Seriale preferate

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Citat:
citat din mesajul lui ainex

Aveam o discutie in contradictoriu cu o colega care afirma ca o persoana nu se poate uita concomitent la Grey's Anatomy si Dr House si sa-i placa ambele seriale in mod egal. Ce parere aveti?

Shine! :)


imi place si Dr House, am uitat sa mentionez

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

"Man, you can do anything for 30 seconds!" Tony Horton, P90X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Allure,eu sunt maaaaaaaaaaaare fan Sex and the city.
Am vazut la cinema promo-ul filmului Sex and the city 2;de-abia astept sa il vad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Citat:
citat din mesajul lui ainex

Aveam o discutie in contradictoriu cu o colega care afirma ca o persoana nu se poate uita concomitent la Grey's Anatomy si Dr House si sa-i placa ambele seriale in mod egal. Ce parere aveti?

Shine! :)


Personal, sunt de acord cu colega ta.
Nu m-am putut apropia sa urmaresc Grey's Anatomy, mi s-a parut boring ca toate serialele medicale care au aparut ca ciupercile dupa Spitalul de Urgenta (ala cu George Clooney), prea multa drama, probleme personale. House si cast-ul m-au fascinat din prima, mi-a placut stilul lui de doctor genial fara halat, neras, addicted to painkillers, brutal de onest, manipulativ si ce alti scheleti i-o mai pune scenaristul in dulap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Citat:
citat din mesajul lui ainex

Aveam o discutie in contradictoriu cu o colega care afirma ca o persoana nu se poate uita concomitent la Grey's Anatomy si Dr House si sa-i placa ambele seriale in mod egal. Ce parere aveti?

Shine! :)

Eu ma uit la ambele si imi plac la fel de mult
E clar ca doar faptul ca's cu dr. e singurul punct comun... in rest sunt doua seriale total diferite... dar nu inteleg de ce nu se poate sa-ti placa ambele la fel de mult


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainex spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyanne

Citat:
citat din mesajul lui ainex

Aveam o discutie in contradictoriu cu o colega care afirma ca o persoana nu se poate uita concomitent la Grey's Anatomy si Dr House si sa-i placa ambele seriale in mod egal. Ce parere aveti?



Eu ma uit la ambele si imi plac la fel de mult
E clar ca doar faptul ca's cu dr. e singurul punct comun... in rest sunt doua seriale total diferite... dar nu inteleg de ce nu se poate sa-ti placa ambele la fel de mult


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)




Si eu cred la fel. Imi plac amadoua foarte mult si acum astept de fiecare data nerabdatoare ultimele episoade..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:


Oare numai eu ma uit la Stargate si la Stargate Atlantis ?
Si votez bineinteles cu doua maini pentru FlashForward si Sex and the City.
De asemenea ma uit cu placere la Amazing Race.
AXN si HBO sunt programele preferate.

Edit: si Rome mi-a placut mult de tot. Sunt insa numai 2 serii ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Si eu ma uit concomitent la House MD si Grey's Anatomy si imi plac amandoua f tare !Taman ce am vizionat ultimul ep din House .
Am fost fan Seinfield , Midnight Caller si Ally Mc Beal, am urmarit Flash Forward( pe 18 .03 apare un nou episod )si 24.
Un prieten mi-a dat niste cd-uri cu Heroes ..merita sa ma apuc de vizionat acet serial ?
noapte frumoasa


Andreea, mamica de Anastasia

http://community.webshots.com/user/Siutaa?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

mie mi-a placut heroes, dar cum episoadele sunt legate e mai bine sa le vezi mai multe deodata, cum spuneai ca le ai, oricum daca nu-ti place genul te opresti, pe mine m-a prins abia astept seria noua

poza cu noi
poze diverse
www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935" target="_blank">aprilie 2009
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Merci frumos, Simona !

Andreea, mamica de Anastasia

http://community.webshots.com/user/Siutaa?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isis_23 spune:

Si mie imi place Anatomia la fel de mult k si House!
Mi-a placut si Heroes,desi n-am vazut toata seria 1.l-a dat vara trecuta pe antena 1,desi e cam sf,e captivant.
N-a zis nimeni de Prison Break.L-ati vazut?Ce parere aveti?Tin minte k premele 2 serii le-am vazut in 2 zile!






Mami mandra de Edith de pe 23.01.2009

http://www.flickr.com/photos/44563043@N03/?saved=1

Mergi la inceput