Seriale preferate

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Mie a inceput sa imi placa "Tanar si nelinistit" Sunt disperata ca nu cred ca o sa vad sfarsitu' in viata asta, chiar daca traiesc 90 de ani!!!

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Am vazut si eu Lost, primele 2 sezoane, Prison break, tot primele 2-3 sezoane, Desperate housewives - primele 3, Si Dinastia Tudorilor sezonul 1.

Va rog puteti sa-mi spuneti pana la ce episod sezon s-a ajuns la fiecare serial?

Multumesc



www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 8 ani .... La multi ani!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Rory, imbatranesti numai daca e sa il iei de la inceput acum, d-apoi sa mai prinzi si sfarsitul
Cristina, stiu ca LOST e la sezonul 5, Dinastia Tudorilor parca a avut doar un singur sezon, Prison Break la al 4lea, iar Desperate Housewives - 5. Cred ca mai toate (in afara de DT) ar trebui sa reinceapa, ca au luat si eu o binemeritata pauza.
Deia... lol. Nu, eu stiam ca parca sezonul 5 ar fi ultimul?

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Eu am o pasiune pt "Friends", am vazut toate seriile de cel putin 10 ori, deja stiu si ce replici urmeaza
Alte seriale preferate.."Dragul de Raymond"(din care voi primi toate seriile in curand)si "Ally Mcbeal".

Pearl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Mie-mi place serialul frantuzesc St. Tropez - Sous le soleil si ma bucur ca au inceput sa apara DVD-uri cu seriile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Gilmore Girls

Gratiela, Maria si Stefan

Strumfii spun lucruri trasnite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

locul 1: Midsommer Murders - sunt lesinata lesinata dupa Insp. Barnaby!!
locul 2: Cracker (mai tineti minte pe Fitz?)
Locul 3: seriile CSI...

Locul 4 la paritate Desperate Housewives si Grey's anatomy.

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

si mie imi place House foarte mult...aici in sua ruleaza sezonul 5...puteti downloda episoade chiar si de pe amazon.com, dupa ce platiti in prealabil parca 2 $


The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aldebaran spune:

Ah, ce mult mi-a placut si mie Cracker, acolo l-am intalnit eu prima data pe Robbie Coltrane! Si in acelasi inconfundabil stil britanic "Prime suspect" cu Helen Mirren pe care o ador.

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Dinastia Tudorilor e la al doilea sezon, acum, pe HBO.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput