.
Aldolina iti tin pumnii sa reusesti cu embrionii congelati.
Fetelor mi-au iesit niste balauri in secretiile vaginale
Nu putea sa fie totul ok
Cine stie daca o sa pot face fiv in noiembrie
Mi-a iesit streptococ hemolitic de grup B si ureaplasma>10 000 UFC/Proba si mycoplasma <10 000 UFC/Proba.
Ati mai patit careva asa ceva stiti ceva de chestiile astea
Va rog spuneti-mi si mie ca inebunesc
in mai erau ok si acum na belea

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arina21 spune:

Elanada, habar n-am sa interpretez rezultatele tale dar imi pare rau ca ti-au iesit asa. La ce laborator le-ai facut? Cu atatea erori la tot felul de analize, ma gandesc sa nu ti le fi gresit si tie. Le-ai facut cum/cand trebuie? Eu stiu ca astea se fac in z12-14 de ciclu, fara contact sexual cu 48h inainte, fara spalaturi vaginale. Sper sa fie eronate.

Aldolina iti doresc sa nu mai fie nevoie sa vii la Viena. Tinem pumnii sa-ti iasa de data asta.

AMR 2zile pana plec la Viena.
Este de rasu'-plansu' ce motive de bucurie si 'excitement' am ajuns sa avem. DAr macar sa iasim bine din toata nebunia asta.

Succese maxime!
Arina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i94lar spune:

Multumesc ca m-ati trecut pe prima pagina, doar ca eu am facut la clinica nr 1, Goldenes Kreuz. Ma ajuta cineva sa corectez? Va rog

Ramona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

ARINA eu am facut analizele la Medlife in ziua a11-a si sunt sigura de ele.
o buna prietena lucreaza la laborator acolo si tot timpul s-a ocupat de analizele mele.
oricum o sa vedem ce zic cei de la clinica
poate mai repet acolo analiza desi e cam scump la ei
vad eu


elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Ip4lar scuze de greseala. gata am modificat
sarcina usoara iti doresc

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput