Seriale preferate

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

eu sunt topita dupa Friends, rad inainte sa se dea replica pt ca stiu ce urmeaza, le-am vazut de 6 ori...

Ally McBeal...

de Neveste vreau sa spun ca m-au dezamagit. incredibil cum au luat-o pe aratura... si incepuse promitator.

si Gilomre au luat-o rau pe aratura...

in general, daca se umbla la scenaristi, sau se schimba ceva, se strica treaba. la Friends lucrau 12 scenaristi si contribuiau si actorii. e my all time fav


oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

1 . Dr. House
2 . Jordan
3 . seriile CSI, Disparuti fara urma si Minti criminale

si de ce nu ca tot seriale sunt urmaresc cu placere atunci cand am timp pe AXN :survivor si the amazing race

Edit: Dr. House , incepe sambata 25 octombrie


Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruscus spune:

imi place mult nedun dupa tine si sinfeld

si eu ma uit la minti criminale si uneori ma gandesc ca nu e in regula ceva cu mine

c'est nousthierrysi dara
florina, mamica lui thierry si dara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Azi si maine pe AXN este maratonul Dr.House ...pentru cine e fan



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgeea spune:

Ma bucur ca mai sunt forumiste carora le place genul politist.

Sotul meu stie ca el are program de culcat copila cand la tv e ceva din lista

  • Midsomer Muredrs
  • CSI
  • Dr. House
  • Minti criminale


Iar serialul pt care trebuie sa apelam la bona, ca nu ne putem dezlipi de tv nici unul era( din pacate) WEST WING

Gea, mami de Catinca-Ruxandra

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

eu sunt topita dupa Friends, rad inainte sa se dea replica pt ca stiu ce urmeaza, le-am vazut de 6 ori...

Wow, Kay... m-ai luat pana si pe mine!! Si mie imi place super mult Friends... chiar zilele astea am reinceput de la sezonul intai ca mi-au lipsit. Mai mult am urmarit Seinfeld decat Friends in re-runs . Mereu am avut "a thing" pentru Ross and Rachel

Acum sunt happy ca au inceput difuzarea in America la sezonul 5 din House si 2 din Pushing Daisies. Happy me!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

MadameBovary sa vezi cum e sa stai 4 luni intr-o tara in care nu cunosti limba, ergo nu intelegi nimic la tv... mie dintre toti cred ca imi place Chandler... pt ca la ultimul DVD au un make of si acolo il arata "in actiune" adica scenaristii aia 12 veneau la el sa-i salveze daca o gluma nu mergea.

am auzit de HouseMD, cica e super tare, da nu-l aveau la magazinul de unde mi-am luat eu prietenii... mai aveau o groaza de seriale, la preturi super. daca am vanat corespunzator am luat 5 serii la 10 euro/bucata

mie mi-a zgariat fi-mea primul DVD din prima serie, a spalat pe jos cu el si e facut varza... e misto sa-i vezi cum evolueaza...

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Kay, ca de la o iubitoare de seriale la alta, iti recomand cu cea mai mare caldura House MD. E super tare... iar Hugh Laurie e absolut genial in rolul doctorului Gregory House. Poate reusesti sa le downloadezi de pe net - sezoanele - daca nu le gasesti sa le cumperi.
Din Friends eu merg pe Ross in primul rand.. e super dulce. Apoi vin Chandler si Phoebe... Joey si Rachel. Dar oricum, toti sunt geniali, fiecare in felul lui. Si da, e super misto sa ai toate dvdurile si sa le urmaresti toate povestile si sa ii vezi cum evolueaza, de la sezonul 1 pana la sezonul 10.
Ca sa nu mai zic ca "behind the scenes"-urile sunt mega tari!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

nu dati cu pietre in mine,dar eu am revazut cu placere Dallas.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ingeras70, nu dam ca si Soniei ii face taica-siu freza ca sa semene cu JR

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput